6 سال کنکور اختصاصی رشته انسانی

ويژگي‌هاي كتاب زرد:
1) كتاب زرد انساني شامل 12 دروه كنكور (6 دوره كنكور سراسري داخل و 6 دوره كنكور خارج از كشور از سال‌هاي 91تا 96) است.
2) سؤال‌ها و پاسخ‌هاي کتاب زرد اختصاصي بر مبناي آخرين تغييرات کتاب‌هاي درسي بازبيني و ويرايش شده‌اند و هرجا که ضرورت ايجاب نموده (به‌دليل حذف يا تغيير مبحث مرتبط با يک سؤال در کتاب‌هاي درسي جديد) به تغيير سؤال و يا جايگزين نمودن آن با سؤالي تأليفي جديد (البته به سبک سؤال کنکور و در همان سطح) اقدام شده است که البته اين سؤالات با درج علامت ستاره در کنار آن‌ها مشخص شده‌اند.
3) در جلد دوم (پاسخ‌هاي تشريحي)، آدرس دقيق هر سؤال با ذکر نام کتاب درسي، مبحث، نام درس و حتي شماره‌ي دقيق صفحه‌ي کتاب درسي مورد نظر، درج شده است تا شما در صورت نياز به مطالعه‌ي بيش‌تر در آن زمينه، بتوانيد در کوتاه‌ترين زمان ممکن و با سهولت به مبحث مورد نظر در کتاب درسي مراجعه کنيد.
پاسخ‌هاي تشريحي مندرج در جلد دوم به‌گونه‌اي نگارش يافته‌اند که تمام دانستني‌هاي لازم پيرامون يک سؤال را در اختيار شما قرار دهند و تا حد امکان شما را از نياز به مراجعه به کتاب يا جزوه‌ي درسي بي‌نياز سازند. حتي در بسياري از موارد، راه‌حل‌هاي دوم و يا ميان‌برهاي رسيدن به پاسخ سؤالات نيز در اختيار شما قرار داده شده است.
4) سطح دشواري و گزينه‌هاي دام‌دار: براي نخستين بار بر اساس نتايج 15000 دانش‌آموز كانوني، سطح دشواري و گزينه‌هاي دام‌دار مشخص شده‌اند.
5) در جلد اول (سؤال) و در ابتداي هر دوره، جداولي ترسيم شده که در قالب سيستم دهدهي به شما نشان مي‌دهند که براي قبولي در رشته‌ها و دانشگاه‌هاي مختلف گروه آزمايشي خود بايد به چند سؤال از هر ده سؤال پاسخ دهيد. اين جداول به شما کمک مي‌کنند تا راحت‌تر و واقع‌بينانه‌تر هدف‌گذاري کنيد.
ویژگی جدید در چاپ 95 :
امسال به كتاب‌هاي زرد رشته‌ي انساني بخشي تحت عنوان گزيده نكات افزوده شده است كه شامل نكات كليدي و مهم هر درس در آن كنكور مي‌باشد.

اين کتاب براي كنكورهاي سراسري داخل و تنها براي دروس اختصاصي مي‌باشد.

(چون بسياري از سوالات سراسري داخل و خارج هر سال با يكديگر مشابه هستند.)

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0558-0
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 23
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


کتاب زرد اختصاصي مشتمل بر سؤالات کنکورهاي سراسري 6 سال اخير، اصلي‌ترين منبع مطالعاتي براي هفته‌هاي نزديک به برگزاري کنکور و اصطلاحاً «دوران جمع‌بندي»به‌شمار مي‌رود که عموماً از طريق جمع‌بندي به روش 3 روز يک‌بار مورد استفاده‌ي شما دانش‌آموزان قرار مي‌گيرد. در اين روش، شما يک نيم‌روز را به آزمون گرفتن اختصاص مي‌دهيد و در اين آزمون در شرايطي مشابه شرايط کنکور به يک دوره‌ي کامل از سؤالات عمومي و اختصاصي کنکور سراسري پاسخ مي‌دهيد و پس از تصحيح پاسخ‌برگ و تعيين نمره‌ي خود در هر درس، دو روز و نيم باقي‌مانده را به دوره و مرور مباحث مرتبط با سؤالات مهم، نزده، نادرست پاسخ‌داده و شک‌دار خود اختصاص مي‌دهيد.
از آن‌جايي که تجربه‌ي کنکور در سال‌هاي اخير نشان مي‌دهد که کنکور سال‌هاي متوالي از روال نسبتاً يکساني پيروي مي‌کند و کنکور هر سال اختلاف زيادي از حيث نوع طراحي سؤالات با سال قبل از خود ندارد و نوسان فاحشي در اين خصوص مشاهده نمي‌شود لذا بهترين روش براي آماده‌سازي خود جهت موفقيت در کنکور سراسري، تمرين کردن سؤالات کنکورهاي گذشته و تسلط يافتن بر آن‌هاست که کتاب زرد اختصاصي کانون به گونه‌ي مطلوبي اين امکان را براي شما فراهم آورده است.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  مژگان سادات محمودی - کاربر سایت

  کتاب زرد اختصاصی بهترین منبع در دوران جمع بندی محسوب می شود که با داشتن سوالات ۶ سال اخیر داخل و خارج از کشورُ دانش آموز را برای کنکور سراسری پیش رو آماده می کند و او را با مبجث شناسی آشنا می کند. پاسخ نامه تشریحی جلد دوم در پاسخ سوالات به صفحات کتاب ارجاع داده که این موضوع باعث اعتماد بیش تر و تکمیل فرآیند مطالعه توسط دانش آموز می شود. نرم افزار ارزش افزوده نیز که امسال طراحی شده است ایده ی خوبی است و در بالا بردن سرعت مطالعه کتاب و یادگیری مفهومی با استفاده از فیلم های آموزشی موجود در آن کمک بسیاری می کند.

 • Electrro
  ناهيد فتحى پور - پشتیبان - شهربابك دختران

  کتب زرد اختصاصی یکی از مهمترین منابع مطالعاتی در روزهای نزدیک به کنکور میباشد با مطالعه این کتب با نوع سوالات طراحان کنکور آشنا میشوید و ضعف هایتان مشخص شده با مراجعه به کتاب میتوان آنها را بر طرف کرد

 • Electrro
  زهرا نبى لو - پشتیبان - اروميه 1

  کتاب زرداختصاصی سوالات 6سال اخیرکنکورسراسری داخل وخارج کشورکتابی بسیارمفیدمیباشدچراکه دانش آموزان باکارکردن این کتاب بانوع وتیپ وسلیقه ی طراحان سوالات کنکورآشنامی شوندواین کتاب یکی ازمهمترین واصلیترین کتابها می باشد که برای هردانش آموزکنکوری واجب است این کتاب راکارکندچراکه نوع سوالات کنکوراخیرامفهومی شده وسوالات بصورت تکراری یاشبیه سالهای قبل طرح می شود.

 • Electrro
  الهه بدرلو - پشتیبان - شهريار

  کتاب شش سال کنکور سراسری هم جلد اول و هم جلد دوم برای ایم قبل از کنکور سراسری بسیار مفید می باشد و در کاهش استرس و دادن اعتماد به نفس به دانش آموزان بسیار مفید است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت