6 سال کنکور اختصاصی رشته ریاضی

بيشتر خوانندگان، اين كتاب را در ماه هاي ارديبهشت و خرداد مطالعه مـي كننـد.
ايـن دوران را دوران جمـع بنـدي ناميـده ايـم.
دوران جمـع بنـدي از اواسـط ارديبهشت ماه شروع مي شود و تا روز كنكور ادامه خواهد داشت.
در اين دوران قرار است مجموعه درس هايي را كه تا به حال خوانده ايد جمـع بنـدي كنيـد و بـرآموخته هايتان مسلط شويد.
نگراني هايي كه هم اكنون شما و ساير داوطلبان داريد، اينهاست:
- برخي درسها را نخوانده ايد.
- برخي درسها را فراموش كرده ايد. يا فكر مي كنيد كه فراموش كرده ايد.
- سؤال مي كنيد كه آيا مي توانيد همه ي درس ها را دوره كنيد؟

این کتاب شامل کنکور های سراسری سال 92 تا 96 می باشد .

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0574-0
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 88
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


روش جمع بندي، به طور خلاصه:
خلاصه ي روش اين است كه زمان باقيمانده را به دوره هاي سه روزه تقسيم مي كنيد. در نيم روز نخست يك مجموعه سؤال را به طور كامل و يك جـا امتحـان مي دهيد و در دو روز و نيم باقيمانده اشكالات درسها را يك به يك بررسي و رفع مي كنيد. اين كار را تا روز كنكور، چندين بار تكرار مي كنيد و در هر بار نسـبت به بار قبل احساس آرامش، تسلط و اعتماد به نفس بيشتري خواهيد داشت. نگراني ها و پراكندگي ذهني تان برطـرف خواهـد شـد و قبـل از كنكـور بـه تسـلط وجمع بندي مطالب خود خواهيد رسيد.

روش جمعبندي به طور كاملتر:
ابتدا، نيم روز اول
فرض كنيم امروز صبح كار را شروع مي كنيد. ابتدا به يك مجموعه ي تست به صورت دفترچه اي پاسخ مي دهيد. شرايط كنكور را براي خودتان شبيه سازي كنيد. اگر زمان آزمون 4 ساعت است، 4 ساعت تمام روي صندلي و پشت ميز خودتان بنشينيد و به تمام سؤال هاي دفترچه پاسخ دهيد. اين شبيه سـازي شـما را بـراي حضور آرام و مسلط در كنكور آماده مي كند. پس از پايان آزمون، پاسخ هايتان را كنترل كنيد و درصد بگيريد. تا همين جاي كار به دستاورد مهمي رسيده ايد. وقتي شما يك مجموعه سؤال را به صورت دفترچه اي و جامع جواب داديد، مثل اين است كه سي كتاب را برگزده ايد و مرور كرده ايد. زيرا روال و نحوه ي چيدن سؤال در دفترچه هاي كنكور اينگونه است كه اولين سؤال مربوط به اولين بخش كتـاب اسـت و دومـين سـؤال مربوط به بخش دوم و الي آخر. وقتي سؤال هاي يكي از كنكورهاي گذشته را به صورت دفترچه اي پاسخ داديد، مثل اين است كه تمام كتاب ها را يك بار از آغاز تاپايان دوره كرده ايد.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  مرتضى اصفهانى - پشتیبان - تهران غرب

  این کتاب ،کتاب بسیار مناسبی برای ایجاد ارامش در روز های اخر نزدیک به کنکور است
  بنده خودم در هفته ی اخر قبل از کنکور دو نمونه از کنکور های سال های گذشته را با این کتاب برای خودم معادل سازی کرده و با به دست اوردن یک دیدگاه منطقی از عملکرد خودم به اعتماد به نفس و ارامش خوبی رسیدم

 • Electrro
  محمدحسن سیدآبادی - کاربر سایت

  به نظر من دوران جمع بندی مهم ترین دورانی است که یک دانش آموز کنکوری تجربه می کند و چون زمان محدودی تا کنکور دارد باید از وقت بهترین استفاده را داشته باشد.و برترین حسن این کتاب جامعیت و نگاه به مطالب یادگیری شده در یک نگاه است. که در دو زمان بسیار کاربردی است: اول در تابستان برای شروع و دوم در 40 روز پایانی به روش سه روز یکبار.و اين كتاب براي دوران جمع بندي فوق العاده است داوطلب در زمان جمع بندي دچار نوعي سردرگمي ممكن است شود كه چه منبعي بايد كار شود و چه تعداد كنكور شبيه ساز را بايد تمرين كند اين كتاب ضمن دادن ارامش به داوطلب دقيقا مشخص ميكند چه تعداد ازمون و در چه مدت داوطلب بايد از خودش بگيرد بهترين زمان تهيه اين منبع جامع و كامل بعد از عيد است.امیدوارم با این کتاب موفق باشید.

 • Electrro
  جواد صالحى نظام آبادى - پشتیبان - اصفهان پسران

  سلام
  برترین حسن این کتاب جامعیت و نگاه به مطالب یادگیری شده در یک نگاه است. که در دو زمان بسیار کاربردی است: اول در تابستان برای شروع و دوم در 40 روز پایانی به روش سه روز یکبار.
  نکته ای که قابل توجه است استفاده ی بسیار عالی این کتاب در تحلیل کنکور زده شده است، زیرا آدرس هر تست در کتاب داده شده است ( این مزیت در هیچ کتاب دیگری بدین سبک وجود ندارد.)

 • Electrro
  گلنوش كاظمى فر - پشتیبان - همدان

  اين كتاب براي دوران جمع بندي فوق العاده است داوطلب در زمان جمع بندي دچار نوعي سردرگمي ممكن است شود كه چه منبعي بايد كار شود و چه تعداد كنكور شبيه ساز را بايد تمرين كند اين كتاب ضمن دادن ارامش به داوطلب دقيقا مشخص ميكند چه تعداد ازمون و در چه مدت داوطلب بايد از خودش بگيرد بهترين زمان تهيه اين منبع جامع و كامل بعد از عيد است

 • Electrro
  مريم عبدلى - پشتیبان - اردبيل

  استفاده از این کتاب به همراه روش سه روز یک بار بهترین راه برای دانش آموزانی است که متاسفانه در آخر مسیر کم آورده اندُ.. نیاز به انگیزه ای برای تلاش بیشتر دارند..این کتاب با قرار دادن سوالات کنکور ها به همراه تخمین رتبه دانش آموز را از وضعیتش مطلع ساخته و به او هشدار می دهد که زمان ایستادن نیست بلکه برای رسیدن به هدفت هنوز باید ادامه دهی..بسیار منبع مناسبی است و برای تک تک داوطلبان کنکور این کتاب را توصیه میکنم
  با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

 • Electrro
  احسان ابوحیدری - کاربر سایت

  بهترین کتاب برای جمع بندی دروس قبل از کنکور و استفاده به شکل ازمون های سه روز یکبار.با حل سوالات کنکور های گذشته میتوان پیش بینی از توانایی خود در کنکور به دست اورد.

 • Electrro
  فرزانه مسلمى - پشتیبان - نيشابور

  به نظر من دوران جمع بندی مهم ترین دورانی است که یک دانش آموز کنکوری تجربه می کند و چون زمان محدودی تا کنکور دارد باید از وقت بهترین استفاده را داشته باشد.
  این کتاب بهترین منبع دوران جمع بندی است با استاندارد ترین سوالات - بهترین پاسخ ها و همچنین کامل ترین نکات.
  استفاده از این کتاب برای تمام کنکوری ها بسیار ضروری است.

 • Electrro
  نسترن تاراج - کاربر سایت

  چقدر طول میکشه تا کتابا از این طریق به دستمون برسه ؟

 • Electrro
  فرشاد آدين - پشتیبان - اردبيل

  یک کتاب عالی و بسیار ضروری برای دوران جمع بندی برای همه. در هر سطحی که باشید تهیه این کتاب یک ضرورت است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت