كتاب كار زبان انگلیسی هفتم

در این کتاب هر درس با یک درس‌نامه که خلاصه و گزیده‌ی نکات آن درس را در بر دارد، آغاز می‌گردد.بعد از مطالعه‌ی خلاصه نکات هر درس مثل یک برگه‌ی امتحانی انواع تیپ سوالات را دارد،ابتدا با سوالات صحیح و غلط دانسته‌های دانش آموز را در نکات ظریف به چالش می کشد، در ادامه سوالات جاخالی را خواهیم داشت.تمام سوالات تشریحی را خواهید دید که جا برای پاسخ گویی آن‌ها نیز وجود دارد.در پایان با سوالات چهارگزینه نکات مهمی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0023-3
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 16
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 13، 15 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  وحيد زمانى - پشتیبان - خوي

  تمرینات کتاب بسیار عالی و مثر هستند در ضمن قیمت کتاب هم بسیار مقطوع میباشد

 • Electrro
  طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

  کتاب کار زبان انگلیسی دارای درسنامه ای مختصر و در عین حال بسیار مفید می باشد. در این درسنامه لغات جدید و قسمت گرامری در هر درس کتاب درسی بطور کاملا واضح و قابل درک برای دانش آموزان آورده شده و دانش آموز پس از مطالعه این درسنامه و حل سوالات این کتاب می تواند به تثبیت مطالب در ذهن خود کمک کند.

 • Electrro
  سميرا كردرستمى - پشتیبان - ساري

  این کتاب شامل درسنامه کوتاه و مختصر و سوالات چهار گزینه ای و سوالات تشریحی و جای خالی می باشد که کمک شایانی در پیشرفت درسی داوطلبان دارد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت