جشنواره زمستانه کانون

1- دانش آموزانی که معدلتان بالای 18 است. از سایت کتاب کانون جایزه بگیرید.
با ارسال کارنامه خود در سایت kanoonbook.irپس از ثبت نام در سایت از قسمت طرح معدل برترها , کارنامه خود را ارسال کنید تا پس از اعتبارسنجی و ارزیابی , در همان صفحه برای شما کد تخفیف 40% نمایش داده می شود. (پس از ۲۴ ساعت) با این کد تخفیف کتاب های خود را انتخاب کنید و قبل از خرید , در قسمت اعمال کد تخفیف , کد را وارد کنید. شما می توانید ۲ یا ۳ کتاب خود را با ۴۰ درصد تخفیف خریداری نمایید. سفارش مورد نظر پس از ثبت توسط مراکز ما برای شما ارسال می شود.
2- نمونه سوال های امتحانی خود را ارسال کنید و جایزه بگیرید.
در سایت kanoonbook.ir ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، در پنل خود وارد شوید و در پنل شخصی خود در قسمت ارسال نمونه سوال امتحانی می توانید، پایه، درس خود را انتخاب نمایید و نمونه سوالات امتحانی خود را ارسال نمایید و 25% تخفیف کتاب بگیرید.
3- تخفیف برای دانش آموزان در شهر های برگزیده ارائه خدمات اینترنتی
4- افرادی که از یک عنوان کتاب بیش از 5 جلد خریداری کنند.
( در صفحه شخصی خود در سایت kanoonbook.ir می توانید از این کد تخفیف استفاده کنید.)

5- افرادی که در سال جاری بیش از 100 هزار تومان در سایت کانون بوک خرید کردند. (کد تخفیف 40% برای این مشتریان محترم پیامک می شود.)

6- طرح خانه تکانی: شما می توانید از چند روز دیگر در سایت و در صفحه شخصی خود , کتاب های قدیمی خودتان را در قسمت طرح تعویض انتخاب کنید و به میزان دو برابر کتاب جدید انتخاب کنید. به عنوان مثال در صورتی که ۱۰ هزار تومان کتاب قدیمی انتخاب کنید می توانید حداکثر 20 هزار تومان کتاب جدید انتخاب کنید. باید ۱۰ هزار تومان در سایت پرداخت کنید، سپس با کدتخفیف یا پیگیری خود به نمایندگی مراجعه کنید و کتاب های خود را تحویل بگیرید. (کتاب های قدیمی را به نمایندگی تحویل می دهید.)

«شما می توانید این رویداد ها را به صورت روزانه تا 22 بهمن در بنر های بالای سایت دنبال کنید.»

Kanoonbook.ir