آبی تاریخ و جغرافیای چهارم انسانی

1) شامل 2507 پرسش چهارگزینه‌ای 2) شامل کنکورهای سراسری داخل و خارج از كشور و منتخب سؤال‌هاي مؤلفان
3) پاسخ تشریحی کامل 4)شامل سؤال‌‌ها مطابق با آخرين تغييرات كتاب درسي 5) 107 درس‌نامه‌ برای تک تک درس‌ها
6) 32 درخت دانش برای 6 کتاب 7) به ازای هر تست کنکور سراسری 84 تست در این کتاب آمده است تا متناسب با بودجه‌بندی کنکور تمرین کنید.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0549-8
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 5
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


‌كتاب حاضر كه شامل تمامي كتاب‌هاي تاريخ و جغرافيا از دوم دبيرستان تا پيش دانشگاهي مي‌باشد در برگيرنده‌ي سؤال‌هاي چهار گزينه‌اي و پاسخ تشریحی آن‌ها به همراه خلاصه‌درس تمامي اين كتاب‌هاي درسي است.
در خصوص مطالعه و استفاده از كتاب بايد حتماً اين نكته را يادآوري كنيم كه پيش از مراجعه به كتاب كمك درسي، كتاب درسي را بخوانيد؛ در غير اين صورت، تست زدن هيچ كمكي به شما در سازماندهي ذهن شما نمي‌كند.
سؤال‌هاي كتاب، جامع تمامي نكات است بدون اين‌كه موضوعي تكرار شده باشد پس هر تست اين كتاب سطري از كتاب درسي است و امكان طرح سؤال از آن در كنكور نيز مي‌رود. پس لازم به تأكيد است كه با هوشياري كامل و حواسي جمع، موضوعات را در ذهن خود جمع‌بندي كنيد.

خلاصه‌درس‌ها در این کتاب:

نکات کلیدی و مهم درس‌ها به صورت جدول، شکل و نمودار در این قسمت آورده شده است تا به راحتی در ذهن جای گیرد و علاوه بر آن کلیدواژه‌های مهم هر مبحث با رنگ مشخص شده‌اند.

دو دسته سؤال در این کتاب موجود است:


الف) مجموعه سؤالات كنكورهاي سراسري (داخل و خارج از کشور):

اين قبيل سؤالات بر اساس تغییرات چاپ كتاب‌هاي درسي (اعلام شده از سوی سازمان سنجش) گنجانده شده‌اند؛ به‌ویژه در درس‌های تاريخ ايران و جهان (1) و (2) ـ جغرافیای پیش‌دانشگاهی.
ب) مجموعه سؤالات «آزمون‌های کانون و سایر» شامل:
1- منتخب سؤالات آزمون‌های کانون 2- سؤالات تألیفی (که مبحث و زیر موضع سؤالات در کنار آن‌ها مشخص شده است) که از بخش‌هایی مثل «بیش‌تر بدانید» یا «یک توضیح» یا «پاورقی» یا تصاویر و جدول‌های کتاب درسی و نیز سؤالات مکمل خلاصه‌درس‌ها که بر اساس آن‌چه که در خلاصه‌درس‌های ابتدایی هر درس قرار گرفته است، طراحی شده‌اند و به نوعی مکمل این خلاصه‌درس‌ها هستند؛ به این معنی که مطالبی که در خلاصه‌درس‌ها گنجانده نشده‌اند در قالب سؤال و با رویکرد آموزشی ارائه شده‌اند طراحي شده‌اند.
و در نهایت پاسخ‌های تشریحی
پاسخ‌های این کتاب کامل و به همراه شماره‌ی صفحه ذکر شده است.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    اسما صفى نژاد - پشتیبان - بافت

    یکی از مهمترین ویژگی این کتاب تیپ بندی سوالات آن می باشد که در صورت کمبود وقت می توان از تمام مباحث و تیپ سوالات تمرین کرد و همچنین شامل درسنامه کامل و جامع و سوالات کنکور سراسری و همراه با پاسخنامه تشریحی کامل میباشد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت