کتاب کار هدیه‌های آسمان چهارم دبستان

ویژگی‌های کتاب کارمنطبق بر اهداف آموزشی کتاب درسی است.
✔ 40 درج اهداف آموزشی در ابتدای هر درس
✔ 19 آزمون یک گام فراتر ار کتاب در انتهای هر درس
✔ 19 آزمون های دوره ای در انتهای هر درس
✔ مخاطب: همان مخاطبان کتاب درسی است. (همه ‏ی دانش‌آموزان)
✔ درسنامه آموزشی مختصر و جامع
✔ استفاده از روش‏های مختلف طرح سوال
✔ فضای مناسب برای نوشتن پاسخ
✔ تناظر سوال‌ها با خط به خط كتاب درسي
✔ انطباق با طرح درس دبیران
✔ پوشش کامل مطالب کتاب درسی

50000 تومان

شابک : 978-600-00-0553-5
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


ويژگي هاي كتاب کار جدید گروه دبستان:

✔اهداف آموزشی: در ابتدای هر فصل و درس، اهداف مهم آموزشی ارائه شده تا با آنچه که قرار است دانش آموزان یاد بگیرید، آشنا شوند.

✔ درس نامه ی آموزشی: در ابتدای هر درس، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا دانش آموزان قادر به پاسخ‌گویی سوالات مختلف از جمله جای خالی، صحیح و غلط و پرسش‌های تشریحی و چهار‌گزینه‌ای و .. ‌باشند.

✔تیپ های مختلف سوال: دانش آموزان در هر درس با انواع مختلف سوال که توسط مولفان طراحی شده است، آشنا می شوند. همچنین در طراحی مساله های مختلف به مساله های کاربردی نگاه ویژه ای شده است.

✔ آزمون های دوره ای: در انتهای هر فصل یک آزمون با انواع مختلف سوال قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند ارزیابی از آموخته های خود از درس های آن فصل داشته باشند.

✔ خودارزیابی: در انتهای هر فصل بخشی را با نام خودارزیابی قرار داده ایم تا با توجه به اهداف آموزشی آن درس، دانش آموزان قبل از معلم، به ارزیابی و تکمیل دانسته های خود بپردازند.

✔ یک گام فراتر از کتاب: در انتهای هر فصل یک آزمون با نام یک گام فراتر از کتاب قرار داده ایم تا دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس خاص از آن بهرمند شوند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    فريده كرمى - پشتیبان - تهران شمال

    یکی از ویژگی های این کتاب درسنامه میباشد ک دانش اموز ،بامطالعه درسنامه مباحث ان فصل را ب خوبی یادمیگیرد و ویژگی دوم این کتاب داشتن تنوع سوال زیاداست، و چون دانش اموزان برای طراحی سوال از این کتاب مشکل دارن بااستفاده از نمونه سوالات متنوع این کتاب خود رامیتوانند برای امتحانات اماده کنند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت