10 مجموعه سوال عمومی پایه دهم و یازدهم

✔ تعداد کل سوالات: 1000 سوال
✔ سوالات کنکور های سراسری:389 سوال از کنکورهای سال های 92 تا 97
✔ سوالات آزمون های کانون و تالیفی:517 سوال بر اساس بودجه بندی کنکور با تاکید بر آزمون های 97 و 98 کانون
✔ 94 سوال تالیفی از مباجث جدید یر اساس بودجه بندی کنکور
✔40 درس نامه در ابتدای هر آزمون حاوی نکات همان آزمون
✔ 250 سوال به ازای هر درس در قالب 10 آزمون برنامه ای
✔ 20 + 10 متن انگلیسی با ترجمه روان فارسی جهت تسلط بیشتر

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-1215-1
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 12
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


زمان را در چنگ خود بگيريد.
قسمتي از وقت هر درس را براي آخر كار بگذاريد. به نحوي كه ساعت تعويض همه‌ي درس‌ها كاملاً سرراست باشد.
در هنگام آزمون دادن‏، تنظيم متعادل زمان و كم نياوردن وقت مسأله‌ي مهمي است كه بايد براي آن برنامه داشته باشيد. قبلاً «تكنيك × و -» را به شما توصيه كرديم و اكنون روش كامل‌كننده‌ي آن را براي مديريت زمان پيشنهاد مي‌كنيم تا با اجراي آن «تكنيك × و -» را راحت‌تر اجرا كنيد و زمان را كاملاً در چنگ خود بگيريد. اسم اين تكنيك را «زمان‌هاي نقصاني» گذاشته‌ايم.
هنگامي‌كه آزمون‌هاي مجموعه‌اي را تمرين مي‌كنيد، شرايط كنكور را براي خودتان شبيه‌سازي كنيد.

زمان شروع: بهتر است هر سؤال مجموعه‌اي را دقيقاً در ساعت 8 صبح آغاز كنيد. زيرا طي چند سال گذشته‏، معمولاً كنكور رشته‌ي تجربي در ساعت 8 صبح شروع شده است.
ساعت مچي: توصيه مي‌كنيم در هنگام آزمون ساعت مچي ببنديد. زيرا ممكن است در سالن يا كلاسي كه شما در كنكور اصلي شركت خواهيد كرد، ساعت ديواري وجود نداشته باشد.
زمان‌هاي پاياني هر درس: زمان‌هاي پاياني هر درس را مطابق تصوير به خاطر بسپاريد. براي هر درس، زمان را كمي كم‌تر از وقت مقرر و قانوني در نظر گرفته‌ايم و به همين خاطر اين تكنيك را تكنيك « زمان‌هاي نقصاني » ناميده‌ايم. اين كار دو دليل دارد: دليل نخست اين كه زمان‌هاي پاياني اعدادي سرراست باشند تا به خاطر سپردنشان آسان باشد
دليل دوم و دليل اصلي اين است كه در پايان درس‌هاي عمومي، 15 دقيقه و در پايان درس‌هاي اختصاصي 30 دقيقه وقت اضافي براي مرور و پاسخ‌گويي به سؤال‌هاي وقت‌گير داشته باشيد. با اجراي اين تكنيك، نه تنها وقت كم نخواهيد آورد، بلكه وقت اضافي هم براي مرور مجدد و پرداختن به سؤال‌هاي وقت‌گير به‌دست خواهيد آورد.
تذكر مهم:
اين زمان‌ها بر مبناي زمان‌بندي كنكور سراسري در سال‌هاي گذشته تنظيم شده است. در صورتي كه در سال جاري زمان‌بندي تغيير كرد، خودتان با استفاده از همين روش، زمان نقصاني را بنويسيد.
زمان درس‌هاي عمومي: براي هر درس عمومي 15 دقيقه در نظر گرفته‌ايم. 5 دقيقه از زمان درس عربي كاسته‌ايم و 5 دقيقه از زمان درس زبان صرفه‌جويي خواهيد كرد. زمان پايان درس‌هاي عمومي را به ترتيب،، ، ، و 9 در نظر بگيريد. حفظ كردن اين اعداد بسيار ساده است و شما مي‌دانيد كه در پايان هر يك ربع مي‌بايست پاسخ‌گويي به يكي از درس‌هاي عمومي را به پايان برسانيد و به سراغ درس بعدي برويد و در پايان از ساعت9 تا به مرور سؤال‌هاي مبهم‏ وقت‌گير و دشوار خواهيد پرداخت

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت