آموزش ریاضی هشتم

کتاب پیش روی شما از مجموعه کتاب‌های آموزشی کانون و یکی از حلقه‌های زنجیره ی آموزشی کانون است. زنجیره ی آموزشی کانون یک مسیر طراحی شده است و شامل امکانات و خدماتی است که کانون در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. این امکانات عبارتند از: برنامه راهبردی، آزمون‌های منظم، خدمات پشتیبان، کتاب‌ها و منابع آموزشی، سایت کانون. کتاب‌های کانون در قالب یک مجموعه هدفمند امکان پیشرفت درسی دانش‌آموزان را فراهم می¬آورد هر یک از کتاب‌ها هدف و نقش خود را در زنجیره‌ی آموزش دنبال می‌کند.
مجموعه کتاب‌های آموزشی کانون با جلدهایی با رنگ سبز منتشر می‌شوند و رویکرد اصلی این کتاب‌ها آموزش مفاهیم اصلی درس‌هاست. انتظار ما این است که با مطالعه‌ی این کتاب‌ها دانش آموزان:
- بتوانند به سؤال‌های مفهومی و مسائل تشریحی پر تکرار پاسخ دهند.
- بتوانند به خوبی از عهده¬ی تست‌های چهارگزینه‌ای استاندارد و شناسنامه‌دار برآیند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-2246-4
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


ساختارکتاب‌های آموزشی (با جلد سبز) مبتنی بر کتاب درسی است و دارای ویژگی‌های زیر است:
1) از درخت دانش پیروی می‌کند و شاخه‌های آن همان عناوین کتاب درسی است.
2) مطالب آموزشی برای هر بخش کتاب درسی با همان نظم و توالی درس¬ها در مدارس ارائه شده‌اند. درسنامه‌ها با رویکرد کاربرد آن در سؤال‌های کنکور، سؤال‌های امتحان‌ نهایی و امتحان‌هاي مدارس سطح کشور آورده شده است.
3) در ادامه¬ی هر درسنامه تست¬های منتخب از سؤال¬های کنکور سراسری و آزاد به همراه سؤال¬های تشریحی منتخب از امتحان‌های نهایی و سؤال¬های پرتکرار آورده شده است و هر موضوع به طور کامل شامل پاسخ تشریحی و همچنین راه‌حل‌های کوتاه می‌باشد.
4) ضمناً سؤال‌های دام‌دار نیز پوشش داده شده‌اند و در قالب نتیجه‌گیری و نکات آموزشی جمع‌بندی‌های مورد نیاز دانش‌آموزان نيز ارائه شده است.
دانش‌آموزان می توانند پس از مطالعه هر بخش از این کتاب، سؤال‌های کتاب پرتکرار و سؤال های کتاب آبی را نیز تمرین کنند تا دانش و مهارت خود را در به کارگیری مطالبی که فراگرفته‌اند افزایش دهند، چرا که تنها داشتن آگاهی از یک موضوع درسی برای پاسخگویی به سؤال‌ها کافی نیست، بلکه می‌بایست در به کارگیری مطلب آموزشی مهارت نیز داشته باشند. این تسلط و مهارت با حل سؤال‌های متنوع از کتاب آبی و پرتکرار و تمرین آن‌ها امکان‌پذیر می‌گردد.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت