30 سال کنکور فیزیک پیش دانشگاهی تجربی

مرحله سوم از مراحل پنج گانه مطالعه عبارت است از: تسلط >> كتاب هاى آبى
در اين مرحله داوطلبان به تمرين سؤال هاى كنكور در همان فصلى كه مطالعه كرده اند، مى پردازند.
در كتاب هاى آبى، سؤال هاى كنكورهاى سال هاى گذشته آزمون سراسرى داخل و خارج كشور و منتخب سؤال هاي دانشگاه آزاد اسلامى
به ترتيب فصول طبقه بندى شده اند. با تمرين اين سؤال ها، داوطلب از ميزان و سطح آموخته هاى خود آگاهى و بر موضوع درسى به تدريج
تسلط مى يابد. يكى از هدف هاى ما در طراحى مسير مطالعاتى داوطلبان اين است كه آن ها متوجه شوند در چه عمق و حدى بايد مطالب
را بياموزند و اين را بدانند كه مسؤولان نظام آموزشى از آنان چه مى خواهند. خوب است داوطلب، خود تشخيص دهد كه مطالعه ى چه
مطالبى براى او ضرورى است و اگر به هدف آموزشى دست يافت، خود از آن آگاه شود.
در كتاب هاى بنفش، گروه مؤلفان كانون سؤال هايى را براى فصول مختلف تأليف نموده اند و همراه با منتخب سؤال هاي برگزار شده ي
كانون به طور طبقه بندي، در اين كتاب ها چيده اند. تمرين اين كتاب ها را پس از كتاب هاى آبى توصيه مى كنيم. مخاطبان اين كتاب ها،
داوطلبانى هستند كه از سطح آموزش متوسط به بالا برخوردار مى باشند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0451-4
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 50
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 13، 22، 25، 27، 30، 38، 58، 74، 429، 431، 1035، 1139، 1238، 1265، 1280، 1292، 1404 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 5 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  فاطمه فامرينى - پشتیبان

  داوطلبان رشته ی تجربی چون در درس فیزیک ضعیف هستند این کتاب به انها کمک میکند تا بتوانند خود را در این درس قوی کنند.تنها راه استفاده از این کتاب و تحلیل جز به جز تمامی سوالات میباشد...

 • Electrro
  سعيد احمدوند - پشتیبان - رفسنجان

  با سلام

  جامع ترین منبع تست درس فیزیک می باشد از ویژگیهای این کتاب قرار دادن سوالات آزمونهای سالهای قبل کانون قلمچی وهمچنین سوالات سنجش می باشد وجود درس نامه های مختصر آن دیگر ویژگی این کتاب است که موجب می شود تا دانش آموز در حین مطالعه آن دچار خستی و کلافگی نشود وبه سرعت مطالب را جمع آوری کند ودر حین حال بسیار کامل می باشد درخت دانش نیز که در ابتدای هر مبحث آورده شده است به دانش آموز کمک می کند تا میزان تسلطش را بر آن مبحث بسنجد .پاسخ نامه ی آن نیز بسیار مختصر و مفید است.مطمئنم که از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

 • Electrro
  شهریار شاهوردی - کاربر سایت

  سلام.کنکور۹۵ به این کتاب اضافه شده؟

 • Electrro
  معصومه صادقى - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب ۳۰ سال کنکور فیزیک بسیار منبع خوبی برای همه دانش آموزان می باشد. درسنامه اول هر مبحث شامل تمام نکات مهم آن مبحث است که با مسلط بودن بر آن نکات می توان به تست ها بهتر جواب داد.

 • Electrro
  عليرضا دهقانى - پشتیبان

  ور سراسری استاندارد های خاص خود را دارد
  تمرین تست های غیر استاندارد تالیفی بیشتر منج ب استرس و سر در گمی دانش اموز میشود
  این کتاب ما را همگام با کنکور بیش می برد

 • Electrro
  مهسا اكبرى - پشتیبان - تهران شرق

  از ویژگی های بارز این کتاب این است که تمرینهای کتاب درسی را در قالب تست اورده است که این نشان دهنده پوشش کامل کتاب درسی می باشد.تست های این کتاب تیپ بندی می باشد که روش عمومی حل انها یکسان است.

 • Electrro
  زهرا خدايارى شفق - پشتیبان - تهران شمال

  سوالات فیزیک در کنکور سراسری استاندارد های خاص خود را دارد
  تمرین تست های غیر استاندارد تالیفی بیشتر منج ب استرس و سر در گمی دانش اموز میشود
  این کتاب ما را همگام با کنکور بیش می برد

 • Electrro
  محسن بنى على - پشتیبان - تهران جنوب

  این کتاب یکی از بهترین منابع کمک آموزشی موجود در بازار میباشد که شامل سوالات کنکور که به صورت طبقه بندی شده مییباشد میتواند منبع بسیار خوبی برای دانش آموز باشد تا در کنکوری که پیش رو دارد با موفقیت و سربلندی از پس درس فیزیک بر بیاید یکی از ویژگی های مناسب این کتاب در آن است که طبقه بندی سوالات میتواند با عث طبقه بندی مباحث در ذهن دانش پژوه بشود که این خود در یادگیری مباحث اهمیت ویژه ای دارد.

 • Electrro
  زهرا مبينى - پشتیبان - تهران جنوب

  این کتاب باتوجه به داشتن درخت دانش و همچنین بیان نکات آموزشی مهم و فرمول های هر فصل در ابتدای شروع آن کمک شایانی به یادآوری مطالب هر فصل به دانش آموزان می نماید.
  داشتن انواع تست های کنکور از سالهای قبل و ترتیب قرار گیری آنها به ترتیب سال کنکور مورد نظر دید دانش آموز را نسبت به انواع تست ها روشن می کند.
  مهمترین نکته ای که در این کتاب وجود دارد بهترین و کاملترین منبع تست است.
  با توجه به اینکه دانش آموزان کنکوری هر تستی را که در طول سال با آن روبرو شده باشند و از آن بهره برده باشند در نهایت بهترین منبع و مرجع برای آنها تست های کنکور است که این کتاب تمامی نیاز به تست های جامع کنکور را برطرف نموده است
  در نهایت باید به گروه مولفان این کتاب فوق العاده خسته نباشید گفت...

 • Electrro
  مسعود زندگان - پشتیبان - تهران غرب

  توصیه من به تمامی دانش آموزان استفاده این کتاب به عنوان مرجع اصلی حل تست در سال پیش دانشگاهی میباشد .
  از ویژگی های خاص این مجموعه میتوان به درسنامه هایی با بار آموزشی بالا اشاره کرد که باعث تفهیم بهتر مسائل فیزیکی توسط خود دانش آموز میشود.

 • Electrro
  مسعود زندگان - پشتیبان - تهران غرب

  توصیه من به تمامی دانش آموزان استفاده این کتاب به عنوان مرجع اصلی حل تست در سال پیش دانشگاهی میباشد .
  از ویژگی های خاص این مجموعه میتوان به درسنامه هایی با بار آموزشی بالا اشاره کرد که باعث تفهیم بهتر مسائل فیزیکی توسط خود دانش آموز میشود.

 • Electrro
  مينا قاسمى - پشتیبان - تهران غرب

  با سلام
  این کتاب به دلیل داشتن درخت دانش و درس نامه در ابتدای هر مبحث کمک شایانی به دانش آموزان در تسلط به مطلب ُُو یادآوری و آمادگی برای تست زدن میکند. هم چنین معتبرترین منابع برای کنکور سوالات کنکور سال های گذشته است که در این کتاب براساس مبحث گردآوری شده است.

 • Electrro
  زهرا مبینی - کاربر سایت

  داشتن درخت دانش و بیان فرمول ها در ابتدای هر فصل و همچنین مطرح شدن سوالات مرتبط با هر فرمول و بیان نکات کاربردی هر فصل از جمله ویژگی هایی است که مطالعه این کتاب را راحتتر میکند. تستهای مطرح شده از سالهای بسیار گذشته تا به امروز خیال هر دانش آموز را در رابطه با این درس راحت میکند. نحوه جمع آوری این تستها بسیار مناسب بوده و منبع بسیار خوبی برای مرجع تست کنکور است.
  بهترین و جامع ترین منبع در هر درسی برای دانش آموز کنکوری تنها و تنها تست های کنکوری است که در این کتاب به صورت جامع و کامل بدون هیچ گونه کم و کاستی گرد آوری شده است.
  چیده شدن تست ها بر اساس سال کمک زیادی به دانش آموز میکند تا نحوه طراحی سوالات کنکور در سالهای متمادی آشنا گردد و با توجه به نحوه طرح سوال در هر مبحث کاملا آشنا باشد.

 • Electrro
  نسيم دژگر - پشتیبان - رشت دختران

  این کتاب حاوی سوالات کنکور و همچنین سوالات تالیفی در چارچوب کنکور میباشد، لذا میتواند بهترین منبع برای دانش اموزان باشد

 • Electrro
  پدرام پورعرب - پشتیبان - بجنورد 1

  این کتاب بهترین منبع برای تسلط شما دانش آموزان است.ضریب توازن و تناسبی که این کتاب دارد گویای این ویژگی است. با استفاده از این کتاب شما تست های کنکور های سراسری را بارها بارها تمرین خواهید کرد.به یاد داشته باشید آزمون های کانون منطبق بر سوالات کنکور های سراسری است.بنابراین میتوانید از این کتاب برای افزایش تراز در آزمون خود نیز استفاده کنید.ضمنا این کتاب برای مطالبی که از آن ها سوال طرح نشده است نیز ایده های جدید و تیپ سوالات جدید دارد و این یعنی پوشش کامل مطالب کتاب درسی....

 • Electrro
  ذوالفقار بالاوندى - نمایندگی کانون - بدره

  این کتاب دارای بار علمی بسیار بالا برای دانش آموزان مقطع پایانی دبیرستان بوده ومیتواند اهرم بسیار خوبی در جهت بالا کشیدن دانش آموزان باشد.

 • Electrro
  معصومه سلطانى - پشتیبان - بافت

  باسلام و خسته نباشید
  این کتاب شناسنامه دار بوده و سوالات کنکور سالهای گذشته را در بر می گیرد ویژ گی اصلی این کتاب این است که به جای سوالات قدیمی که مبحث آنها از کنکور حذف شده سوال جدید گذاشته و در این کتاب علاوه بر سوالات کنکورُ سوالات سایر آزمونها نیز وجود دارد وکتاب دارای پاسخنامه تشریحی کامل ودقیق همراه با جزيیات میباشد وخلاصه درسنامه های جلد اول مفید میباشد .

 • Electrro
  مليحه عليزاده - پشتیبان - اروميه 1

  با سلام
  کتابهای آبی فیزیک یک پاسخ تشریحی کامل دارند و شامل سوالهای ۳۰ سال کنکور جامع هستند کتابهای پایه سی سال در درس فیزیک برای رشته های تجربی و ریاضی یکسان است این کتاب دارای قدرت غربالگری است یعنی هر دانش آموز با هر ترازی می تواند به سوالات هم جواب دهد حجم کتاب متعادل است که دانش آموز می تواند تا پایان سال حداقل کتاب را ۲ یا ۳ بار مرور کند این کتاب دارای سوالاتی نیز هست که تا حال در کنکور مطرح نشده است و تمام سطح کتاب را پوشش می دهد. سهم سوالات در این کتاب ۶۲٪ سراسری و باقی از آزمونهای کانون و سایر منابع است سهم سوالات کانون ۳۱٪ و ۱۶٪ مربوط به سوالاتی است که از کتاب درسی تبدیل به تست شده است.

 • Electrro
  سميه على دوست احمد آبادى - پشتیبان - ساري

  این کتاب مورد استفاده برای دانش آموزان در تمامی سطوح میباشد و درسنامه ابتدای هر فصل نیز بسیار کاربردی است.

 • Electrro
  مصطفى نظيفى - پشتیبان - كاشمر

  از مهمترین قسمت های کتابهای آبی کانون وجود درخت دانش در ابتدای هر فصل آمده و مورد استفاده برای تمامی تراز برتر ها و رتبه های برتر کنکور سراسری قرار گرفته است

 • Electrro
  مائده قاسم پيوندى - پشتیبان - اصفهان دختران

  از ویژگی مهم این کتاب طبقه بندی هر فصل توسط درخت دانش و درسنامه ای که در ابتدا هر فصل و هر مجموعه تست میباشد سوالات این کتاب براساس بودجه بندی در کنکور میباشد که به ازای هر سوال کنکور۱۲۰ سوال امده

 • Electrro
  مسعود باغبان حقيقى - پشتیبان - مشهدجنوب پسران

  کتاب 30 سال فیزیک کانون کتاب بسیار خوب و مفیدی برای همه دانش آموزان کنکوری است. از ویژگی های خوب و مفید آن مبحث بندی سوالات و دارا بودن درسنامه اشاره کرد. پاسخنامه ی تشریحی آن هم کامل است. از همه مهمتر اینکه با این کتاب می توان با سوالات متنوع کنکورهای سال های قبل یا مشابه آنها بطور کامل آشنا شد.

 • Electrro
  رضا جهانى - پشتیبان - كاشمر

  با سلام

  بی شک این کتاب از با ارزش ترین و استاندارترین و بهترین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان کنکوری می باشد و گواه آن تایید اکثریت دانش آموزان سالهای قبل و برترهای کنکورهای سالهای گذشته می باشد.

  با سپاس فراوان از مولفان این کتاب ارزشمند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت