نوروز نهم (جلد دوم)

ما اين كتاب را براي شما آماده كرده ايم. شما كه مي خواهيد در دورانِ نوروز، كمي هم درس بخوانيد و از درس خواندن، لذّت هم مي بريد و شايد لذّت درس خواندن و مطالعه را كمتر از لذّت بازي كردن و تماشاي فيلم و مهماني رفتن، نمي دانيد. اين كتاب از 5 بخش تشريحي – تستي تشكيل شده است كه در هر بخش شامل 20 سوال رياضي، 20 سوال علوم، 10 سوال فارسي،10 سوال عربي و 10 سوال زبان انگليسي است. يعني در مجموع 350 سوال، كه تقريبا 400 دقيقه از زمان ايام نوروزشما در مي گيرد، يعني حدود 7 ساعت. در واقع با روزي نيم ساعت مطالعه كاملا مي توانيد اين كتاب را تمرين كنيد و تمام مباحثي را كه ازمهرماه تاكنون خوانده ايد را دوره كنيد. در ضمن دو دوره آزمون جامع 50 سوالي را ويژه دانش آموزاني كه مي خواهند سوالات تستي مشابه آزمون ها حل كنند، انتهای کتاب قرار داده ایم. این دو دوره به تثبیت مطالب آموخته شده یاری می رسانند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0603-7
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 14
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


ما با طراحي و آماده كردن اين كتاب خواسته ايم به دانش آموزاني كمك كنيم كه مي خواهند در ايام تعطيلات نوروز به جز تفريح وسرگرمي درس هم بخوانند. فكر كرديم اگر اين درس خواندن نقشه و برنامه هم داشته باشد نتيجه ي بهتري به دست مي آيد و آن گاه براي طراحي مفهومي كتاب خيلي كار كرديم تا اين كتاب آماده شد.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  سپيده فخارى - پشتیبان - نيشابور

  با سلام
  از ویزگی های این کتاب متناسب بودن با ازمون های کانون و تدریس در مدرسه است
  اشنایی دانش اموزان با سوالات تستی و تشریحی
  مرور وجمع بندی های تمام دروس و امادگی نسبی برای امتحانات پایان ترم و ازمون های مدارس خاص

 • Electrro
  رضا جندقى - پشتیبان - گرمسار

  امتیاز مهم این کتاب در وهله اول کمک به دانش آموز برای جلوگیری از افت در تعطیلات طولانی نوروز است. ویژگی بعدی این کتاب دارا بودن انواع و اقسام سوالات است از قبیل تستی و تشریحی است. این کتاب برای دانش آموزان در هر سطحی مفید است و و به خاطر چینش سوالات از آسان به دشوار می تواند انگیزه بچه ها را برای پاسخگویی بالا ببرد.

 • Electrro
  آذين فروهر - پشتیبان - بروجرد

  با سلام.این کتاب دارای سوالات متنوعی بود.ویژگی مهم این کتاب این بود که ابتدا دانش آموزان با حل سوالات تشریحی به اندازه کافی و تثبیت آن در ذهن سپس به سراغ سوالات 4گزینه ای می روند.سوالات تستی هم از سوالات آسان شروع شده سپس سوالات متوسط و بعد به سراغ سوالات دشوار و ترکیبی می رود.و گزیده ای از کتاب اشتباهات متداول و کتاب های کار کانون بود.امید اینکه دانش آموزان بهترین بهره را از این کتاب برده باشند.موفق باشید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت