اشتباهات متداول درس‌های عمومی

چرا اشتباهات متداول؟اشتباهات دیگران را ببینیم.
یاد بگیریم گزینه ی صحیح را انتخاب کنیم.
اشتباهات متداول همان دام های آموزشی است.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0304-3
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


شايد شما هم تاكنون اين جملات را به زبان آورده¬ايد يا اين‌كه از دوستانتان شنيده¬ايددرس را خوب خوانده¬ام اما به خاطر برخی اشتباه‌هاي كوچك در امتحانات نمره از دست مي دهم!.... واقعا چاره‌ي اين اشتباهات در پاسخ به سوالات درسي چيست؟ جالب است بدانيد كه تنها شما نيستيد كه گرفتار اين خطاها مي‌شويد. بسياري از اين اشتباهات آن قدر توسط هم كلاسي‌هاي شما تكرار مي¬شوند كه نام آن‌ها را اشتباهات متداول گذاشته‌ايم. حالا مي‌خواهيم با هم درباره‌ي اين كتاب كمي بيشتر بدانيم. ویژگی¬های این کتاب:
1. سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی
2. نکات آموزشی ، هشدارهای آموزشی
3. تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری
4. پاسخ تشریحی کامل وجامع
5. درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار
چرا بخوانم؟
براي اينكه به شما دانش آموزان بگوییم که همتایان شما در هر مبحث معمولا در کجا اشتباه می کنند و علت اشتباهات آنها چیست تا شما در مطالعه آن مبحث توجه بیشتری به آن نکات داشته باشيد. توصیه ما به شما دانش آموز گرامي اين است كه از تجربه¬ی بقیه دانش آموزان استفاده کن و اشتباهات آنها را تکرار نکن!تا یاد بگیری گزینه¬ی صحیح را انتخاب کنی.
مبناي گزينش سؤالات هر درس، انتخاب گزينه‌ي نادرست در هر سؤال توسط بيش از 25 درصد دانش‌آموزان از جامعه‌ي چندين هزار نفري آزمون‌دهندگان کانون فرهنگی آموزش بوده است. به منظور سنجش دانش آموزان در برخورد با سوالات دام دار، سوال ها را از پاسخ تفکیک کرده ایم

بیشتر

بستن



نظر کاربران (2)

 • Electrro
  هدی جمع دار - کاربر سایت

  دانش آموزی داشتم آزمونهای تابستان میانگین تراز ۴۸۰۰ داشت،بعداز خرید کتاب اشتباهات متداول ،هر۲هفته قبل از هرآزمون تعدادی سوال دامدار که غالب رقیبهای او غلط پاسخ میدادند را از این کتاب مطالعه میکرد و بدین ترتیب تعداد غلطهای احتمالی آزمون ها بسیار کاهش پیدا کرد و با این روش به تراز میانگین ۵۴۰۰ رسید.

 • Electrro
  رقيه عصرى - پشتیبان - اردبيل

  این کتاب شامل سوالات دام دار است و در کنکور تعداد سوالات دام دار افزایش پیدا کرده است پس این کتاب یکی از منابع مورد نیاز برای تمام دانش آموزان است
  مزیت این کتاب این است که دام های آموزشی قید شده است و شامل درصد پاسخ گویی نیز هست.همچنین نوع اشتباه نیز قید شده است.
  کتاب منحصربفردی است و دانش آموزان را با دام های آموزشی آشنا میکند و کمک میکند که در دام آموزشی نیافتد برای تمامی دانش آموزان بسیار مفید است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت