کتاب کار هدیه‌های آسمان پنجم دبستان

ویژگی‌های کتاب کارمنطبق بر اهداف آموزشی کتاب درسی است.
مخاطب: همان مخاطبان کتاب درسی است. (همه ‏ی دانش‌آموزان)
درسنامه آموزشی مختصر و جامع
استفاده از روش‏های مختلف طرح سوال
فضای مناسب برای نوشتن پاسخ
تناظر سوال‌ها با خط به خط كتاب درسي
انطباق با طرح درس دبیران
پوشش کامل مطالب کتاب درسی

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0540-5
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 5
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


ويژگي¬هاي كتاب کار جدید گروه دبستان
اهداف آموزشی: در ابتدای هر فصل و درس، اهداف مهم آموزشی ارائه شده تا با آنچه که قرار است دانش آموزان یاد بگیرید، آشنا شوند.
درس¬نامه¬ی آموزشی: در ابتدای هر درس، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا دانش آموزان قادر به پاسخ‌گویی سوالات مختلف از جمله جای خالی، صحیح و غلط و پرسش‌های تشریحی و چهار‌گزینه‌ای و .. ‌باشند.
تیپ های مختلف سوال: دانش آموزان در هر درس با انواع مختلف سوال که توسط مولفان طراحی شده است، آشنا می شوند. همچنین در طراحی مساله های مختلف به مساله های کاربردی نگاه ویژه ای شده است.
آزمون های دوره ای: در انتهای هر فصل یک آزمون با انواع مختلف سوال قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند ارزیابی از آموخته های خود از درس های آن فصل داشته باشند.
خودارزیابی: در انتهای هر فصل بخشی را با نام خودارزیابی قرار داده ایم تا با توجه به اهداف آموزشی آن درس، دانش آموزان قبل از معلم، به ارزیابی و تکمیل دانسته های خود بپردازند.
یک گام فراتر از کتاب: در انتهای هر فصل یک آزمون با نام یک گام فراتر از کتاب قرار داده ایم تا دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس خاص از آن بهرمند شوند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  ريحانه احمدى - پشتیبان - تهران شرق

  درس هدیه اسمانی در پایه ی پنجم دبستان جزو دروسی است که تاثیر بسزایی در بالا بردن سطح آزمون دارد. این کتاب با در دست داشتن نکات مهم و سوالات متنوع در یادگیری این درس موثر است.

 • Electrro
  صبا دهقان ساران - کاربر سایت

  این کتاب دارای نکات اصلی دروس و خلاصه درس های مفید می باشد که موجب تسلط هرچه بیشتر دانش آموزان در این درس میشود از دیگر مزیت های این کتاب سوالات استاندارد و متنوع ان را میتوان نام برد

 • Electrro
  زهرا جعفری سیاوشیانی - کاربر سایت

  این کتاب دارای نکات و خلاصه درس بسیار مفید میباشد که میتواند در یادگیری هرچه بیشتر پیام های قرانی و نکات اصلی درس هدیه اسمانی در پایه ی پنجم دبستان کمک کند

 • Electrro
  صبا دهقان ساران - کاربر سایت

  این کتاب باتوجه به دسته بندی اصولی و درست نکات هردرس و سوالات متنوع و مرتبط باهر درس کتاب هدیه های اسمانی میتواند راه حل مناسبی برای درک بیشترمباحث این درس باشد وهمچنین نمونه سوالات جامع این کتاب به یادگیری هرچه بیشتر پیام های قرانی هر درس و نکات ریز انها کمک میکند

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت