جمع بندی پایه ی اختصاصی رشته تجربی

از آزمون جمع‌بندی پایه در این زمان‌ها می‌توانید استفاده کنید:

1- بین دو نیم‌سال: برای آزمون ویژه‌ی کانون (6 بهمن) خود را آماده کنید.
2- دوران طلایی نوروز: می‌توانید برای آزمون 7 فروردین از این کتاب در کنار کتاب نوروز که منبع اصلی دوران طلایی است، استفاده کنید.
3- اردیبهشت ماه: برای آزمون اول اردیبهشت که جمع‌بندی مبحث‌های پایه است، خود را آماده کنید.
4- دوران جمع‌بندی: می‌توانید در این دوران در کنار کتاب زرد که منبع اصلی جمع‌بندی است، از این کتاب استفاده کنید.

ضمناً از لحاظ سطح دشواری، دشواری هر پنج آزمون یکسان در نظر گرفته شده است .

اگر در آزمون نخست نتیجه‌ی خوبی نداشتید، در ازمون بعدی جبران کنید. ضمناً سؤال‌های مهم آزمون را نشان‌دار کنید تا در آزمون مجدد، تسلط شما افزایش یابد.

در سه آزمونی که سال دوم مطرح است، همه زیرموضوع‌های درس‌های اختصاصی سال دوم و هم‌چنین فیزیک اول دبیرستان پوشش داده شده و در سه آزمونی که سال سوم مطرح است، همه زیرموضوع‌های درس‌های اختصاصی سال سوم پوشش داده می‌شود.
600 تست کلیدی و مهم برای این کتاب گزینش شده است

تست‌هایی را انتخاب کرده‌ایم که مشابه آن‌ها معمولاً در کنکورهای مختلف مورد پرسش قرار گرفته‌اند و تست‌های زیادی را می‌توان به کمک ایده‌ی اصلی آن تست‌ها پاسخ داد.

برای انتخاب این تست‌ها ، حداقل سه گزینش‌گر (یک دبیر و دو رتبه‌ی برتر) به طور مستقل و جداگانه امر گزینش را انجام داده‌اند و در نهایت نظر مشترک ایشان مبنای انتخاب واقع شده است.
در درس شیمی چهار نفر گزینش‌گر و در درس زیست‌شناسی پنج نفر گزینش‌گر تست‌های هفت سال اخیر کانون و کنکور را بررسی کرده‌اند. ابتدا کنکور‌های هفت سال اخیر بررسی شده‌اند و پس از شناسایی تست‌های کلیدی کنکور، تست‌های مشابه از آزمون‌های دو سال اخیر کانون انتخاب شده‌اند. اگر مایل هستید تست‌هایی را ببینید که در کنکور هفت سال اخیر مشابه نداشته‌اند به کتاب سه‌سطحی یا کتاب آبی (قسمت تست‌های کانونی و تست‌های تألیفی) مراجعه کنید.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0560-3
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 17
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 10000

شماره سوالات 4، 17، 26، 32، 36، 39، 40، 41، 43، 45، 47، 49، 53، 56، 70، 71، 73، 77، 78، 83، 122، 143، 183، 205، 219، 235، 259، 530 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


اولین گام برای پاسخ‌گویی به هر سؤال تشخیص و شناسایی مبحث آن سؤال است. حتی اگر به سؤال‌ها پاسخ ندهید و فقط مبحث هر سؤال را به‌درستی تشخیص دهید یک گام در مسیر پاسخ‌گویی به پیش رفته‌اید و سرعت عمل شما و دقت نظر شما افزایش یافته است. با این استدلال مبحث هر سؤال را در برابر آن نوشته‌ایم. به‌صورت یک بازی آموزشی هم می‌توانید فراوانی سؤال‌های اشتباه یا نزده یا صحیح را در هر مبحث جمع‌بندی کنید و نتیجه را با کارنامه مبحثی خود مقایسه کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا در آزمون‌های جمع‌بندی و ایستگاه‌های جبرانی تشخیص دهید که کدام مبحث را بیش‌تر و چگونه مطالعه کنید: مفهومی، تشریحی یا با تمرین تست.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  فرشید رحمت زایی - کاربر سایت

  سلام میشه بگید کتاب های جمع بندی کی موجود میشه

 • Electrro
  سيدافشين متحمليان - پشتیبان - اصفهان پسران

  از مزایای خوب این کتاب میتونیم به سوالات استاندارد اشاره کنیم.
  یک کتابی کم حجم اما مقوی برای دانش آموزانی که میخوان به مرور مباحث و بازیابی اطلاعات خودشون بپردازن.
  در زمان کوتاه با اختصاص دادن زمان کم میتونیم تعداد سوال بالایی رو بررسی کنیم که سبب مرور بسیار از مطالب میشه.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت