اشتباهات متداول چهارم رياضى

چرا اشتباهات متداول؟اشتباهات دیگران را ببینیم.
یاد بگیریم گزینه ی صحیح را انتخاب کنیم.
اشتباهات متداول همان دام های آموزشی است.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0273-2
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


شايد شما هم تاكنون اين جملات را به زبان آورده¬ايد يا اين‌كه از دوستانتان شنيده¬ايددرس را خوب خوانده¬ام اما به خاطر برخی اشتباه‌هاي كوچك در امتحانات نمره از دست مي دهم!.... واقعا چاره‌ي اين اشتباهات در پاسخ به سوالات درسي چيست؟ جالب است بدانيد كه تنها شما نيستيد كه گرفتار اين خطاها مي‌شويد. بسياري از اين اشتباهات آن قدر توسط هم كلاسي‌هاي شما تكرار مي¬شوند كه نام آن‌ها را اشتباهات متداول گذاشته‌ايم. حالا مي‌خواهيم با هم درباره‌ي اين كتاب كمي بيشتر بدانيم. ویژگی¬های این کتاب:
1. سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی
2. نکات آموزشی ، هشدارهای آموزشی
3. تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری
4. پاسخ تشریحی کامل وجامع
5. درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار
چرا بخوانم؟
براي اينكه به شما دانش آموزان بگوییم که همتایان شما در هر مبحث معمولا در کجا اشتباه می کنند و علت اشتباهات آنها چیست تا شما در مطالعه آن مبحث توجه بیشتری به آن نکات داشته باشيد. توصیه ما به شما دانش آموز گرامي اين است كه از تجربه¬ی بقیه دانش آموزان استفاده کن و اشتباهات آنها را تکرار نکن!تا یاد بگیری گزینه¬ی صحیح را انتخاب کنی.
مبناي گزينش سؤالات هر درس، انتخاب گزينه‌ي نادرست در هر سؤال توسط بيش از 25 درصد دانش‌آموزان از جامعه‌ي چندين هزار نفري آزمون‌دهندگان کانون فرهنگی آموزش بوده است. به منظور سنجش دانش آموزان در برخورد با سوالات دام دار، سوال ها را از پاسخ تفکیک کرده ایم

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  ارژنگ نيكبخت - پشتیبان - تهران غرب

  دوست عزیز این کتاب محاسن زیادی دارد. تعداد تستهای آن کم ولی تمام دروس اختصاصی کنکور مثل فیزیک و شیمی و تمام سالها در این کتاب جمع است.
  میتوانید به عنوان منبع تکمیلی یا حتی زمانی که نمیتوانید درسی را برسانید با تعداد تست کم آن خود را آماده کنید.
  دامدار بودن آن روی ریز نکته های مفاهیم و استدلالهای زیبا و پیچیده است. به شخصه از این کتاب در سال ۹۰ استفاده کردم و به شما هم پیشنهاد میکنم
  حتما کنار سوالاتی که غلط حل میکنید علامت بگذارید.

 • Electrro
  روزبه ايزديان - پشتیبان - تهران غرب

  به نظر من این کتاب غوغا می کند. زمانی که من دانش آموز کانون بودم از این کتاب خیلی استفاده میکردم و این کتاب در کنار کتاب برنامه ریزی دوتا از بهترین کتابها و کتابهای مورد علاقه ی من هستند. معولا این کتاب رو یکی دو روز قبل از آزمون باید مورد استفاده قرار داد تا بعد از یادگیری و تسلط دانش آموزان بر روی مباحث به زدن تستهای این کتاب بپردازند تا در جلسه آزمون اسیر تستهای دام دار و نکته دار نشوند که باعث غلط زدن تست و درنتیجه نمره منفی و کاهش تراز خواهد شد.

 • Electrro
  حبيب اله حسنى مقدم - پشتیبان - تهران غرب

  به نظر من یکی از قوی ترین و متفاوت ترین کتاب های چاپ شده ی کانون میباشد و خوشبختانه دانش آموزانی که این کتاب را بهشون معرفی کردم یاد گرفتن که در کنار تسلط بر مطالب برای حل سوالات دقت بالا در شرایط حساس کنکور هم عامل بسیار مهمی هست که این کتاب این نکته رو هدف قرار داده.
  و به نظرم برای همه دانش آموزان و به خصوص دانش آموزانی که از بی دقتی خود ضربه میخورن این کتاب یک معجزه محسوب میشه

 • Electrro
  مريم عبدلى - پشتیبان - اردبيل

  دانش آموزان عزیز این را بدانید که ممکن است بعد از تسلط کامل بر درسها و مباحث باز تعداد غلط شما از مقدار استانداردی بیشتر باشد که دلیل آن وجود دامهایی در تعدادی از سوالات استُ..این کتاب منبعی است که شامل اینگونه سوالات می باشد..با مطالعه آن سوالات متداول دام دار را شناخته و خود را در مقابل آنها زره پوش می کنید:)

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت