آبی زمین شناسی سوم و پیش دانشگاهی

مجموعه‌ی حاضر شامل درسنامه‌ی جامع و طبقه‌بندی شده دروس سال سوم دبیرستان و پیش‌دانشگاهی است که همراه درخت دانش ابتدای فصل به یادگیری عمیق دروس کمک می‌کند.
مجموعه سؤالات براساس مباحث و سپس براساس سالِ کنکور طبقه‌بندی شده است تا دانش‌آموز بتواند پس از مطالعه‌ی هر مبحث با حل تست مطالب را تثبیت و تکمیل نماید.
تعداد قابل توجهي سؤال‌ آزمون‌هاي كانون فرهنگي آموزش و تأليفي نیز طراحی و ارائه شده که نیاز دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور را به طور كامل برآورده مي‌سازند.
پاسخ‌نامه‌ی تشریحی کتاب نیز همراه با بررسی گزینه‌ها، به طور کامل نیاز دانش‌آموزان را مرتفع می‌کند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0446-0
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 67
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000

شماره سوالات 3، 18، 39، 52، 56، 86، 116، 125، 131، 182، 573 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


كتابي كه در اختيار داريد به دليل نياز دانش آموزان رشته ي تجربي نگاشته شده و بر اساس سؤال هاي كنكورهاي مختلف سال سوم و پيش دانشگاهي طبقه بندي شـده اسـت. در ابتداي هر فصل نكات مهم از خط به خط كتـاب درسـي ارائـه شـده اسـت. چيـدمان سؤال ها هم توالي تاريخ دارد. سعي شده پاسخ هاي تشريحي نيـاز دانـش آمـوزان را در حد قابل قبولي برطرف نمايد. بـه اميـد ايـنكـه توانسـته باشـيم كمكـي بـه داوطلبـان كنكـور و علاقـه منـدان درس زمين شناسي كرده باشيم. از اساتيد و همكاران گرامي تقاضا مي شود نظرات و نقـايص را گوشزد فرمايند تا مرتفع گردد.


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت