فلش كارت ادبيات پايه و پيش

- کلیات: در این فلش‌کارت کل درس‌های ادبیات فارسی 2، ادبیات فارسی3، زبان فارسی 3 و ادبیات پیش‌دانشگاهی در 100 کارت به‌طور طبقه‌بندی شده، ارائه شده است.
- محتوای کارت‌ها: در این فلش‌کارت ادبیات فارسی 2، در 22 کارت، ادبیات فارسی3 در 25 کارت، زبان فارسی 3 در 18 کارت و ادبیات پیش‌دانشگاهی در 34 کارت به‌طور طبقه‌بندی شده، ارائه شده است.
- کاربرد: پس از آموزش دبیر، می‌توانید کارت‌های درس و موضوع مورد نظر خود را انتخاب و در فرصت‌های مناسب برای آزمون یا امتحان مرور کنید.

در حال چاپ

شابک :
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


محتوای کارت‌ها در هر درس:
ویژگی‌ها:
مطالب مهم و کلید واژه‌ها در این فلش کارت با رنگ دیگری متمایز شده‌اند.
توالي درس‌ها رعايت شده است.
هر كارت مربوط به يك درس است ـ جز در چند مورد و سعي شده است به مهم‌ترين نكات موجود در هر درس توجه شود.
زير موضوع‌هاي انتخاب شده در قسمت ادبيات فارسي، منطبق با بخش‌هاي مورد سؤال در آزمون‌هاي سراسري و آزاد است كه عبارت‌اند از: «لغت، املا، تاريخ ادبيات، دستور زبان، آرايه‌هاي‌ادبي، درك مطلب و دانستني‌هاي درس»
سؤالات زبان فارسي به صورت جداگانه آمده و بخشي از سؤالات آزمون سراسري و آزاد 89، 90 و 91 نيز به آن اضافه شده است.نظر کاربران (2)

  • Electrro
    عطيه ميثمى - پشتیبان - نيشابور

    از مهم ترین راهکار های تثبیت مطالب در ذهن،مرور است . فلش کارت ها بسته های آموزشی مفیدی هستند که نکات هردرس را به صورت خلاصه و طبقه بندی شده جمع آوری کرده اند.این ابزار آموزشی برای زمان هایی که نیاز به منبعی دارید که سریعا تمام نکات مهم را بطور خلاصه در اختیارتان قرار دهد مفید است.
    به خاطر حجم کم و جیبی بودن میتواند زمان های مرده ی دانش آموزان در مسیر مدرسه و... را قابل استفاده نماید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت