پرتکرار فارسی سوم دبستان


چرا این کتاب را می‌خوانیم؟
هدف آموزشی در درس فارسی سوم دبستان تقویت مهارت خواندن و نوشتن است. تقویت مهارت خواندن از طریق کتاب فارسی و آموزش مهارت های نوشتن در کتاب نگارش فارسی انجام می شود. در کتاب 300 سوال پرتکرار امتحانی 300 سؤال مختلف برای تقویت این دو بخش در قالب 7 فصل و بر اساس اهداف آموزشی کتاب درسی گردآوری شده است. این سؤالات از برگه‌های امتحانی برترین مدارس کشور انتخاب شده‌اند. بیش از 200 برگه‌ی امتحانی برای تألیف این کتاب استفاده شده است. با خواندن این کتاب:
 درس‌ها را بهتر یاد می‌گیرید.
 تمرین‌های بهتر و بیشتری حل می‌کنید.
 با سلیقه‌های معلمان سراسر کشور آشنا می‌شوید.
 روی موضوع‌ها و تمرین‌های بیشتری تمرکز می‌کنید.
 در امتحان‌های مدرسه موفق‌تر عمل می‌کنید.
کتاب پیمانه‌ای
در این کتاب برای هر زیر موضوع پیمانه های 5 یا 10 سوالی در نظر گرفته‌ایم. تعداد پیمانه‌های بیشتر برای هر زیرموضوع به معنی اهمیت بیشتر آن است. به همین دلیل برای برخی مباحث پیمانه‌های بیشتری در نظر گرفته‌ایم. پیمانه‌ای بودن کتاب به شما کمک می‌کند تا منظم‌تر درس بخوانید و بدانید کدام موضوع مهم‌تر است و باید بیشتر خوانده شود.
درسنامه
درسنامه‌ها در ابتدای هر درس بر مبنای درخت دانش و به‌ترتیب مطالب کتاب درسی آورده شده است. این درسنامه‌ها شامل اصلی‌ترین نکته‌های مربوط به هر درس هستند.
سوالات شناسنامه دار
کلیه ی سوالات این کتاب دارای آدرس مبحث و صفحه از کتاب درسی هستند. این شناسنامه به دانش آموز کمک می کند تا بتواند نوع مبحث سوال را بشناسد و برای رفع اشکال به کتاب درسی مراجعه کند. از طرفی با انواع سوالات در هر مبحث آشنا می شود. ضمناً این آدرس ها می تواند شما را مطمئن کند که در این کتاب پوشش مطالب کتاب درسی رعایت شده و از همه ی قسمت های کتاب درسی در این کتاب سوال مطرح شده است.
آزمون‌های جمع‌بندی فصل و جامع
در این کتاب 7 آزمون جمع‌بندی فصل در پایان هر فصل در نظر گرفته‌ایم. این سؤالات به منظور جمع‌بندی همه مباحث یک فصل طراحی شده‌اند و در پایان یادگیری هر فصل می‌توانید این قسمت را تمرین کنید.
در پایان کتاب دو نمونه برگة امتحانی به عنوان آزمون جامع نیم‌سال اول و آزمون جامع نیم‌سال دوم نیز قرار دارد که پایان هر نیم‌سال می‌توانید آن را از خود امتحان بگیرید.

150000 تومان

شابک : 978-600-00-0566-5
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 500


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت