دانش آموزان کانونی مي توانند از سایت کتاب کانون عیدی بگیرند.

* هدیه اول( ویژه دانش آموزانی که از سایت خرید کرده اند) : دو کتاب به انتخاب خودتان جایزه بگیرید : دانش آموزان مي توانند با مراجعه به پنل کاربری خود و یا ثبت نام در سایت یک کد تخفیف ویژه دو کتاب هدیه دريافت كرده و با مراجعه به صفحه هدایای کتاب ، کتاب های هدیه خود را انتخاب کنند. پس از انتخاب 2 کتاب هدیه، به سبد خرید رفته و کد تخفیف خود را وارد کرده و بر روی دکمه اعمال تخفیف کلیک كنند. پس از اعمال کد تخفیف مشخصات خود را به درستی وارد نموده و سفارش خود را ثبت كنند.

توجه1 : شما می توانید تا 2 کتاب هدیه از سایت دریافت کنید.

توجه2: شما در سایت بابت ارسال کتاب ها به درب منزل تنها هزینه پست را پرداخت می کنید.


* هدیه دوم: دانش آموزان با تراز بالای 6000 می توانند هدیه ویژه بگیرند، با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت کانون ، کد تخفیف جایزه خود را دریافت نموده و سپس به سایت کتاب کانون مراجعه نمایید، هنگام خرید می توانید کدتخفیف خود را اعمال کنید.

توجه: جایزه این دانش آموزان 20 هزارتومان رایگان و تا 100 هزار تومان 50 درصد تخفیف می باشد و از 100 هزار تومان به بالا 25 درصد تخفیف از سایت کتاب کانون دریافت می کنند.


* هدیه سوم : ویژه روزهای اول فرودین تا 5 فروردین : روزهای اول تا 5 فروردین با مراجعه به سایت کتاب کانون از هدایای ویژه کانون برخوردار شوید.
* هدیه چهارم : 10 هزارتومان هدیه ویژه در ایام نوروز ، جهت استفاده از اپلیکیشن Ebook کتاب


* هدیه پنجم : 10 هزارتومان هدیه ویژه در ایام نوروز ، جهت استفاده از اپلیکیشن فلش کارت کانون ( ویژه دهمی ها و یازدهمی ها)


* هدیه ششم: دانش آموزان بدون غیبت در آزمون های کانون در نیم سال اول در صفحه شخصی خود می توانند هدیه بگیرند.


هدایای خود را می توانید از صفحه شخصی خود در سایت کانون kanoon.ir و یا سایت کتاب کانون دریافت کنید.