دی وی دی آموزش مفهومی هندسه (3)

در این مجموعه آموزشی به طور کامل و مفهومی به درس هندسه(۳) مقطع دوازدهم پرداخته می‌شود و از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
✔ آشنایی با مفهوم ماتریس، دترمینان و مدل‌سازی هندسی در حل مسائل
✔ درک عمیق مقاطع مخروطی دایره، بیضی و سهمی و آموزش کاربردهای آن در مدل سازی‌های هندسی
✔ آشنایی عمیق و دقیق با بردارها در صفحه و فضا به عنوان ابزاری کاربردی برای استفاده در بسیاری از علوم مرتبط با ریاضی همچون فیزیک
✔ ساده سازی مفاهیم با کمک حل تمرین‌ها و مثال‌های متنوع
✔ حل تمرینات تشریحی متناسب با امتحانات داخلی مدارس و امتحانات نهایی
✔ ارائه یک‌ جلسه حل تمرین در پایان هر درس از فصل‌های کتاب
✔ دو جلسه حل تمرین ویژه امتحانات نیمسال اول و دوم
✔ تعداد جلسات: 52 جلسه
✔ تعداد دی وی دی: 8 حلقه

در حال چاپ


در مورد آموزش مفهومی هندسه (3) بیشتر بدانید :

کتاب هندسه دوازدهم از سه فصل مجزا تحت عناوین ماتریس و کاربردها، مقاطع مخروطی و بردارها تشکیل شده است. یکی از مهمترین مباحثی که دانش‌آموز در درس علوم مرتبط با ریاضی به ویژه فیزیک با آن سر و کار دارد استفاده از ماتریس و بردارها در حل مسائل است. دی‌وی‌دی حاضر این مهارت را در دانش‌آموز با توجه به امکاناتی که در آن قرار دارد تقویت می‌کند.

در این مجموعه آموزشی همچنین با همین هدف از ابزارها و تکنولوژی‌های روز آموزشی برای درک بهتر و عمیق تر از مقاطع مخروطی استفاده شده تا دانش‌آموز به درک بهتری از مباحث برسد. ضمن اینکه در این مجموعه آموزشی مفاهیم مختلف با کمک حل تمرین‌ها و مثال‌های متنوع ساده سازی شده است.

استاد مجرب این درس در این مجموعه ویژگی‌های مختلف مقاطع مخروطی را تحلیل کرده و روش حل مسائل مربوط به آنها را به طور کامل توضیح می‌دهد. همچنین با توجه به اینکه در درس هندسه هوش دانش‌آموز اهمیت بسیاری دارد، در این آموزش هم مفاهیمی ارائه می‌شود که در تقویت ذهن، خلاقیت و استدلال دانش‌آموزان سودمند است.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت