زیست شناسی تصویری

با مطالعه این کتاب شما خواهید دانست:
• در کتاب های زیست شناسی دبیرستان و پیش دانشگاهی چند شکل وجود دارد؟
• در کنکورهای سال های اخیر چند درصد سوالات از شکل بوده است؟
• راه حل این که سوالات کنکور ترکیبی شده چیست و اينكه چند درصد سوالات کنکور ترکیبی است؟
و مهم تر از همه در اين كتاب 4000 نکته از 400 شکل کتاب های دبیرستان و پیش دانشگاهی وجود دارد.

29000 تومان

شابک : 978-600-00-0524-5
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 18
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


آنچه شما در این کتاب می بینید: تمام شکل های کتاب های درسی دبیرستان و پیش دانشگاهی
چیدمان کتاب در کل به صورت سال محور و در هر سال به صورت فصل محور و هر فصل بر اساس صفحه محور است.
• شماره ی شکل‌ها همان شماره‌ی آن‌ها در کتاب درسی است.
• بخش اول (شكل‌ها و نكات): اين بخش از كتاب قسمت عمده‌ي مطلب كتاب و پايه و هدف اصلي تأليف كتاب است، به صورتي كه شكل‌هاي هر فصل كتاب درسي آورده شده است. دو دسته نكته در زير شكل آورده شده است.
• 1.نكته‌هاي شكل: اين نكات لزوماً از شكل قابل استنباط است. با استفاده از اين نكات جزئيات شكل‌ها را آموخته و جزيي‌نگري را تمرين مي‌كنيد.
• 2.نكته‌هاي تركيبي: اين نكات،‌مطالبي است كه يا از متن كتاب درسي در مورد شكل مورد نظر ذكر شده يا از تركيب چند موضوع حاصل شده است.
• بخش دوم (آزمونك): اين بخش از كتاب به صورت اختصاصي در انتهاي هر فصل آورده شده است. در اين بخش سعي بر آن بوده بيش‌تر از سؤالات آزمون‌هاي سراسري و آزاد استفاده شود و تعدادي سؤالات تأليفي هم آورده شده است.
• بخش سوم، در يك نگاه (تورق سريع): اين بخش براي محك شما و به خصوص براي دوران جمع‌بندي طراحي شده است، به صورتي كه دانش‌آموز براي يك موضوع لازم نيست كه همه‌ي كتا‌ب‌هاي خود را بگردد كه هم‌ زمان خود را از دست دهد و به مطلب مورد نظر خود نرسد. در اين بخش تمامي مطالبي كه درباره‌ي يك موضوع واحد در تمام كتب دبيرستان آورده شده است گردهم جمع كرده‌ايم كه اين امر موجب سهل‌الوصول بودن دسترسي به مطالب و صرفه‌جويي در زمان مي‌شود. در اين بخش نكات به صورت طبقه‌بندي است به اين صورت كه نكات مربوط به سال دوم از نكات سال‌هاي سوم و پيش‌دانشگاهي جدا شده است. در هر بخش اين طبقه‌بندي نكات با قيدنام فصل آورده مي‌شوند كه اين نوع طبقه‌بندي سبب بهره‌مندي بهتر دانش‌آموزان پايه از اين بخش مي‌شود.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  شاهين خدادادى بهتاش - پشتیبان - تهران شمال

  چند سالیست که نگاه طراحان سوال به درس زیست شناسی بیشتر جنبه ی مفهومی دارد و بسیاری از مفاهیم عمیق با مطالعه ی دقیق و نکته به نکته ی عکسها و شکل های کتاب پوشش داده می شود. با توجه به مقایسه ی نتایج آزمونها قبل و بعد از استفاده از این کتاب، مطالعه ی کتاب زیست شناسی تصویری را موازی با کتاب آبی که سوالات کنکور را شامل می شود، به تمامی عزیزان توصیه می کنم

 • Electrro
  نوشين اسبقى - پشتیبان - تهران جنوب

  این کتاب شامل نکات درس به درس وشکل به شکل میباشد تمام نکات شکل در کنارش اورده شده است و در انتها نیز نکات ترکیبی اورده شده است که این به ذهن دانش اموز نظم میدهد و به دسته بندی مطالب در ذهنش کمک میکند دانش اموزان در طی سال از زیست تصویری به کتابی برای یاد گیری استفاده میکنند و در پایا ن سال هم به عنوان کتابی که مطالب را به صورت دسته بندی دارد و میتوانند به راحتی از ان استفاده کنند و در واقع جزیی جدانشدنی از کتاب های زیست شناسی و برنامه درسی زیستشان میشود

 • Electrro
  رويا شكرى - پشتیبان - تهران غرب

  با توجه به اینکه حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد سوالات زیست شناسی کنکور از شکلهای کتاب است دانش آموزان با خواندن این کتاب میتوانند حتی به سوالات ترکیبی که از شکلهای کتاب است به راحتی پاسخ دهند.

 • Electrro
  نوشین اسبقی گللو - کاربر سایت

  این کتاب شامل عکس هر درس مبحث به مبحث میباشد که این امکان را به دانش آموز میدهد تا در هر ازمون متناسب با نیاز از ان استفاده کند و همینطور در کنار هر شکل نکات ان آورده شده که مربوط به همان شکل است و علاوه بر ان نکات مرتبط از سایر فصول نیز آورده شده است که به دانش اموز نظم در خواندن زیست شناسی میدهد واین روش برای شکل گیری مطالب دسته بندی شده در ذهن دانش اموز مفید است و دانش اموزان در طول سال از این کتاب استفاده میکنند و جزیی از کتاب های زیست شناسیشان میشود

 • Electrro
  مهديه آذرگون - پشتیبان - رشت دختران

  از ویژگی های مهم این کتاب این است که علاوه بر ارائه ی نکات هر تصویر در همان مبحث کتاب درسی،نکات ترکیبی مرتبط با آن نیز در زیر شکل آمده است و تمام اطلاعات و مسایل مرتبط با تصویر مورد نظر یکجا جمع آوری شده و در اختیار دانش آموز قرار میگیرد و این موضوع باعث سازماندهی ذهن دانش آموز و تثبیت هرچه بیشتر تصاویر کتاب درسی در ذهن میشود

 • Electrro
  هانیه خدابنده لو - کاربر سایت

  این کتاب بسیار مفید برای فهم بیشتر و بهتر تصاویر کتاب درسی است با یادگیری بهتر شکل هلی کتاب درسی می توان بین متن کتاب و شکل های کتاب ارتباط برقرار کرد که نتیجه به درک بهتر متن نیز کمک می شود. در این کتاب نکات مهمی از شکل ها نیز آورده شده که بسیار کمک کننده است و برای دوران جمع بندی نیز کاربرد دارد.

 • Electrro
  مریم فخرایی - کاربر سایت

  کتاب های زیست در بردارنده تصاویر زیادی هستند که شاید دانش آموزان خیلی با دقت به آنها توجه نداشته باشند به خاطر اینکه فکر میکنند که تشریح شکل در متن وجود دارد اما اینطور نیست .مثلا زیست سال سوم قسمت گیاهی تصویر تولید مثل در مخروط های نر و ماده در متن خیلی کلی توضیح داده شده است و بسیاری از نکات شکل در آن نیست اما در کتاب زیست تصویری تمامی تصاویر به طور کامل توضیح داده شده و تست هایی نیز مربوط به تصاویر که در کنکور های سراسری مطرح شده است آورده است..

 • Electrro
  نگار امانى - پشتیبان - همدان

  از آنجایی که در سالهای اخیر توجه طراحان سوال به تصاویر کتاب درسی و ترکیبی و مفهومی بودن سوالات بیشتر شده، این کتاب به نیاز داوطلبان به تمرکز روی تصاویر کتاب درسی و مطالعه ی مفهومی پاسخ داده است.
  داوطلبان با استفاده از کتاب تصاویر با کمک حافظه ی تصویری خود مفاهیم کتاب را به خاطر میسپارند و این کتاب کمک میکند مطالب به حافظه ی بلند مدت منتقل شود. زیرا در این کتاب نکات کلیدی هر تصویر جداگانه و در ترکیب با سایر مباحث توضیح داده شده است.

 • Electrro
  مهدى اسماعيلى - پشتیبان - خرمدره

  همانطور که از مقدمه کتاب بر می آید همواره از تصاویر کتاب های زیست شناسی در کنکور حدود 30 درصد سوال طرح می شود. و این کتاب به بهترین شکل ممکن به تشریح تصاویر هر فصل پرداخته و سوالات طرح شده از هر تصویر در کنکور های مختلف را آورده است. واقعا عالی است و کاربردی و پرفروش.

 • Electrro
  زهره قهرمانى مجد - پشتیبان - همدان

  این کتاب جزو بهترین کتابهای زیست شناسی است چون تمامی شکل های سه سال کتاب زیست شناسی را اورده است خیلی از نکاتی که امکان دارد از دید داوطلبان به دور باشد و داوطلبان به انها توجه نکرده باشند جلوی چشم انها قرار میدهد ُ. کتابی کاملا جامع از نظر اشکال داخل کتاب است است که تمام نگرانی داوطلبان را از نظر اشکال داخل کتاب های زیست شناسی برطرف می کند.

 • Electrro
  فريبا صفرى - پشتیبان - اردبيل

  دانش اموز به کمک تصویر کتاب می تواند تفهیم بهتری از درس داشته باشد.با توجه به بودجه بندی سوالات طراحی شده از تصاویر در کنکور استفاده از این کتاب واجب است.به گفته ی دانش اموزان برترم : کتاب زیست تصویری باعث یادگیری مفهومی وترکیبی زیست می شود.تمام نکات مربوط به اشکال در این کتاب اورده می شود.

 • Electrro
  امان اله معصومى - پشتیبان - فراشبند

  به نظرمن تصویرسازی اشکال زیست شناسی قدرت به یاد آوردن مطالب را تسهیل می نماید این کتاب نکات کامل اشکال زیست شناسی رابیان کرده محتوای آن بسیار کامل و دقیق می باشد.

 • Electrro
  منيره پريورى - پشتیبان - مراکز جمشيدي

  این کتاب جزو بهترین و پرفروش ترین کتابها در زمینه زیست شناسی است و تیراژ بالای کتاب خود بیان کننده ی این مطلب است. مهم ترین خصوصیت آن توجه به ریزترین نکات شکل های سه سال کتاب زیست شناسی است و بنابراین با یکبار خرید سه سال تحصیلی از خط به خط آن می توانید استفاده کنید. محتوای آن عالی بوده و واقعا کامل و بسیار مفید است و به قول خود دانش آموزان بدون آن نمی توان زیست خواند!!

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت