شیمی جامع(کتاب های 98-10)

درس شیمی برای رشته های ریاضی و تجربی از اهمیت بالایی برخوردار است. این درس در آزمون های ورودی دانشگاه نقش تعیین کننده ای در رتبه و تراز دانش آموز بازی می کند و از طرفی پایه و اساس بسیاری از مباحث علمی در دانشگاه است.
کتاب جامع شیمی 98-10برپایه نگاه عمیق و دقیق به کتاب درسی و توجه به رویکردهای طرح سوال در کنکور سراسری طراحی شده است.
این کتاب با ایجاد ارتباط محتوایی بین مباحث سه کتاب شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم نگاهی جامع به دانش آموز می دهدتا بتواند سوالات این درس را در امتحان نهایی و کنکور به خوبی پاسخ دهد.
این کتاب سه ویژگی مهم دارد:
اول: تمام مباحث، نکات، مثال ها و تمرین های کتاب سال های دهم، یازدهم و دوازدهم مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرارگرفته است
دوم: پیشروی مطالب و نکات بر اساس روند آموزشی کتاب های سه سال تحصیلی بوده تا دانش آموز بتواند چگونگی گسترش یک موضوع درسی را مشاهده کرده و آن را پله پله بصورت عمیق یادبگیرد.
سوم: این کتاب تالیف گروهی بیش از ده نفر از رتبه های برتر کنکور 1398 است که ریزبینی و دقت ویژه ای در انتخاب نکات و سوال ها در آن به کاربرده اند.تیم تالیف و ویراستاری این کتاب خودشان درس شیمی را در کنکور سراسری بالای 90درصد پاسخ داده اند و به خاطر ارتباط علمی با داوطلبین کنکور، به نیازهای این دانش آموزان آگاهی کامل دارند.
هرفصل کتاب شامل نکات، تعاریف، مثال ها ، بخش نکات مهم و تست های آموزشی است. در انتهای هرفصل کتاب یک مجموعه چهارگزینه ای نیز طراحی شده است.
در این کتاب هر مبحث توسط سه گروه به صورت جداگانه نوشته و در کنار هم قرارگرفته است.

در حال چاپ

شابک :
سال نشر: 99
نوبت چاپ :
تیراژ اخربن نوبت چاپ :


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت