6 سال کنکور اختصاصی رشته تجربی (پاسخ تشریحی)

1- در درس‌های زیست و شیمی در پاسخ تشریحی به توضیح علمی گزینه دام‌دار کنکور پرداخته شده است.
2- ذکر اطلاعات آماری کنکورهای 91 تا 96 در قسمت کلیدها
3- معرفی ساده ‌ترین و دشوارترین سؤال‌های هر درس در پاسخ تشریحی بر اساس آمار کنکور

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0565-8
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 101
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


*در ابتداي هر دوره، خلاصه‌ي درسي قرار داده شده است که مهم‌‌ترين نکات درسي همه‌ي درس‌هاي اختصاصي را شامل مي‌شود و بهترين کلاسور براي هر دوره به شمار مي‌رود.
* در جلد دوم (پاسخ‌هاي تشريحي)، آدرس دقيق هر سؤال با ذکر نام کتاب درسي، مبحث و صفحه‌ي کتاب درج شده است تا در صورت نياز به مطالعه‌ي بيش‌تر در آن زمينه، بتوانيد در کوتاه‌ترين زمان و با سهولت به مبحث مورد نظر در کتاب درسي مراجعه کنيد. هم‌چنين کليدواژه‌هاي مهم در آن با رنگ ديگري مشخص شده است.
*سؤال‌ها و پاسخ‌هاي کتاب زرد اختصاصي بر مبناي آخرين تغييرات کتاب‌هاي درسي بازبيني و ويرايش شده‌اند.
* در ابتداي هر دوره تکنيک زمان‌هاي نقصاني و زمان‌بندي پيشنهادي براي درس‌هاي عمومي و اختصاصي گردآوري شده است.
* در ابتداي هر دوره جدولي طراحي شده است و براي هر درس مدت پاسخ‌گويي، زمان‌هاي نقصاني و زمان‌‌هاي ذخيره‌شده براي آن طراحي شده است تا بهتر بتوانيد خود را مديريت کنيد.
*جدولي ديگر دارد که شامل بسته‌ي ده‌دهي براي بعضي رشته‌هاست.
* اين کتاب داراي سي‌دي ضميمه‌اي است که امکاناتي چون نرم‌افزار برگزاري آزمون، صدور کارنامه، آزمون مبحثي و ... را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  سولماز عبدل زاده - کاربر سایت

  جلد دوم کتاب زرد اختصاصی شامل ۶ سال کنکور داخل و ۶ سال کنکور خارج از کشور اخیر به همراه سی دی تخمین رتبه است. و شامل پاسخ ها مطابق آخرین تغییرات کتاب درسی و آدرس ده هی کامل یعنی سوال از کدام کتاب کدام فصل و کدام صفحه آمده است.
  بی شک این کتاب در رو زهای آخر کنکور که حساس ترین روزهای یک کنکوری است بهترین معلم و راهنماست.

 • Electrro
  هاجر مسافرى خوش - پشتیبان - اسفراين

  اصلی ترین منبع سوال برای داوطلبان کنکور سوالهای کنکور سالهای گذشته است.کتاب زرد اختصاصی مجموعه کامل سوالهای کنکور ۶سال گذشته را در خود جای داده است.
  با استفاده از کتاب زرد اختصاصی زمان را بهتر می کنید و استراتژی بازگشت را تمرین می کنید.دید وسیعتری برای مبحث شناسی پیدا خواهید کردو همچنین دام های آموزشی را به شما خاطر نشان میکند.

 • Electrro
  هاجر مسافرى خوش - پشتیبان - اسفراين

  توصیه ای برای داوطلبان کنکوری:داوطلبان عزیزشما در ادامه فعالیتهای آموزشیتان در سال کنکور دوران جمع بندی را خواهید داشت.شما با هر میزان تلاش در طی سال نیاز به یک جمع بندی مناسب دارید و چه روشی بهتر از روش سه روز یکبار که بیش از ۲۰سال است توسط هزاران نفر از داوطلبان مورد استفاده قرار گرفته است و همواره رضایت بخش بوده است.کتاب زرد اختصاصی که شامل ۶سال کنکور اختصاصی تجربی داخل و ۶سال کنکور اختصاصی تجربی خارج از کشور است با سایر ویژگی های منحصر بفردش مهم ترین ابزار برای جمع بندی سه روز یکبار است. کتاب زرد اختصاصی اصلی ترین منبع برای یک دانش آموز کنکوری می باشد.

 • Electrro
  مرضيه باقرى - پشتیبان - شيراز

  حسن کتاب زرد اختصاصي چاپ امسال اين است که در آن، برمبناي آمار آزمون‌هاي کانون، اين‌که دانش‌آموزان به هر سوال چقدر پاسخ داده‌اند ذکر شده است.

  توصيه‌ي اکيد مي‌کنم که مشابه کتاب زرد عمومي، اين کتاب را تهيه و از آن استفاده کنيد.

  شما کنکور سال‌هاي 90 و 91 و بعدي را از اين کتاب پاسخ مي‌دهيد و با تخمين رتبه‌ي اين کتاب مشخص مي‌کنيد که اگر در آن سال کنکور مي‌داديد رتبه‌ي شما چقدر مي‌شد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت