چهار سطحی 8 آزمون جامع اختصاصی ریاضی

این کتاب شامل 8 آزمون جامع در درس‌های اختصاصی تجربی است، تعداد سؤال‌های هر درس و چیدمان سؤال‌های هر دفترچه، طبق مصوبة سازمان سنجش برای کنکور 1401 است.


برای تنظیم سطح دشواری سؤال‌های این 8 مجموعه، 128 آزمون‌ استانداردسازی ، در طی 4 ماه در سراسر کشور برگزار کردیم. در این آزمون‌های استانداردسازی حداقل 500 نفر و حداکثر 1300 نفر شرکت داشته‌اند، با نتایج آماری این آزمون‌ها توانستیم سطح دشواری سؤال‌ها را از نسبتاً ساده تا دشوارتر مشخص کنیم. بنابراین سطح دشواری سؤال‌ها بر اساس استنباط شخصی طراحان تعیین نشده، بلکه نتایج واقعی و آماری دانش آموزان سطح دشواری هر سؤال را مشخص کرده است.
توجه: جدول آماری سطح دشواری تک‌تک سؤال‌ها را در QRcode کتاب دریافت کنید.

در مورد بقیه سؤال‌ها که امکان برگزاری آزمون استانداردسازی وجود نداشته، جمع‌بندی نظر سه استاد ملاک سطح بندی قرار گرفته است.دو آزمون اول این کتاب، نسبتاً ساده و دو آزمون بعدی آن نسبتاً دشوار است. از اردیبهشت‌ماه دوران انتقالی را شروع می‌کنید. دو آزمون اول مناسب تمرین در دوره انتقالی و ابتدای دوران جمع‌بندی است.دو آزمون ماقبل آخر در سطح دشوار و دو آزمون آخر در سطح دشوارتر تنظیم شده است. این 4 آزمون در خردادماه به جمع بندی مطالب قوت بیش‌تری می‌بخشد.اگر سطح علمی شما در حد متوسط است، می‌توانید از مجموعه سؤال‌های دشوار و دشوارتر فقط چند سؤال را انتخاب کنید و پاسخ دهید یا این‌که به سلیقه و تشخیص خودتان مجموعه‌ای از درس‌ها با سطح دشواری متفاوت را در یک مجموعه پاسخ دهید و نظم و چیدمان درس‌ها در این کتاب را به دلخواه خود تغییر دهید و تنظیم کنید.


منبع طراحی سؤال‌ها، کتاب‌های درسی دهم چاپ 1398، یازدهم چاپ 1399 و دوازدهم چاپ 1400 است.اکثر سؤال‌ها، تألیفی و طراحی شده هستند. این سؤال‌ها حتی الامکان از سؤال‌های قبلی کانون و کنکور انتخاب نشده‌اند؛ تا شما در دوران جمع‌بندی با سؤال‌های تکراری مواجه نشوید. البته بدیهی است که تعداد کمی از سؤال‌ها دارای ایده‌های مشابه با سؤال‌های قبلی است.


پاسخ‌نامه تشریحی در انتهای کتاب آمده و در نوشتن پاسخ‌ها سعی شده راه حل‌ها مناسب دوران جمع‌بندی باشد. در پاسخ تشریحی مبحث تک تک سؤال‌ها مشخص شده است، مبحث شناسی در دوران جمع بندی به مدیریت آزمون شما سرجلسه کمک شایانی می کند زیرا با تحلیل آزمون‌ها متوجه می شوید که کدام مبحث‌ها نقاط قوت پایدار شما هستند و روی کدام مبحث‌ها مسلط نیستید.

135000 تومان


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت