آبی ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم (پاسخ نامه)

✔ 105 بسته ی مطالعاتی : هر بسته مطالعاتی شامل یک درس نامه و چندین پیمانه سوال است.
✔ 80 پیمانه 20 سوالی : اکثر سوال های کتاب به صورت پیمانه های 20 سوالی است.
✔ 40 پیمانه ی 10 سوالی : تعداد کمتری از سوال های کتاب به صورت 10 سوالی است.


✴این کتاب شامل 1800 تست است.
✴در مباحث مشترک با کتاب درسی قبلی 411 تست از کنکورهای سراسری سال‌های 80 به بعد و 469 تست از آزمون‌های کانون انتخاب شدند.
❕ از طرفی برای پوشش کامل موضوعات، در مباحث جدید 920 تست شناسنامه‌دار از کتاب درسی طراحی شده‌اند.
✴همه‌ی این تست‌‌ها، دارای شناسنامه‌ی دقیق‌ از کتاب درسی‌اند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-1195-6
سال نشر: 97
نوبت چاپ : 5
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 10000


-نحوه‌ی استفاده از کتاب:

1- فهرست با کارکردهای مشاوره‌ای:
برای فهرست این کتاب، علاوه بر استفاده‌ی مرسوم آن که دسترسی به صفحه‌ی موضوع مورد نظر است، کارکردهای آموزشی نیز در نظر گرفته‌ شده است. در فهرست، تعداد موضوع‌ها، زیرموضوع‌ها و سؤال‌های هر فصل مشخص شده، هم‌چنین در هر موضوع، تعداد بسته‌ها برای تشخیص اهمیت آن موضوع، در قالب پیمانه‌هایی مشخص شده است. نماد ارزیابی پیشرفت نیز روبه‌روی هر موضوع قرار داده شده است. توصیه می‌کنیم مستطیل‌ها را پس از حل سؤال‌های آن موضوع، متناسب با پیشرفت‌تان رنگ کنید.
با هر بار نگاه به این صفحه، میزان تسلط‌ خود در موضوعات یک فصل را در مقایسه با دیگر فصل‌ها به‌سرعت تشخیص خواهید داد و می‌توانید نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کنید.

2- درخت دانش و نحوه‌ی کار با آن:
درخت دانش مسیر مطالعاتی شما را در هر فصل، هوشمندانه هدایت می‌کند. در واقع درخت دانش نقشه‌ی راه فصل و تنظیم‌کننده‌ی زمان مطالعه است. شاخه‌ی اول هر درخت، عنوان درس‌ و شاخه‌ی دوم، زیرموضوع‌های (بسته‌های مطالعاتی که شامل پیمانه‌های 10 یا 20 سؤالی است‌) کتاب درسی را مشخص می‌کند.
پیشنهاد می‌کنیم به‌طور میانگین برای پاسخ‌گویی هر پیمانه‌‌ی 20 سؤالی نیم ساعت در نظر بگیرید. توصیه می‌کنیم 30 دقیقه نیز برای بررسی و رفع اشکال در نظر بگیرید.
بنابراین به‌طور میانگین برای 1800 تست این کتاب، 33 ساعت برای پاسخ‌گویی به سؤال‌ها و 33 ساعت برای بررسی و رفع اشکال در نظر بگیرید.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت