نوروز چهارم انسانی (پاسخ تشریحی)

1- کتاب نوروز چهارم (پیش دانشگاهی ) ریاضی شامل 1000 پرسش چهارگزینه ای است و در دو جلد تهیه شده است جلد دوم پاسخ نامه تشریحی سوالات جلد اول است.

2- در طراحی مفهومی کتاب‌ ، فکر کردیم که روزی چقدر وقت باید برای حل سوال‌ها بگذارید، روزی چند سوال حل کنید و کدام موضوعات مهم‌تر هستند .با توجه به اهمیت زمانی دوران طلایی نوروز تعیین موضوعات و تقسیم بندی مباحث کتاب نوروز بر اساس برنامه راهبردی آزمون‌های 7 و 18 فروردین ( پروژه ششم) انجام گرفت.


3- ضمنا با مطالعه و تمرین سوال های دوره اول (مجموعا 500 سوال) خود را برای آزمون 7 فروردین که دوره کامل درس‌های پایه است آماده نمایید ، هم چنین با مطالعه و تمرین سوال‌های دوره دوم (مجموعا 500 سوال)خود را برای آزمون 18 فروردین و جمع بندی مباحث نیم‌سال آماده سازید.

اگـر در ایـام نوروز روزی 100 تست حل کنـید و برای هر تست 2 دقیقه وقت بگـذارید روزانـه 200 دقیـقه (حدود 3/5 ساعت ) صرف تمرین سوال های کلیدی و برگزیده خواهید کرد.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0581-8
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 17
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


توضیحات بخش دوم سایت :
50 مبحث اصـلی در 5 درس اختصـاصی و در دو بخش پیش دانشگاهی (1) و مباحث منتخب پایه در کتاب پوشش داده شـده است و سوال‌هایی جهت جمع بنـدی مناسب و متناسب با مباحث انتخابی در کتاب گذاشته شـده است.
500 پرسش چهـارگزینه‌ای از درس‌های اختصـاصی پایه و 500 پرسش چهـارگزینه‌ای از درس‌های نیـم‌سـال اول
متناسب با اهمیت مباحث در کنکور در کتاب سوال قرار دادیم.
برای دوره اول (جمع‌بندی مباحث پایه ) 500 سوال ، در قالب 25 مبحث از درس‌های اختصاصی پایه طراحی شده است. هـم چنین برای دوره دوم (جمع بنـدی مباحث نیم‌سال اول ) 500 سـوال در قالب 25 مبـحث از درس‌های اختصـاصی نیم سال اول طراحی شده است. برای جمع‌بندی بهـتر ، در هر مبحث 20 سـوال کلیدی و برگزیده در کتاب قرار دادیم.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    الهه بدرلو - پشتیبان - شهريار

    از جمله کتاب های بسیار مفید برای ایام نوروز و جمع بندی مطالب در این ایام کتاب نوروز و به تناسب پاسخ نامه آن می باشد

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت