سه سطحی فارسی چهارم دبستان

کتاب سه سطحی فارسی چهارم دبستان تعداد 400 سوال در قالب سه سطح نسبتاً دشوار، دشوار و دشوارتر آورده شده است. این کتاب مطابق با کتاب درسی و در قالب 7 فصل چیده شده است.
کتاب سه سطحی فارسی چهارم دبستان دارای همه ی تیپ های رایج سوالی در درس فارسی است. یعنی سوالات درک مطلب، مفهوم واژه، املا، دستورزبان، واژه آموزی، سوالات نگارش و دستور زبان است.
این کتاب دو ویژگی مهم دارد. ویژگی نخست، این که سؤالها، در سه سطح تنظیم شده‌اند: سؤالهای نسبتاً دشوار، دشوار و دشوارتر. بنابراین نیمی از دانش‌آموزان، مخاطب این کتاب هستند یعنی دانش‌آموزانی با نمره‌ی بین 14 تا 20 در مدرسه و با ترازهای بیش از 4750 در آزمونهای کانون.
سایر ویژگی‌های کتاب به صورت زیر است :
* این کتاب شامل سوالات منتخب آزمون‌های کانون در طول سه سال گذشته است.همه ی سوالات به دانش آموز کمک می کنند تا با انواع لغات و تیپ های مختلف سوالی در این سالها آشنا شود.
*سوالات براساس سطح دشواری چیده شده‌اند. تعیین میزان دشواری سوالات براساس داده‌های آماری آزمون‌های کانون است و مطابق با سلیقه مولف چیده نشده است.پس اعتماد دانش آموز به سطح دشواری سوالات بیشتر است زیر براساس نظر یک یا چند نفر مشخص نشده است.
* کنار هر سوال داده‌های آماری وجود دارد که نشان می دهد هر سوال مربوط به کدام آزمون است. چند درصد دانش آموزان برای پاسخ دادن به سوال مراجعه کرده‌اند و چند درصد از این افراد توانسته‌اند پاسخ درست به سوال بدهند.
*همه‌ی سوالات دارای پاسخ تشریحی کامل هستند طوری‌که جای هیچ‌گونه ابهامی برای دانش آموز به جای نمی گذارد.

140000 تومان

شابک : 978-600-00-2175-7
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت