دی وی دی آموزش جامع شیمی پایه کنکور(نظام جدید)

آموزش جامع شیمی پایه کنکور(نظام جدید)
در محصول شیمی پایه به بررسی شیمی دهم و شیمی یازدهم پرداخته می‌شود. این محصول برای دانش آموزانی طراحی شده است که کلاس دهم و یازدهم را گذرانده است، به مقطع دوازدهم می‌رود و قرار است سال آینده در کنکور سراسری شرکت کند.
✔ بررسی کامل کتاب در قالب نکته و تست با نظارت مؤلف کتاب درسی
✔ تحلیل تست‌های کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور در سال‌های گذشته
✔ تحلیل سؤالات المپیادهای داخلی
✔ تحلیل سؤالات المپیادهای بین المللی
✔ آموزش درک سؤالات چهارگزینه ای به همراه ارائه راه حل های کوتاه و تستی
✔ تعداد جلسات: 90 جلسه
✔ تعداد دی وی دی: 10 حلقه
مدرس : علی سلوکی

در حال چاپ


در مورد آموزش جامع شیمی پایه کنکور(نظام جدید) بیشتر بدانید :

در این محصول به تمامی نکات ریز و درشت کتاب دهم و یازدهم پرداخته شده است و چون هدف حل سوال چهار گزینه‌ای و شرکت در کنکور سراسری بوده انواع و اقسام سوالات چهار گزینه‌ای، اعم از سوالات کنکور سراسری در داخل و در خارج از کشور، پوشش داده شده است.

کتاب یازدهم و دوازدهم کتاب جدیدی است و تا به حال از این کتاب کنکور برگزار نشده است. این کتاب دارای یک سری از مباحثی و سرقصل های جدید است. به همین منظور سوالات جدید هم تالیف شده است. سپس به حل سوالات المپیاد داخل کشور و المپیادهای بین المللی پرداخته‌ایم.

کار دیگر در این محصول پرداختن به یکی از ضعف‌های بزرگ در جلسه کنکور است، یعنی ضعف محاسبات ریاضی. دانش‌آموزان در حل مسائل با چالش روبرو هستند و برای همین ضرب و تقسیم و منها، ساده کردن اعداد، رند کردن و تخمین زدن اعداد در این محصول متناسب با محاسبات موجود در درس شیمی آموزش داده می‌شود. آموزش راه حل‌های تستی، تکنیک‌های پاسخ به سوالات چهار گزینه‌ای و روش‌های تست زنی سریع از بخش‌های دیگر این مجموعه است.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت