10 مجموعه سوال عمومی پایه دهم و یازدهم

ویژگی های مهم کتاب:

✴ 1000 سوال دروس عمومی در قالب 10 ازمون شبیه سازی شده با کنکور.
✴ 413 سوال منتخب از کنکور های سراسری داخل و خارج کشور
✴ 447 سوال منتخب از آزمون های کانون بر اساس بودجه بندی کنکور
✴ 140 سوال تالیفی از مباحث جدید بر اساس بودجه بندی کنکور

✔ ادبیات :250 سوال شامل / 95 سوال کنکور سراسری و 155 سوال از آزمون های کانون و تالیفی
✔ عربی : 250 سوال شامل / 119سوال کنکور سراسری و 131 سوال از آزمون های کانون و تالیفی
✔ دین و زندگی :250 سوال شامل / 168 سوال کنکور سراسری و 132 سوال از آزمون های کانون و تالیفی
✔ زبان انگلیسی: 250 سوال شامل / 85 سوال کنکور سراسری و 165 سوال از آزمون های کانون و تالیفی
چیدمان سوال ها : منطق انتخاب و چیدمان هر درس در این کتاب بر اساس همان منطق کنکور های سراسری سال های اخیر تنظیم شده است و شما با تمرین مجموعه های این کتاب، با تیپ های مختلف سوال های هر درس در کنکور آشنا می شوید.

52000 تومان

تعداد صفحات 276
شابک : 978-600-00-1215-1
سال نشر: 98
نوبت چاپ : 10
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


زمان را در چنگ خود بگيريد.
قسمتي از وقت هر درس را براي آخر كار بگذاريد. به نحوي كه ساعت تعويض همه‌ي درس‌ها كاملاً سرراست باشد.
در هنگام آزمون دادن‏، تنظيم متعادل زمان و كم نياوردن وقت مسأله‌ي مهمي است كه بايد براي آن برنامه داشته باشيد. قبلاً «تكنيك × و -» را به شما توصيه كرديم و اكنون روش كامل‌كننده‌ي آن را براي مديريت زمان پيشنهاد مي‌كنيم تا با اجراي آن «تكنيك × و -» را راحت‌تر اجرا كنيد و زمان را كاملاً در چنگ خود بگيريد. اسم اين تكنيك را «زمان‌هاي نقصاني» گذاشته‌ايم.
هنگامي‌كه آزمون‌هاي مجموعه‌اي را تمرين مي‌كنيد، شرايط كنكور را براي خودتان شبيه‌سازي كنيد.

زمان شروع: بهتر است هر سؤال مجموعه‌اي را دقيقاً در ساعت 8 صبح آغاز كنيد. زيرا طي چند سال گذشته‏، معمولاً كنكور رشته‌ي تجربي در ساعت 8 صبح شروع شده است.
ساعت مچي: توصيه مي‌كنيم در هنگام آزمون ساعت مچي ببنديد. زيرا ممكن است در سالن يا كلاسي كه شما در كنكور اصلي شركت خواهيد كرد، ساعت ديواري وجود نداشته باشد.
زمان‌هاي پاياني هر درس: زمان‌هاي پاياني هر درس را مطابق تصوير به خاطر بسپاريد. براي هر درس، زمان را كمي كم‌تر از وقت مقرر و قانوني در نظر گرفته‌ايم و به همين خاطر اين تكنيك را تكنيك « زمان‌هاي نقصاني » ناميده‌ايم. اين كار دو دليل دارد: دليل نخست اين كه زمان‌هاي پاياني اعدادي سرراست باشند تا به خاطر سپردنشان آسان باشد
دليل دوم و دليل اصلي اين است كه در پايان درس‌هاي عمومي، 15 دقيقه و در پايان درس‌هاي اختصاصي 30 دقيقه وقت اضافي براي مرور و پاسخ‌گويي به سؤال‌هاي وقت‌گير داشته باشيد. با اجراي اين تكنيك، نه تنها وقت كم نخواهيد آورد، بلكه وقت اضافي هم براي مرور مجدد و پرداختن به سؤال‌هاي وقت‌گير به‌دست خواهيد آورد.
تذكر مهم:
اين زمان‌ها بر مبناي زمان‌بندي كنكور سراسري در سال‌هاي گذشته تنظيم شده است. در صورتي كه در سال جاري زمان‌بندي تغيير كرد، خودتان با استفاده از همين روش، زمان نقصاني را بنويسيد.
زمان درس‌هاي عمومي: براي هر درس عمومي 15 دقيقه در نظر گرفته‌ايم. 5 دقيقه از زمان درس عربي كاسته‌ايم و 5 دقيقه از زمان درس زبان صرفه‌جويي خواهيد كرد. زمان پايان درس‌هاي عمومي را به ترتيب،، ، ، و 9 در نظر بگيريد. حفظ كردن اين اعداد بسيار ساده است و شما مي‌دانيد كه در پايان هر يك ربع مي‌بايست پاسخ‌گويي به يكي از درس‌هاي عمومي را به پايان برسانيد و به سراغ درس بعدي برويد و در پايان از ساعت9 تا به مرور سؤال‌هاي مبهم‏ وقت‌گير و دشوار خواهيد پرداخت

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت