آبی ریاضیات علوم انسانی

ويژگي هاي كتاب:
1- درخت دانش: درخت دانش هر فصل مسير مطالعاتي شما را در هر فصل، هوشمندانه هدايت مي نمايد. درخت دانش هـرفصل را بر اساس كتاب درسي نوشته ايم. هر درخت، از چند شاخه ي اصلي و هر شاخه خود شامل چند زير شاخه است.در درخت دانش امكان ارزيابي تسلط شما بر آن شاخه فراهم شده است، توصيه مي كنيم كه بعد از حل سـؤال هـاي هـرشاخه، بسته به ميزان تسلط بر آن شاخه، به خودتان رنگ دهيد. براي يك فصل اينكار را انجام دهيد تا اثر مثبـت ايـن روش را بر ميزان پيشرفت درسي خود ببينيد.
2- درسنامه: در هر درخت چه قبل از سؤال ها، درسنامه اي قرار داده ايم. در اين درسنامه ها سعي شده است با سبكي روان وساده با ارائه ي مثال هاي هدفمند، هسته ي مركزي سؤال هاي كنكور سراسري آن درخت چه پوشش داده شود. مطالب مهم، فرمول ها و تعاريف، در كادر رنگي قرار گرفته اند تا براي مرور كلي در يك نگاه، بيشتر قابل استفاده باشند. همچنـين بـااستفاده از رنگ دوم كلمات كليدي برجسته شده اند. مطالب تكميلي و نتيجه ها را با نمادهايي، متمايز كرده ايم.
3- تنظيم پرسشهاي چهار گزينهاي به روش تيپ بندي: اين كتاب شامل 900 پرسش چهار گزينه اي است. بنابراين با توجه به 13 تا 14 سؤال رياضي در كنكـور، بـه طـور
ميانگين به ازاي هر سؤال كنكور، 65 سؤال براي تمرين شما قرار داده ايم.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0475-0
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 7
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


در تاليف اين كتاب، دو هدف اصلي را دنبال كرده ايم:
الف- بودجه بندي: همبستگي تعداد سؤال هاي هر فصل، با اهميت نسبي آن در كنكور سراسري.
ب- پوشش كامل مطالب: با استفاده از سؤال هاي شناسنامه دار از كنكورهاي سراسري، آزاد، تمرين هاي مهـم كتـاب درسي، آزمون هاي كانون فرهنگي آموزش و تعاوني سنجش. سعي كرده ايم مجموعه اي كامل از سؤال ها را در اختيارشما قرار دهيم.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  سمانه لطف الهى - پشتیبان - مشهد غرب دختران

  این کتاب دارای درخت دانش است که به مطالعه دانش آموزان نظم می دهد.درسنامه حاوی نکات مهم و کلیدی است که به صورت خلاصه بیان شده که پس از مطالعه کتاب درسی برای مرور مباحث قبل از تست زنی بسیار عالیست. تست ها از کنکورهای سالهای گذشته و آزمون های کانون در این کتاب جمع آوری شده و دارای پاسخ تشریحی است.یک ویژگی این کتاب این است که تمام کتابهای ریاضی را دربردارد و می توان با توجه به این کتاب اهمیت هر کتاب و هر مبحث را شناسایی کرد. با توجه به ضریب بالای ریاضی در کنکور و اهمیت این درس این کتاب را به همه دانش آموزان چهارم انسانی توصیه می کنم.

 • Electrro
  عرفان كرابى - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب دارای سوالات متنوع من جمله سوالات سراسری و سنجش و کانون میباشد که از این لحاظ دانش اموز میتواند در مبحث مورد مظر تسلط کامل را پیدا کند و تمامی نکات راجب به ان بحث را از سوالات و پاسخ نامه تشریحی ان برداشت کند.

 • Electrro
  عاطفه رنجبران - کاربر سایت

  این کتاب منبع خوب و کاملی برای دانش آموزان انسانی میباشد. تستهای طبقه بندی شده از هر تیپ سوالی و پاسخ تشریحی آنها بسیار بسیار مفید میباشد.

 • Electrro
  عاطفه اذر كيش - پشتیبان - مشهد دختران

  با سلام
  کتاب آبی ریاضیات کتاب بسیار جامع برای دانش آموزان انسانی است،دارای درخت دانش است،دانش آموز با حل تستهای تیپ به راحتی میتواند درسنامه را فرا گیرد،و درسنامه این کتاب شامل فرمولها و خلاصه نکات بسیار مهم است که فراگیری دانش آموز را چندین برابر میکند.

 • Electrro
  عاطفه اذر كيش - پشتیبان - مشهد دختران

  کتاب فوق العاده جامع برای رشته انسانی است که شامل کل ریاضیات آنهاست.طبقه بندی بسیار عالی دارد،و دارای تستهای تیپ است که دانش آموز میتواند درسنامه را به طور کامل فرا گیرد.این کتاب دارای درخت دانش است.و این کتاب موضوعات و فرمولهای مهم را پوشش داده است و بسیار مفید برای دانش آموز چهارم انسانی است.

 • Electrro
  اعظم بهرام نژاد - پشتیبان - بافت

  کتاب بسیار جامعی برای گروه انسانی شامل
  درسنامه جامع و تمام نکات کنکور که در کتاب درسی هیچ اشاره ای به آنها نشده است ، تست های طبقه بندی شده ، پاسخ تشریحی و ....
  استفاده از این کتاب را به تمام دانش آموزان رشته انسانی ( سال سوم و چهارم ) پیشنهاد می دهم.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت