تیزهوشان 10 آزمون جامع ششم دبستان

این کتاب 10 آزمون جامع ششم را در درس‌های استعداد تحلیلی، قرآن و هدیه‌های آسمان، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر وپژوهش، علوم تجربی و ریاضی شامل می‌شود.
درس استعداد تحصیلی یا همان هوش غیرکلامی، که بیست درصد از نمره ی این آزمون‌ها را به خود اختصاص می‌دهد، شامل پنج تیپ عمده است که در طیّ آزمون‌ها با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

39000 تومان

شابک : 978-600-00-1176-5
سال نشر: 98
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


با توجه به این‌که کتاب آزمون‌محور چیده شده است، برای هر آزمون ابتدا با یک صفحه عنوان رو‌به‌رو خواهید شد که توصیه‌های مشاوره‌ای و کلی قبل از آزمون را در بر می‌گیرد. علاوه بر آن در مورد محتوای آزمون و زمان پیشنهادی پاسخ‌گویی اطلاعات لازم در صفحه‌ی عنوان قید شده است. همچنین از دانش‌آموزان خواسته‌ایم پیشرفت درسی خود را با سه رنگ اصلی آبی، سبز و زرد در هر آزمون و هر درس مشخص کنند که بتوانند میزان پیشرفت را اندازه بگیرند.
در پایان هر آزمون پاسخ‌برگ چهارگزینه‌ای برای پاسخ‌گویی به سؤالات قرار داده شده است که توصیه می‌کنیم دانش‌آموزان پاسخ برگ را جدا و در هر آزمون از آن استفاده کنند.
بعد از پاسخ‌گویی به آزمون، صفحه‌ی نکته‌ی آموزشی قرار داده شده است تا دانش‌آموزان در این صفحه یک یا دو نکته از هر درس را یادداشت کنند و در نهایت بتوانند نکات مهم را جمع‌بندی کنند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    سبحان باقری - کاربر سایت

    خیلی خوب واقعا ممنون

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت