جشنواره نوروزی کانون فرهنگی آموزش

همه دانش آموزان مي توانند از سایت کتاب کانون عیدی بگیرند.

* جایزه اول : دو کتاب به انتخاب خودتان جایزه بگیرید : دانش آموزان مي توانند با مراجعه به پنل کاربری خود و یا ثبت نام در سایت یک کد تخفیف ویژه دو کتاب هدیه دريافت كرده و با مراجعه به صفحه هدایای کتاب ، کتاب های هدیه خود را انتخاب کنند. پس از انتخاب 2 کتاب هدیه، به سبد خرید رفته و کد تخفیف خود را وارد کرده و بر روی دکمه اعمال تخفیف کلیک كنند. پس از اعمال کد تخفیف مشخصات خود را به درستی وارد نموده و سفارش خود را ثبت كنند.

توجه1 : شما می توانید تا 2 کتاب هدیه از سایت دریافت کنید.

توجه2: شما در سایت بابت ارسال کتاب ها به درب منزل تنها هزینه پست را پرداخت می کنید.


* جایزه دوم : دانش آموزانی که معدل آن ها بالای 18 می باشد ، با مراجعه به پنل خود و ارسال کارنامه و پس از دریافت کد تخفیف می توانند تا دو کتاب با 40 درصد تخفیف جایزه بگیرند.


* جایزه سوم : طرح تعویض کتاب ، دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت کتاب کانون و وارد کردن کتاب های قدیمی خود و تحویل به نمایندگی ، دو برابر کتاب جدید با 50 درصد تخفیف انتخاب نمایند.


* جایزه چهارم : دانش اموزان، دبيران يا پشتيبان ها با خرید بیش از 5 کتاب از یک عنوان، می تواند 30 درصد تخفیف دریافت نماید.


* جایزه پنجم : گروه های زیر می توانند دو کتاب خود را در اسفند با 50 درصد تخفیف خریداری کنند ، آیا شما جزو این گروه ها می باشید؟

- گروه اول : دانش آموزان کانونی که در نیم سال اول بیش از 300 نمره تراز پیشرفت داشته اند.

- گروه دوم : دانش آموزان بدون غیبت در آزمون های کانون در نیم سال اول

- گروه سوم : دانش آموزان با خرید بیش از 100 هزارتومان در طول امسال

- گروه چهارم : دانش آموزان با بیش از 100 کامنت در سایت کانون

(کد تخفیف برای این 4 گروه پیامک می شود. این دانش آموزان ، در گروه های خود جزو برترین ها می باشند.)