30 سال کنکور ریاضیات پایه و پیش دانشگاهی تجربی (پاسخ تشریحی)

-

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0745-4
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 28
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


در تاليف اين كتاب، دو هدف اصلي را دنبال كرده ايم:
الف- بودجه بندي: همبستگي تعداد سؤال هاي هر فصل، با اهميت نسبي آن در كنكور سراسري.
ب- پوشش كامل مطالب: با استفاده از سؤال هاي شناسنامه دار از كنكورهاي سراسري، آزاد، تمرين هاي مهـم كتـاب درسي، آزمون هاي كانون فرهنگي آموزش و تعاوني سنجش. سعي كرده ايم مجموعه اي كامل از سؤال ها را در اختيارشما قرار دهيم.
ويژگي هاي كتاب:
1- درخت دانش: درخت دانش هر فصل مسير مطالعاتي شما را در هر فصل، هوشمندانه هدايت مي نمايد. درخت دانش هـرفصل را بر اساس كتاب درسي نوشته ايم. هر درخت، از چند شاخه ي اصلي و هر شاخه خود شامل چند زير شاخه است.در درخت دانش امكان ارزيابي تسلط شما بر آن شاخه فراهم شده است، توصيه مي كنيم كه بعد از حل سـؤال هـاي هـرشاخه، بسته به ميزان تسلط بر آن شاخه، به خودتان رنگ دهيد. براي يك فصل اينكار را انجام دهيد تا اثر مثبـت ايـن روش را بر ميزان پيشرفت درسي خود ببينيد.
2- درسنامه: در هر درخت چه قبل از سؤال ها، درسنامه اي قرار داده ايم. در اين درسنامه ها سعي شده است با سبكي روان وساده با ارائه ي مثال هاي هدفمند، هسته ي مركزي سؤال هاي كنكور سراسري آن درخت چه پوشش داده شود. مطالب مهم، فرمول ها و تعاريف، در كادر رنگي قرار گرفته اند تا براي مرور كلي در يك نگاه، بيشتر قابل استفاده باشند. همچنـين بـااستفاده از رنگ دوم كلمات كليدي برجسته شده اند. مطالب تكميلي و نتيجه ها را با نمادهايي، متمايز كرده ايم.
3- تنظيم پرسشهاي چهار گزينهاي به روش تيپ بندي: اين كتاب شامل 900 پرسش چهار گزينه اي است. بنابراين با توجه به 13 تا 14 سؤال رياضي در كنكـور، بـه طـور
ميانگين به ازاي هر سؤال كنكور، 65 سؤال براي تمرين شما قرار داده ايم.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  سید سروش سیدی فرد - کاربر سایت

  کتاب فوق العاده با تیپ بندی تست و سوالات کنکور سراسری

 • Electrro
  نگار يوسفى - پشتیبان - تهران شمال

  با توجه به حجم کم کتاب و مشخص کردن تیپ بندی های مختلف برای شفاف سازی مطالب و تسلط دانش اموز کتاب بسیار ایده عالی میباشد

 • Electrro
  دلارام پروين - پشتیبان - تهران جنوب

  كتاب فوق العاده كامل با تيپ بندي قوي است

 • Electrro
  فاطمه سبک خیز - کاربر سایت

  این کتاب حاوی کامل ترین درسنامه میباشد سوالات کنکور سراسری رو تیپ بندی کرده و پاسخ تشریحی بسیار کامل و جامعی دارد .من و دانش اموزام از این کتاب نهایت استفاده رو میکنیم .

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت