حساب دیفرانسیل و انتگرال

-

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0491-0
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 6
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000

شماره سوالات 36، 63، 74، 80، 81، 127، 171، 340، 372 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 5 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


در تاليف اين كتاب، دو هدف اصلي را دنبال كرده ايم:
الف- بودجه بندي: همبستگي تعداد سؤال هاي هر فصل، با اهميت نسبي آن در كنكور سراسري.
ب- پوشش كامل مطالب: با استفاده از سؤال هاي شناسنامه دار از كنكورهاي سراسري، آزاد، تمرين هاي مهـم كتـاب درسي، آزمون هاي كانون فرهنگي آموزش و تعاوني سنجش. سعي كرده ايم مجموعه اي كامل از سؤال ها را در اختيارشما قرار دهيم.
ويژگي هاي كتاب:
1- درخت دانش: درخت دانش هر فصل مسير مطالعاتي شما را در هر فصل، هوشمندانه هدايت مي نمايد. درخت دانش هـرفصل را بر اساس كتاب درسي نوشته ايم. هر درخت، از چند شاخه ي اصلي و هر شاخه خود شامل چند زير شاخه است.در درخت دانش امكان ارزيابي تسلط شما بر آن شاخه فراهم شده است، توصيه مي كنيم كه بعد از حل سـؤال هـاي هـرشاخه، بسته به ميزان تسلط بر آن شاخه، به خودتان رنگ دهيد. براي يك فصل اينكار را انجام دهيد تا اثر مثبـت ايـن روش را بر ميزان پيشرفت درسي خود ببينيد.
2- درسنامه: در هر درخت چه قبل از سؤال ها، درسنامه اي قرار داده ايم. در اين درسنامه ها سعي شده است با سبكي روان وساده با ارائه ي مثال هاي هدفمند، هسته ي مركزي سؤال هاي كنكور سراسري آن درخت چه پوشش داده شود. مطالب مهم، فرمول ها و تعاريف، در كادر رنگي قرار گرفته اند تا براي مرور كلي در يك نگاه، بيشتر قابل استفاده باشند. همچنـين بـااستفاده از رنگ دوم كلمات كليدي برجسته شده اند. مطالب تكميلي و نتيجه ها را با نمادهايي، متمايز كرده ايم.
3- تنظيم پرسش هاي چهار گزينه اي به روش تيپ بندي: اين كتاب شامل 900 پرسش چهار گزينه اي است. بنابراين با توجه به 13 تا 14 سؤال رياضي در كنكـور، بـه طـور
ميانگين به ازاي هر سؤال كنكور، 65 سؤال براي تمرين شما قرار داده ايم.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  احمد فخرآور - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب دارای درسنامه مفیدی میباشد که به دلیل اینکه سوالات متداول کنکور را جمع اوری کرده و تیپ بندی کرده است بسیار عالی میباشد که دانش اموزان در هر وضعیتی ) ضعیف و متوسط و قوی ) میتوانند از این کتاب استفاده نمایند و سطح خود را افزایش دهند .این کتاب به دلیل داشتن جواب های تشریحی و نکات مهم میتواند اهمیت به سزای در کنکور داشته باشد و همچنین دانش اموزان برای امتحانات نهایی هم میتوانند از این کتاب علاوه بر کتابهای دوسالانه استفاده نمایند.

 • Electrro
  سيدمحمدعلى مهدوى - پشتیبان - كرمان

  ۱-هر فصل این کتاب با درخت دانش آغاز میشود که رو به روی هر زیرمبحث تعداد سوالاتی که در کنکور سالهای اخیر امدهُ نوشته شده است
  این ویژگی به دانش آموز کمک میکند در ابتدا وضعیت کلی فصل را بررسی کند و با توجه به بودجه بندی روی قسمت به اندازه کافی تمرکز کند.
  ۲-ویژگی بعدی درسنامه های این کتاب است که در عین کم حجم بودن تمامی نکات و فرمولها را شامل شده و با هایلایت کردن کلمات کلیدی مانع خستگی دانش آموز و فرسایشی شدن مطالعه او میشود.
  ۳-سوالات هم به صورت تیپ بندی شده قرار گرفتهُ یعنی دیگر نیازی نیست که دانش آموز همه سوالات سالهای اخیر را حل کند تا نکته جدیدی را از دست نداده باشد.
  ۴-ویژگی بعدی پوششدهی ست که با قرار دادن سوالات گزیده و استاندارد آزمونهای سالهای اخیر کانون ذهن دانش آموز را برای سوالات جدید طراحی شده آماده میکند.
  ۵-سی دی آموزشی که با شامل شدن سوالات بیشتر و آزمونهایی از هر مبحث نمونه سوالات بیشتری در اختیار دانش آموز قرار میدهد.
  به شخصه این کتاب را برای دانش آموزانی که به تازگی کار خود را برای کنکور آغاز کرده اند و دنبال کتاب کم حجم با بازدهی بالا هستند توصیه میکنم.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت