نوروز چهارم ریاضیتوضیحات اول سایت
1- کتاب نوروز چهارم (پیش دانشگاهی ) ریاضی شامل 1000 پرسش چهارگزینه ای است و در دو جلد تهیه شده است جلد دوم پاسخ نامه تشریحی سوالات جلد اول است.

2- در طراحی مفهومی کتاب‌ ، فکر کردیم که روزی چقدر وقت باید برای حل سوال‌ها بگذارید، روزی چند سوال حل کنید و کدام موضوعات مهم‌تر هستند .با توجه به اهمیت زمانی دوران طلایی نوروز تعیین موضوعات و تقسیم بندی مباحث کتاب نوروز بر اساس برنامه راهبردی آزمون‌های 7 و 18 فروردین ( پروژه ششم) انجام گرفت.


3- ضمنا با مطالعه و تمرین سوال های دوره اول (مجموعا 500 سوال) خود را برای آزمون 7 فروردین که دوره کامل درس‌های پایه است آماده نمایید ، هم چنین با مطالعه و تمرین سوال‌های دوره دوم (مجموعا 500 سوال)خود را برای آزمون 18 فروردین و جمع بندی مباحث نیم‌سال آماده سازید.

اگـر در ایـام نوروز روزی 100 تست حل کنـید و برای هر تست 2 دقیقه وقت بگـذارید روزانـه 200 دقیـقه (حدود 5/3 ساعت ) صرف تمرین سوال های کلیدی و برگزیده خواهید کرد.
در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0593-1
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 29
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 6000


توضیحات بخش دوم سایت :
مبحث اصـلی در 5 درس اختصـاصی و در دو بخش پیش دانشگاهی (1) و مباحث منتخب پایه در کتاب پوشش داده شـده است و سوال‌هایی جهت جمع بنـدی مناسب و متناسب با مباحث انتخابی در کتاب گذاشته شـده است.
500 پرسش چهـارگزینه‌ای از درس‌های اختصـاصی پایه و 500 پرسش چهـارگزینه‌ای از درس‌های نیـم‌سـال اول
متناسب با اهمیت مباحث در کنکور در کتاب سوال قرار دادیم. برای دوره اول (جمع‌بندی مباحث پایه ) 500 سوال ، در قالب 25 مبحث از درس‌های اختصاصی پایه طراحی شده است. هـم چنین برای دوره دوم (جمع بنـدی مباحث نیم‌سال اول ) 500 سـوال در قالب 25 مبـحث از درس‌های اختصـاصی نیم سال اول طراحی شده است. برای جمع‌بندی بهـتر ، در هر مبحث 20 سـوال کلیدی و برگزیده در کتاب قرار دادیم.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    فرزاد محمدى - پشتیبان - اصفهان پسران

    این کتاب باتوجه به کم حجم بودن و در عین حال جمع بندی دروس پایه و نیم سال اول چهارم به دانش آموزانی که منبع مطالعاتی خوب برای دوران عید میخواهند سفارش میشود و سوالاتاین کتاب استاندار و آموزنده هستند.

  • Electrro
    مريم عبدلى - پشتیبان - اردبيل

    این کتاب به دانش آموزانی که اهمیت کمی به دروس پایه داده اند کمک میکند تا با استفاده از آن تنها مباحث مهم و با بودجه بندی بالا را در فرصت بوجود آمده تمرین کرده و جمع بندی کنند.. و همینطور منبع بسیار مناسبی برای جمع بندی نیم سال اول سال چهارم است چون به ازای هر سوال کنکور ۱۰ سوال در این کتاب آورده شده است..یعنی تمرین بیشتر سوالات پراهمیت کنکورهای سالهای اخیر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت