پرتکرار ریاضی ششم دبستان

1) آشنایی با مهم‌ترین سؤالات پرتکرار کشوری به‌صورت درس به درس
2) کمک به تثبیت مباحث و احاطه بر نمونه‌ سؤالات امتحانی
3) آشنایی با سلیقه‌ی معلمان کشور
4) دانش‌آموز هم می‌آموزد (صفحات فرد) و هم ارزیابی می‌کند (صفحات زوج)
5) حل تمرین‌های مشابه سؤالات امتحانی (صفحات فرد) و رفع اشکالات یادگیری با تکرار مباحث (صفحات زوج)
6) تمرین درس هر روز، همان روز با سؤالاتی در سطح کتاب درسی و امتحانات مدارس

270000 تومان

شابک : 978-600-00-0838-3
سال نشر: 1401
نوبت چاپ : 11
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


شامل:
1) درس‌نامه‌ی آموزشی کامل برای هر درس
2) پوشش‌دهی کامل کتاب درسی
3) 6 دوره امتحانات نیم‌سال اوّل،‌ نیم‌سال دوم و جامع کل کتاب
4) تألیف معلمان پرسابقه‌ی آموزش و پرورشنظر کاربران (2)

 • Electrro
  الناز غضنفری - کاربر سایت

  این کتاب مناسب روز های امتحانات بچه ها است که دارای دوصفحه ی زوج وفرد است که صفحه های زوج دارای پاسخ تشریحی کامل است که دانش آموزان میتوانند با مراجعه به ان حل سوال را بطور کامل یاد بگیرند ودرصفحه ها ی فرد که دارای پاسخ های کوتاه هستند سوالات را تمرین کنند وبا سوال های مهم وپرتکرار سراسر کشور آشنا شوند

 • Electrro
  حديثه باب الحوائجى - پشتیبان - تهران جنوب

  کتابی بسیار کاربردی برای فصل امتحانات که باعث دوره همه جوره سوالات میشود

 • Electrro
  معصومه اسداللهى - پشتیبان - خرم آباد1

  کتاب پرتکرار یکی از مهم ترین و پرکاربرترین و بهترین کتاب کانون میباشد و میتوان به انواع سوالات از طریق این کتاب آشنا شد و به راختی معدل خودرا ارتقاع دهیم.
  سطح این کتاب متعادل است و برای اینکه درس را بهتریادبگیریم و تمرینهای بهتر و بیشتری حل کنیم و با سلیقه های معلم های سراسر کشور آشنا شویم و در امتحانات نهایی موفق شویم، از این کتاب استفاده میکنیم کتابهای پرتکرار شامل سوالات امتحانی هماهنگ کشوری و مدارس سراسر کشور است و با توجه به انطباق کامل با مباحث درسی بهترین منبع برای طبقه بندی مطالب درسی و در نتیجه تثبیت آنها است و به نحو معجزه آسایی باعث ارتقاء معدل دانش آموز میگردد

 • Electrro
  نساء پورحسن - پشتیبان - اروميه 1

  کتاب پر تکرار ریاضی ششم کتابی مناسب جهت آمادگی برای امتحانات مدرسه و همچنین تثبیت مطالب یادگیری گفته شده در کلاس درس میباشد،از مهم ترین ویژگی های این کتاب میتوان به صفحات زوج و فرد اشاره کرد که این امکان را به دانش آموز می دهد که بعد از حل سوالات دارای پاسخ و یادگیری می تواند از سوالات مشابه آنها که در صفحه مقابل قرار دارد از خود آزمونی بگیرد جهت یادگیری کامل از دیگر ویژگیهای مهم میتوان به نوع سوالات اشاره کرد که پر تکرارترین سوالات امتحانی منتخب سراسر کشور انتخاب شده اند .

 • Electrro
  مريم قربانى - پشتیبان - اروميه 1

  کتاب پرتکرار یکی از مهم ترین و پرکاربرترین و بهترین کتاب کانون میباشد و میتوان به انواع سوالات از طریق این کتاب آشنا شد و به راختی معدل خودرا ارتقاع دهیم.
  سطح این کتاب متعادل است و برای اینکه درس را بهتریادبگیریم و تمرینهای بهتر و بیشتری حل کنیم و با سلیقه های معلم های سراسر کشور آشنا شویم و در امتحانات نهایی موفق شویم، از این کتاب استفاده میکنیم.
  در ابتدای این کتاب نیز اطلاعات آماری در خصوص فراوانی سوالات به تفکیک هر درس و اطلاعات‌مربوط به بودجه بندی امتحانات نیز به تفکیک هر درس آورده شده است تا دانش آموز بتواند به میزان ارزش هر درس پی ببرد و نکات آموزشی موجود در این کتاب به‌گونه ای نوشته شده ک دانش آموز با خواندن آن قادر خواهد شد تمامی سوالات هر درس را پاسخ دهد.
  سوالات این کتاب از ساده به دشوار طبقه بندی شده است و در پاسخ نامه تشریحی شماره صفحه کتاب درسی ذکر شده تا در صورت نیاز امکان مراجعه به دانش آموز راحت باشد.
  این کتاب منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی است که دارای صفحات زوج با پاسخ تشریحی بصورت کامل برای یادگیری میباشد و در صفحات فرد پاسخ بثورت کوتاه میباشد که برای ارزیابی دانش آموز است.
  و این کتاب دارای یک CDضمیمه نیز میباشد که شامل خلاصه درس، تمرینات کتاب درسی، فیلمهای آموزشی ۳دقیقه ای، آزمونهای تستی و تشریحی و غیره میباشد.
  این کتاب مربوط به مرحله "تثبیت" از مراحل یادگیری است.

 • Electrro
  الهه كاوه ء - پشتیبان - دالاهو

  کتابهای پرتکرار شامل سوالات امتحانی هماهنگ کشوری و مدارس سراسر کشور است و با توجه به انطباق کامل با مباحث درسی بهترین منبع برای طبقه بندی مطالب درسی و در نتیجه تثبیت آنها است و به نحو معجزه آسایی باعث ارتقاء معدل دانش آموز میگردد .

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت