آبی فیزیک کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم (پاسخ نامه)

✔ 68 بسته ی مطالعاتی : هر بسته مطالعاتی شامل یک درس نامه و چندین پیمانه سوال است.
✔ 64 پیمانه 20 سوالی : اکثر سوال های کتاب به صورت پیمانه های 20 سوالی است.
✔ 28 پیمانه ی 10 سوالی : تعداد کمتری از سوال های کتاب به صورت 10 سوالی است.

❕ حل سؤالات در جلد دوم این کتاب:
پاسخ تشريحي سؤالات به طور جامع و كامل آمده است. در موارد لزوم، روش دوم و نکات آن ذکر شده است. در ضمن هر جا نیاز بود، برای هر تیپ از تست‌ها راهبرد حل آمده است که شما را با روش عمومی حل تست‌های آن تیپ آشنا می‌سازد. توصيه مي‌كنيم حتي اگر تست‌ را درست‌ حل كرديد پاسخ كتاب را نيز بخوانيد

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-1192-5
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 6
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


اجزای اصلی کتاب

فهرست :
در این کتاب فهرست صرفاً به‌عنوان راهنمای شمارة صفحات مورد نظر مخاطب نیست، بلکه، علاوه بر آن شامل آمار دقیق سؤال‌ها و پیمانه‌های آن است و مهم‌تر از آن‌ها، امکان خودارزیابی را قبل از شروع هر مبحث، در طی مطالعه و پایان آن به دانش‌آموز خواهد داد که با رنگ کردن خانه‌های مشخص شده توسط دانش‌آموز صورت می‌پذیرد. این روش ارزیابی در تنظیم برنامه و افزایش بازدة مطالعاتی، به داوطلبان کمک خواهد کرد.

درخت دانش:
در ابتدای هر مبحث، درخت دانش با هدف ارائه‌ی یک طرح درس و برنامه‌ی منظم مطالعاتی تهیه شده است. علاوه بر آن، درخت دانش به کمک نمادهای ارائه شده به مثابه یک ابزار مؤثر، امکان ارزیابی میزان تسلط و پیشرفت دانش‌آموزان را فراهم ساخته است.

درسنامه:
در اين كتاب برای هر موضوع، آموزشي كامل و كاربردي اما خلاصه و موجز ارائه شده است و در موارد لازم، مثال نیز حل شده است. شما مي‌توانيد قبل از شروع به تست زدن در هر موضوع، ابتدا اين بخش را بخوانيد و يا در صورت مواجه شدن با اشكال، به اين متن مراجعه كنيد.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت