کتاب کار ریاضی ششم دبستان

✔352سوال تالیفی بر اساس خط به خط کتاب درسی طراحی شده و در کلاس های درس مورد ارزیابی و محک توسط دانش آموزان قرار گرفته است.
✔ به ازای هفته های آموزشی مدرسه 26جلسه آموزشی در این کتاب آماده شده است.
✔ به ازای هر زیرمبحث کتاب درسی،13 سوال در این کتاب آمده است تا متناسب با نیاز هر مبحث تمرین کنید
✔ این کتاب در 7فصل طبق فهرست طبقه بندی شده است

170000 تومان

شابک : 978-600-00-0815-4
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 13
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 1، 1، 2، 2، 3، 3، 4، 4، 5، 5، 6، 6، 7، 7، 8، 8، 9، 9، 10، 10، 11، 11، 12، 12، 13، 14، 14، 15، 15، 16 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 30 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  مهسا اشتياقى - پشتیبان - تهران شرق

  كتاب هاي كار چون جواب ندارند بهترين منابع براي تمرين در خانه است و اوليا ميتوانند از اين كتاب بعنوان منبع براي تكليف دادن استفاده كنند

 • Electrro
  بهاره نياكان - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب ریاضی دان کوچک
  کتابی بسیار جالب برای تقویت دانش اموزان است که با سوال های متنوع و مناسب از نظر سختی و اسانی و درسنامه در اغاز هر فصل میتواند کمک خوبی در یادگیری ریاضی و بیشتر ایجاد انگیزه کند.
  همچنین این کتاب برای تمامی دانش اموزان مفید است و باتوجه به سوالات میتواند هم برای دانش اموزان متوسط و هم قویتر و تیزهوشان خوب باشد

 • Electrro
  رحمان خوش خلق - پشتیبان - خوي

  کتاب کار ریاضی ششم دارای مزایای زیادی می باشد.
  1-درابتدای هر فصل توضیحات مهمی ارائه شده است که به یادگیری دانش آموزان کمک زیادی می کند.
  2- مثال های زیاد و متنوعی برای یادگیری ارائه شده است.
  3- از انواع ارزشیابی برای یادگیری استفاده شده است(کامل کردنی و چند گزینه ای و...)
  4- در آخر فصل ها از نمونه سوالات سال های قبل استفاده شده است که در یادگیری و تثبیت آموخته ها نقش زیادی دارند.

 • Electrro
  مرضيه زارعى - پشتیبان - فيروزآباد

  از انجایی که این کتاب برای سنین پایین نوشته شده است نکته ی قابل توجه برای من ارایه ی درسنامه ی اموزشی به صورت مختصر و مفید است که تمامی مطالب اموزشی کتاب را پوشش میدهد. مسایل بسیار خوبی در این کتاب مطرح شده است که اضافه شدن نمونه سوالات امتحان نمونه دولتی و تیزهوشان این کتاب را سطح بالاتری قرار داده که علاوه بر این که دانش آموزان عادی می توانند از این کتاب استفاده کنند من این کتاب را به دانش اموزان قویتر نیز توصیه می کنم. من مدرس دروس ریاضی هستم واین کتاب را به دانش آموزانم پیشنهاد می دهم.

 • Electrro
  فاطمه كوليوند - پشتیبان - ملاير پسران

  دانش آموزان بعد از مطالعه ی کامل کتاب درسی و حل تمرینهای آن باید با حل سوالهای تشریحی بر مباحث مسلط شوند و کتاب کار با داشتن درسنامه و سوالهای متنوع به دانش آموزان کمک میکند. این کتاب شامل سوالهای متنوع تشریحی ، جای خالی، صحیح غلط و تستی میباشد و حل نمونه سوالهای آن به یادگیری بهتر دانش آموزان کمک میکند

 • Electrro
  فاطمه پورنقى - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب کار ریاضی بعد از مطالعه کتاب درسی ،منبع بسیار خوبی برای یادگیری بهتر درس ریاضی میباشد.
  در این کتاب ،در ابتدای هر فصل اهداف آموزشی و خلاصه درسهای مفیدی که در آن نکات ارزشمندی ،همراه با مثالهای جامع و آموزنده که گاها با فرمولهای تستی و به صورت نکته در مثال ،برای دانش آموزآورده شده قرار دارد ، همچنین پرسشهایی که به صورت صحیح و غلط و جای خالی و تشریحی برای یادگیری بهتر مطالب هر درس گذاشته شده است.
  این کتاب دارای مسائلی است که دارای راهبرد حل مساله به زبان ساده تر میباشد و دانش آموز درک درستی از صورت سوال پیدا کرده و به راحتی قادر به حل آن خواهد بود.
  از ویژگی های مثبت دیگر این کتاب آزمونهای دوره ای می باشد که در انتهای هر فصل قرار داده شده و دانش آموز خواهد توانست مطالبی را که آموخته و یادگرفته مورد ارزیابی قرار دهد و خود را به نوعی محک بزند و به خود امتیاز دهد.
  همچنین این کتاب دارای سوالات چهار گزینه ای از نمونه سوالات مدارس تیزهوشان ونمونه میباشد و در حقیقت این سوالات دارای سطح بالاتری از کتاب درسی هستند و دانش آموز این تیپ سوالها را هم میخواند و حل میکند و یادگیری او کامل میشود.
  شیوه درست یادگیری درس ریاضی در این کتاب به خوبی رعایت شده و در واقع یادگیری از مطالب آسان به سخت در این کتاب پیش روی دانش آموز قرار داده شده است.

 • Electrro
  منصوره ابراهيمى - پشتیبان - اصفهان دختران

  کتاب کار ریاضی، کتابی بسیار جامع و مفید است و ویژگی های فوق العاده ای دارد.از جمله:
  1.داشتن درسنامه در شروع هر فصل
  2.از هر مبحث درسی انواع مختلف سوال ارائه شده؛ که کمک شایانی در تثبیت اطلاعات درسی و آشنایی دانش آموز با تیپ های مختلف سوالات میشود
  3.داشتن سوالات شناسنامه دار از آزمون های تیزهوشان ونمونه دولتی سالهای گذشته، تحت عنوان یک گام فراتراز کتاب
  4.ایجاد آزمون جمع بندی در انتهای هر فصل
  5.داشتن نمونه سوال امتحانی از ترمهای درسی مدرسه در انتهای کتاب
  و...
  که باعث میشوند این کتاب برای دانش آموزان با سطوح مختلف علمی، مناسب و مثمر ثمر باشد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت