ریاضیات عمومی پیش دانشگاهی تجربی

-

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0637-2
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 8
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000

شماره سوالات 30، 307، 308، 340، 354، 376، 387، 411، 421، 433، 439، 455، 473، 474، 481، 483، 488، 490، 496 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 5 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


در تاليف اين كتاب، دو هدف اصلي را دنبال كرده ايم:
الف- بودجه بندي: همبستگي تعداد سؤال هاي هر فصل، با اهميت نسبي آن در كنكور سراسري.
ب- پوشش كامل مطالب: با استفاده از سؤال هاي شناسنامه دار از كنكورهاي سراسري، آزاد، تمرين هاي مهـم كتـاب درسي، آزمون هاي كانون فرهنگي آموزش و تعاوني سنجش. سعي كرده ايم مجموعه اي كامل از سؤال ها را در اختيارشما قرار دهيم.
ويژگي هاي كتاب:
1- درخت دانش: درخت دانش هر فصل مسير مطالعاتي شما را در هر فصل، هوشمندانه هدايت مي نمايد. درخت دانش هـرفصل را بر اساس كتاب درسي نوشته ايم. هر درخت، از چند شاخه ي اصلي و هر شاخه خود شامل چند زير شاخه است.در درخت دانش امكان ارزيابي تسلط شما بر آن شاخه فراهم شده است، توصيه مي كنيم كه بعد از حل سـؤال هـاي هـرشاخه، بسته به ميزان تسلط بر آن شاخه، به خودتان رنگ دهيد. براي يك فصل اينكار را انجام دهيد تا اثر مثبـت ايـن روش را بر ميزان پيشرفت درسي خود ببينيد.
2- درسنامه: در هر درخت چه قبل از سؤال ها، درسنامه اي قرار داده ايم. در اين درسنامه ها سعي شده است با سبكي روان وساده با ارائه ي مثال هاي هدفمند، هسته ي مركزي سؤال هاي كنكور سراسري آن درخت چه پوشش داده شود. مطالب مهم، فرمول ها و تعاريف، در كادر رنگي قرار گرفته اند تا براي مرور كلي در يك نگاه، بيشتر قابل استفاده باشند. همچنـين بـااستفاده از رنگ دوم كلمات كليدي برجسته شده اند. مطالب تكميلي و نتيجه ها را با نمادهايي، متمايز كرده ايم.
3- تنظيم پرسش هاي چهار گزينه اي به روش تيپ بندي: اين كتاب شامل 900 پرسش چهار گزينه اي است. بنابراين با توجه به 13 تا 14 سؤال رياضي در كنكـور، بـه طـور
ميانگين به ازاي هر سؤال كنكور، 65 سؤال براي تمرين شما قرار داده ايم.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  کتایون وجدانی - کاربر سایت

  اتاب آبی برای درس ریاضی نسبت به دروس دیگر بیشتر میتواند به داوطلبان کمک کند چون نیازی نیست برای این درس چندین کتاب تست زنی در رشته تجربی مطالعه شود و تنها یک کتاب مفید میتواند نیازهای داوطلب را برطرف کند.
  بنابر تجربه شخصی در این سالها با قاطعیت میتوانم بگویم کتاب آبی در درس ریاضی رشته تجربی حاوی نکات کلیدی و مهم میباشد و مباحث را به خوبی توضیح و آموزش داده است.
  من به داوطلبان توصیه میکنم حتما این کتاب را مطالعه کنند.

 • Electrro
  سمانه طاهرى - پشتیبان - همدان

  کتاب آبی برای درس ریاضی نسبت به دروس دیگر بیشتر میتواند به داوطلبان کمک کند چون نیازی نیست برای این درس چندین کتاب تست زنی در رشته تجربی مطالعه شود و تنها یک کتاب مفید میتواند نیازهای داوطلب را برطرف کند.
  بنابر تجربه شخصی در این سالها با قاطعیت میتوانم بگویم کتاب آبی در درس ریاضی رشته تجربی حاوی نکات کلیدی و مهم میباشد و مباحث را به خوبی توضیح و آموزش داده است.
  من به داوطلبان توصیه میکنم حتما این کتاب را مطالعه کنند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت