آموزش مفهومی ریاضی (3) پایه دوازدهم تجربی

آموزش مفهومی ریاضی (3) پایه دوازدهم
در محصول آموزش مفهومی ریاضی (3) پایه دوازدهم مباحث کامل کتاب درسی به صورت مفهومی آموزش داده می‌شود. ارتباط مفاهیم کتاب درسی با یکدیگر به صورت فصل به فصل یکی از ویژگی‌های کتاب درسی جدید است که در این مجموعه آموزشی رعایت شده است.
✔ تدریس درس به درس و مفهومی مباحث با حضور مؤلفان کتاب درسی
✔ کمک به تثبیت، تعمیق و تعمیم مفاهیم و مسائل کاربردی
✔ آموزش مباحث کتاب درسی با بیانی ساده، شیوا و روان
✔ ساده سازی مفاهیم با کمک حل تمرین‌ها و مثال‌های متنوع
✔ دو جلسه حل تمرین ویژه امتحانات نیمسال اول و دوم
✔ ارائه یک‌ جلسه حل تمرین در پایان هر درس از فصل‌های کتاب
✔ درک مفاهیم و رویه‌های ریاضی و ارتباط آن‌ها با یکدیگر
✔ تعداد جلسات: 31 جلسه
✔ تعداد دی وی دی: 6 حلقه

مدیر علمی دپارتمان ریاضی متوسطه دوم: حمیدرضا امیری(مؤلف کتاب درسی)
نویسنده سناریوی آموزشی: رضا پور حسینی، سعید جلالی
مدرس: رضا پور حسینی، سعید جلالی

200000 تومان


در مورد آموزش مفهومی ریاضی (3) پایه دوازدهم بیشتر بدانید :

ریاضی(3) دوازدهم درس تخصصی رشته تجربی است که در نتیجه گیری دانش آموزان در کنکور سراسری و آزمون‌های مختلف می‌تواند تأثیر بسیاری داشته باشد. از این رو با تغییر کتاب درسی ضرورت یادگیری مفاهیم درسی این مقطع با توجه به اهمیت آن بیش از پیش شده است. یکی از نکات مثبت تغییرات کتاب درسی به خصوص در مقطع دوازدهم ارتباط دقیق و مفهومی فصول کتاب درسی و مباحث مطرح شده در فصل‌های مختلف است. به همین منظور در تهیه این محصول تلاش شده است تا با رعایت این ارتباط مفاهیم به طور دقیق و مفهومی به دانش آموزان آموزش داده شود.

پس از مشاهده این محصول شما این توانایی را دارید که به راحتی فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب را پاسخ درست بدهید و آمادگی این را داشته باشید که در آزمون تستی نتیجه نسبتا مناسبی بگیرید. البته حتما به یاد داشته باشید که استفاده از مفاهیم آموزشی این محصول و نتیجه گرفتن از آن در آزمون‌ها نیازمند تمرین بسیار و پایبندی به نکاتی است که استاد در طول این محصول آموزشی به شما ارائه می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم در هنگام تماشای دی وی دی های آموزشی حسابان(3) حتما قلم و دفتر همراهتان باشد و سعی کنید مثال‌های مطرح شده را دست کم یک بار خودتان حل کنید.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت