6 سال کنکور اختصاصی رشته تجربی

1- در درس‌های زیست و شیمی در پاسخ تشریحی به توضیح علمی گزینه دام‌دار کنکور پرداخته شده است.
2- ذکر اطلاعات آماری کنکورهای 91تا 96در قسمت کلیدها
3- معرفی ساده ‌ترین و دشوارترین سؤال‌های هر درس در پاسخ تشریحی بر اساس آمار کنکور

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0564-1
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 101
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


*در ابتداي هر دوره، خلاصه‌ي درسي قرار داده شده است که مهم‌‌ترين نکات درسي همه‌ي درس‌هاي اختصاصي را شامل مي‌شود و بهترين کلاسور براي هر دوره به شمار مي‌رود.
* در جلد دوم (پاسخ‌هاي تشريحي)، آدرس دقيق هر سؤال با ذکر نام کتاب درسي، مبحث و صفحه‌ي کتاب درج شده است تا در صورت نياز به مطالعه‌ي بيش‌تر در آن زمينه، بتوانيد در کوتاه‌ترين زمان و با سهولت به مبحث مورد نظر در کتاب درسي مراجعه کنيد. هم‌چنين کليدواژه‌هاي مهم در آن با رنگ ديگري مشخص شده است.
*سؤال‌ها و پاسخ‌هاي کتاب زرد اختصاصي بر مبناي آخرين تغييرات کتاب‌هاي درسي بازبيني و ويرايش شده‌اند.
* در ابتداي هر دوره تکنيک زمان‌هاي نقصاني و زمان‌بندي پيشنهادي براي درس‌هاي عمومي و اختصاصي گردآوري شده است.
* در ابتداي هر دوره جدولي طراحي شده است و براي هر درس مدت پاسخ‌گويي، زمان‌هاي نقصاني و زمان‌‌هاي ذخيره‌شده براي آن طراحي شده است تا بهتر بتوانيد خود را مديريت کنيد.
*جدولي ديگر دارد که شامل بسته‌ي ده‌دهي براي بعضي رشته‌هاست.
* اين کتاب داراي سي‌دي ضميمه‌اي است که امکاناتي چون نرم‌افزار برگزاري آزمون، صدور کارنامه، آزمون مبحثي و ... را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  پروانه عباسپور - پشتیبان - رشت دختران

  این کتاب منبع بسیار مناسبی برای جمع بندی دروس در دوران جمع بندی بوده و دانش اموزان با پیش روی با آزمونهای این کتاب هم میتوانند شرایط کنکور را در هر آزمون برای خود شبیه سازی کنند و هم تکنیک ضربدر منها و زمان های نقصانی را تمرین کنند.از جمله تفاوت های این کتاب با سایر کتابهای جمع بندی این است که در ابتدای هر آزمون خلاصه درسی وجود دارد که موجب تثبیت بیشتر مطالب برای دانش آموزان خواهد شد .همچنین با مطالعه این کتاب اشکالات نهفته دانش آموزان شناسایی خواهد شد و با رفع این اشکالات پیشرفت قطعی شان رقم خواهد خورد.

 • Electrro
  پروانه عباسپور - پشتیبان - رشت دختران

  این کتاب منبع بسیار مناسبی برای جمع بندی دروس در سه ماه آخر بوده و دانش اموزان با پیش روی با آزمونهای این کتاب هم میتوانند شرایط کنکور را در هر آزمون برای خود شبیه سازی کنند و هم تکنیک ضربدر منها و زمان های نقصانی را تمرین کنند.از جمله تفاوت های این کتاب با سایر کتابهای جمع بندی این است که در ابتدای هر آزمون خلاصه درسی وجود دارد که موجب تثبیت بیشتر مطالب برای دانش آموزان خواهد شد .همچنین با مطالعه این کتاب اشکالات نهفته دانش آموزان شناسایی خواهد شد و با رفع این اشکالات پیشرفت قطعی شان رقم خواهد خورد.

 • Electrro
  فريبا محمودى - پشتیبان - زاهدان

  کتاب زرد اختصاصی ۶سال کنکور سراسری داخل و خارج از کشور کامل ترین و مفید ترین کتاب است که دانش آموزان می توانند در روز های نزدیک به کنکور استفاده کنند اگر دانش آموزی احساس می کنند که درسی را فراموش کرده است توصیه می کنم این کتاب را به روش سه روز یک بار آزمون بدهندتا بهترین نتیجه را در کنکور بگیرد.

 • Electrro
  فريبا محمودى - پشتیبان - زاهدان

  کتاب زرد اختصاصی ۶سال کنکور سراسری داخل و خارج از کشور کامل ترین و مفید ترین کتاب است که دانش آموزان می توانند در روز های نزدیک به کنکور استفاده کنند اگر دانش آموزی احساس می کنند که درسی را فراموش کرده است توصیه می کنم این کتاب را به روش سه روز یک بار آزمون بدهندتا بهترین نتیجه را در کنکور بگیرد.

 • Electrro
  نگار امانى - پشتیبان - همدان

  کتاب زرد اختصاصی شامل 12 مجموعه کنکور سراسری داخل و خارج کشور است که منبع بسیار مهمی برای یک ماه آخر کنکور به حساب می آید. داوطلبان پس از اتمام مباحث درسی باید به جمع بندی مباحث و مرور آنها بپردازند که این کتاب میتواند منبع مفیدی برای جمع بندی باشد. همچنین داوطلب میتواند همزمان با حل تست های کتاب، تکنیک ضربدر و منفی و زمان های نقصانی را برای مدیریت زمان تمرین کند و از استرس خود بکاهد. از مزیت های دیگر کتاب میتوان به امکان تعیین رتبه با استفاده از DVD کتاب اشاره کرد.
  داوطلبانی که از این کتاب استفاده کرده اند با تسلط و اعتماد به نفس بیشتری در جلسه ی کنکور حاضر شده اند.

 • Electrro
  مهديه خانجانى - پشتیبان - همدان

  این کتاب یک ابزار فوق العاده برای یک ماه پایانی است .چون ضمن اشنایی با سوالات کنکور اخیر ٬داوطلبان با سبک طراحی سوالات کنکور اشنا میشوند. این کتاب داری سی دی تخمین رتبه میباشد که داوطلب میتواند وضعیت خود رابهتر بسنجد .
  معمولا داوطلبانی که از این کتاب استفاده کرده اند ارامش بیشتری داشتند . و میتوانستند خودرا بهتر مدیریت کرده (به علت شبیه سازی شرایط کنکور) و بر استرس سر جلسه کنکور غلبه کنند.

 • Electrro
  سميه يوسفى - پشتیبان - گرگان پسران

  این کتاب یکی از بهترین و مفیدترین کتاب ها در دوران نزدیک به کنکور می باشد دانش آموزان در این دوران با زدن تست های کنکوری با سبک سوالات و جهت دهی طراحان سوال آشنا می شوند و مطالعات آنها منظم و هدفمند تر می شود از طرفی زمان بندی استاندارد آزمون هاًٌٍَُُُِِِِِّْ تمرین است تا دانش آموز در یک زمان طولانی کنکور دقت و سرعت خود را افزایش دهد از طرفی این کتاب کمک میکند که دانش آموزان بسیاری از مباحث پرتکرار و مهم که در کنکور حائز اهمیت می باشد چندین بار مطالعه و مرور کند

 • Electrro
  رضا وحيديان فرد - پشتیبان - دزفول

  با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
  مهمترین ابزار برای دوران جمع بندی همین کتاب است و در صورت انجام توسط داوطبان گرامی می توانند اشکال زدایی و در نتیجه افزایش تراز داشته باشند.
  به کلیه داوطلبان توصیه می کنم این کتاب را تهیه کنند و در دوران جمع بندی از آن بهره ببرند.
  موفق باشید
  یا علی

 • Electrro
  فرزانه سه چوبى - پشتیبان - نيشابور

  کتاب زرد اختصاصی ۶سال کنکورسراسری سالهای اخیر بهترین و کامل ترین منبعی است که دانش آموزان میتوانند درایام نزدیک به کنکور استفاده کنند. اگر دانش آموزی برنامه سه روزیکبار را بااین کتاب انجام دهد بهترین و عالی ترین نتیجه را در کنکور سراسری میگیرد. جمع بندی عالی بااین کتاب تضمین بهترین نتیجه است.

 • Electrro
  محمدعلى سليمانى - پشتیبان - نيشابور

  استفاده از کتاب زرد را برای بکارگیری در آزمون های سه روز یکبار بسیار توصیه میکنم و تاکید بسیاری بر استفاده از آن برای کنکوری ها دارم
  از موارد مهمی که در این کتاب وجود دارد تغییر سوالات کنکوری است که اکنون مطالبشان از کتاب درسی حذف شده است. این قابلیت داوطلب را درگیری پاسخگویی به سوالاتی که حذف شده نمیکند.
  دیگر ویژگی های کتاب هم در بالا ذکر شده و یه دانش آموزان و داوطلبان عزیز توصیه میشود موارد بالا را مطالعه کنند.

 • Electrro
  على براتيان - پشتیبان - مشهد پسران

  این کتاب بهترین منبع برای ۳۰ تا ۴۵ روز باقیمانده به کنکور است.
  از این رو ک کنکور های سراسری را به صورت کامل در اختیار دانش اموز قرار می دهد
  نه این ک صرفا سوالات را یکجا جمع اوری کند
  بلکه سوال های سوخته(مطالب حذف شده یا تغییر کرده در کتاب های درسی) را اصلاح کرده و درصد واقعی را پس از پاسخ به دانش اموز ارائه می دهد.
  همچنین در ابتدای هر کنکور مجموعه ای از نکات کلیدی را برای تسلط ۱۰۰ درصدی به دانش اموزان کنکوری عرضه می کند تا شمایی از ذهن ظراحان در اختیار دانش اموزان قرار گیرد.
  با توجه به توضیحات داده شده این مسئله اثبات می شود که اگر دانش اموزی با دقت کامل در قبال این کتاب روش ۳ روز یک بار را اجرا کند
  شکی در تسلط و موفقیت وی نخواهد بود.

 • Electrro
  هانيه تورى - پشتیبان - زنجان

  کتاب 6 سال کنکور یکی از بهترین و مفید ترین و با ارزش ترین کتاب برای این دوران باقی مانده تا کنکور سراسری است، من با تمام وجودم تضمین میکنم اگر کسی این کتاب را نکته به نکته و در چند سری مطالعه کند موفقیت او در کنکور سراسری حتمی است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت