ریاضی‌دان کوچک - کتاب کار ریاضی سوم دبستان

ویژگی‌های کتاب کارمنطبق بر اهداف آموزشی کتاب درسی است.
مخاطب: همان مخاطبان کتاب درسی است. (همه‏ ی دانش‌آموزان)
درسنامه آموزشی مختصر و جامع
استفاده از روش‏های مختلف طرح سوال
فضای مناسب برای نوشتن پاسخ
تناظر سوال‌ها با خط به خط كتاب درسي
انطباق با طرح درس دبیران
پوشش کامل مطالب کتاب درسی

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-1106-2
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 1، 1، 2، 3، 4، 5، 7، 8، 9، 10، 11، 11، 12، 13، 15، 15، 16، 20، 42 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 5 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


ويژگي¬هاي كتاب کار جدید گروه دبستان
اهداف آموزشی: در ابتدای هر فصل و درس، اهداف مهم آموزشی ارائه شده تا با آنچه که قرار است دانش آموزان یاد بگیرید، آشنا شوند.
درس¬نامه¬ی آموزشی: در ابتدای هر درس، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا دانش آموزان قادر به پاسخ‌گویی سوالات مختلف از جمله جای خالی، صحیح و غلط و پرسش‌های تشریحی و چهار‌گزینه‌ای و .. ‌باشند.
تیپ های مختلف سوال: دانش آموزان در هر درس با انواع مختلف سوال که توسط مولفان طراحی شده است، آشنا می شوند. همچنین در طراحی مساله های مختلف به مساله های کاربردی نگاه ویژه ای شده است.
آزمون های دوره ای: در انتهای هر فصل یک آزمون با انواع مختلف سوال قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند ارزیابی از آموخته های خود از درس های آن فصل داشته باشند.
خودارزیابی: در انتهای هر فصل بخشی را با نام خودارزیابی قرار داده ایم تا با توجه به اهداف آموزشی آن درس، دانش آموزان قبل از معلم، به ارزیابی و تکمیل دانسته های خود بپردازند.
یک گام فراتر از کتاب: در انتهای هر فصل یک آزمون با نام یک گام فراتر از کتاب قرار داده ایم تا دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس خاص از آن بهرمند شوند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    مرضيه زاهدى - پشتیبان - تهران شرق

    به علت آنکه این کتاب دارای سطوح مختلف سوالات می باشد ُ استفاده ان برای داش اموزان در تابستان و در طول سال تحصیلی برای تمرین بیشتر مناسب است و اشکالات دانش اموز از طریق این کتاب می تواند بر طرف شود و حتی سوالات دشوار می تواند به یادگیری دنش اموز کمک کند

  • Electrro
    فريده كرمى - پشتیبان - تهران شمال

    این کتاب دارای نکات و خلاصه درس مفید برای هر مبحث میباشد. استفاده از نمونه سوالات این مجموعه برای تسلط اولیه ی مفاهیم اولیه ی هر بخش بسیار مناسب میباشد

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت