آبی روانشناسی انسانی

اين كتاب طبق سرفصل‌هاي كتاب درسي روان‌شناسي در چهار فصل تنظيم شده كه هر فصل بنا بر مباحث مرتبط به چند بخش تقسيم شده است.در هر بخش درسنامه‌هايي حاوي نكات كليدي، توضيحات و نمودارهاي كاربردي براي مطالعه گنجانده شده است. سؤالات اين كتاب از دو قسمت «سؤالات سراسري و خارج از كشور» و «سؤالات آزمون‌هاي كانون و ساير» تشكيل شده كه قسمت اول شامل سؤالات كنكورهاي ده سال اخير و قسمت دوم مناسب‌ترين سؤالات از ميان آزمون‌هاي كانون، سنجش و كنكور آزاد انتخاب شده است.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0652-5
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 8
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


در درسنامه‌هاي اين كتاب سعي شده مباحث كليدي و اصلي كتاب به‌شيوه‌اي متفاوت تنظيم شود به‌طوري كه مباحث با جداول و نمودارها تقسيم‌بندي شده و توضيحات همراه با مثال‌هاي لازم براي تفهيم مطلب ارائه شده است و مي‌توان گفت تمام نكات و پاسخ‌هاي سؤالات كتاب آبي در درس‌نامه‌ها موجود است.
سؤالات كنكور سراسري داخل و خارج از كشور به‌صورت تيپ‌بندي شده مرتب شده‌اند به اين صورت كه دبيران هنگام تدريس و دانش‌آموزان هنگام مطالعه به راحتي مي‌توانند به سؤالات مربوط به هر مبحث مراجعه كنند. سؤالات آزمون‌هاي ساير و كانون به صورت متنوع انتخاب شده است به‌طوري‌كه مباحث اصلي كتاب با تست‌هاي مختلف پوشش داده شده است و دراين بخش از تست‌هاي تركيبي كه مباحث مختلف مورد سؤال واقع شده‌اند نيز استفاده شده است.
پاسخ‌هاي تشريحي به‌صورت مفصل و همراه با توضيحات لازم و تكميلي بيان شده به‌طوري كه دانش‌آموز بتواند دليل صحيح يا نادرست بودن گزينه‌ها را به خوبي ياد بگيرد.
تعداد تست‌هاي هرفصل متناسب با حجم فصل و اهميت آن در كنكور تنظيم شده به‌طوري كه دانش‌آموز به‌ازاي هرتست در كنكور بتواند سؤالات به تعداد زياد و با تنوع فراوان در اختيار داشته باشد.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  سعيد خورسند مقدم - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب دارای تست تالیفی و تست کنکوری می باشد و درسنامه مختصر و مفید آن کمک شایانی به تثبیت مطالب می کند.

 • Electrro
  سعيد خورسند مقدم - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب آبی دارای درسنامه مختص به هر مبحث است . این درسنامه ها بصورت مختصر و مفید ارایه شده است و داوطلب می تواند بعنوان یک مکمل کتاب درسی خوب از آن بهره ببرد. همچنین این کتاب دارای تست های تالیفی و کنکوری مختص به هر مبحث است . کتاب آبی روانشناسی پایه سوم انسانی را به تمام داوطلبان کنکوری و پایه پیشنهاد میکنم .

 • Electrro
  سارينا فلاحتى - کاربر سایت

  درخت های دانش این کتاب هنگام مشاهده سوالات کنکور نمای کلی کتاب را صفحه به صفحه زنده می سازد

 • Electrro
  مصطفى حامدى - پشتیبان - اصفهان پسران

  ين كتاب طبق سرفصل‌هاي كتاب درسي روان‌شناسي در چهار فصل تنظيم شده كه هر فصل بنا بر مباحث مرتبط به چند بخش تقسيم شده است.در هر بخش درسنامه‌هايي حاوي نكات كليدي، توضيحات و نمودارهاي كاربردي براي مطالعه گنجانده شده است. سؤالات اين كتاب از دو قسمت «سؤالات سراسري و خارج از كشور» و «سؤالات آزمون‌هاي كانون و ساير» تشكيل شده كه قسمت اول شامل سؤالات كنكورهاي ده سال اخير و قسمت دوم مناسب‌ترين سؤالات از ميان آزمون‌هاي كانون، سنجش و كنكور آزاد انتخاب شده است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت