كتاب كار علوم هفتم

در این کتاب هر درس با یک درس‌نامه که خلاصه و گزیده‌ی نکات آن درس را در بر دارد، آغاز می‌گردد.بعد از مطالعه‌ی خلاصه نکات هر درس مثل یک برگه‌ی امتحانی انواع تیپ سوالات را دارد،ابتدا با سوالات صحیح و غلط دانسته‌های دانش آموز را در نکات ظریف به چالش می کشد، در ادامه سوالات جاخالی را خواهیم داشت.تمام سوالات تشریحی را خواهید دید که جا برای پاسخ گویی آن‌ها نیز وجود دارد.در پایان با سوالات چهارگزینه نکات مهمی مورد ارزیابی قرار گرفته است. پاسخ تشریحی همراه با نکات آموزشی سوالات، در پایان کتاب قابل مطالعه هستند.

150000 تومان

شابک : 978-600-00-0299-2
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 14
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500

شماره سوالات 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 17 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 15 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.نظر کاربران (2)

  • Electrro
    الهه بابايى - پشتیبان - ملاير پسران

    این کتاب شامل سوالات زیادی هست هم تستی هم تشریحی دانش آموز بعد از مطالعه کتابش با مراجعه به این کتاب میتواند از نمونه سوالات بسیاری برخوردار شود سوالات تشریحی برای تثبیت آموخته ها و سوالات تستی با نکات ریز و مفهومی برای تسلط بر آموخته ها من این کتاب را به دانش آموزانم پیشنهاد میکنم.

  • Electrro
    طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

    درس نامه کتاب کار علوم هفتم با توضیح بسیار غنی خود تمامی مطالب و نکات مهم مربوط به هر مبحث را برای دانش آموز فراهم آورده است. سوالات کمک زیادی به تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان می کند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت