زیست شناسی دوازدهم - جمع بندی نیم سال اول( 10رتبه برتر کنکور 98)

این کتاب سه ویژگی مهم دارد:
نخست:تمام نکات مستقل و ترکیبی مباحث نیم سال اول کتاب زیست شناسی دوازدهم در آن آمده است.
دوم: پیشروی مطالب و نکات بر اساس روند آموزشی کتاب درسی بوده تا دانش‌آموز بتواند هم زمان با تدریس معلم یا مطالعة شخصی نکات هر فصل را نیز یاد بگیرد.
سوم: این‌ کتاب تألیف گروهی بیش از ده نفر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1398 است که هم از نگاه دانش آموز دیروز و هم از نگاه مدرس و طراح امروز، ریزبینی و دقت ویژه‌ای در آن به کار برده‌اند. تیم تألیف و ویراستاری این کتاب خودشان درس زیست‌شناسی را در کنکور سراسری بالای 90 درصد پاسخ داده‌اند و امسال هم به خاطر ارتباط علمی با داوطلبین کنکور 1399، به نیازهای این دانش‌آموزان آگاهی کامل دارند.
کتاب حاضر مجموعه‌ای از صدها نکته مهم مباحث نیم سال اول زیست شناسی دوازدهم است. هرفصل شامل تعدادی نکته اصلی و تعداد زیادی زیر نکته است که با هم مرتبط بوده و ایده اصلی بسیاری از سوالات کنکور می‌باشند.
هر فصل شامل نکات، تعاریف، گزاره‌ها و مثال است. در پایان هر فصل یک مجموعه سؤال چهارگزینه‌ای به همراه پاسخ تشریحی و در انتهای کتاب دو مجموعه آزمون جامع نیز طراحی شده است.
در این کتاب روش‌های مطالعة درس زیست شناسی مؤلفین کتاب (رتبه‌های برتر) و روش مطالعه پیشنهادی برای استفاده از این کتاب ذکر شده تا بتوانید با تصحیح روش مطالعه خود سطح یادگیری خود را بهبود بخشید.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-2096-5
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت