عربی عمار جمع بندی در 200 نکته (پایه تا کنکور)

✔ کل نکات قواعد عربی از هفتم تا دوازدهم
✔ کل نکات ترجمه از هفتم تا دوازدهم و درس به درس
✔ جمع بندی عربی در 58 تست با پاسخ تشریحی
✔ به همراه مثال، نمودار و جداول متعدد
✔ با فهرست تفصیلی در ابتدای کتاب بر اساس مباحث درسی
✔ با قابلیت مرور سریع کلیه مباحث در حداقل زمان
✔ ویژه دوران جمع بندی

50000 تومان

شابک : 978-600-00-1815-3
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 4000


کشف جالب ( برترها چه کار متفاوتی انجام دادند؟)
در دو سال اخیر مطالعه ای دربارة عملکرد آن دسته از دانش آموزانم داشتم که عربی را در کنکور 100% زده بودند!

می خواستم بدانم که این دانش آموزان چه کار متفاوتی نسبت به بقیة دانش آموزانِ هم سطح خود انجام داده اند که توانسته اند به درصد 100 در این درس، دست یابند؟!

اهمیّت خواندن لغات، تسلّط بر ترجمه و مفاهیم، حل تست، یادگیری تکنیک های تستی، شرکت در آزمون های آزمایشی و کلاسی چیزهایی بود که همیشه در کلاس درس بر آن ها تأکید داشتم و همه دانش آموزان ملزم به انجام آن بودند...
امّا در این میان چیزی بود که باعث می شد برخی از دانش آموزان در کنکور 100 بزنند، انگار کاری فراتر از سایر دانش آموزان انجام می دادند....!
تصمیم گرفتم با تک تک آن ها صحبت کنم و راز تفاوت و برتری آنها را کشف کنم، همان چیزی که آن ها را از بقیه متمایز می کرد... بالاخره کشفش کردم... جالب این بود که در همة آن ها نیز مشترک بود.

جالب است بدانید که تمام آن ها بعد از اتمام کلاس، جزوة کلاسی را بارها و بارها روخوانی کرده بودند تا بر تمام نکات این درس مسلّط شوند... و این همان کار متفاوت بود... آن ها تمام نکات عربی را بلد بودند و به خوبی بین نکات ارتباط برقرار کرده بودند...

هیچ ابزار و کتابی نبود که تمام نکات عربی را با مثال های کاربردی و خوب از ابتدا تا انتها جمع آوری کرده باشد و با هر چندتای آن ها، یک تست طرح کند و دانش آموزان را با ترکیب این نکات، به چالش بکشد و ابزار مفیدی برای دوران جمع بندی پیش رویشان قرار دهد.

چه ایده خوبی! جای این کتاب، میان کتاب های عربی عمّار خالی بود...پس بدون معطّلی، نوشتن کتاب را شروع کردم... نکات عربی را از هفتم تا دوازدهم نوشتم... شد 200 نکته و با هر چندتای آن نکات، یک تست چالشی طراحی کردم... شد 58 تست... و حالا کتابی پیش روی شما است که نکات عربی را یک جا تقدیم تان کرده است، کتابی جمع و جور امّا فوق العاده...

اگر وضعیت درس عربی تان خوب است توصیه می کنیم ابتدا تست ها را حل کنید و سپس نکات را مرور نمائید و اگر در این درس احساس تسلّط بر موضوعات را ندارید، توصیه می کنیم ابتدا نکات را بخوانید و سپس به حل تست ها بپردازید.

این کتاب را در دوران جمع بندی بارها و بارها بخوانید و تست های آن را حل کنید!
این دقیقاً همان فاکتور نامرئی موفقیت در درس عربی است.


عمّار تاج بخش

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت