کتاب کار ریاضی چهارم دبستان

ویژگی‌های کتاب کارمنطبق بر اهداف آموزشی کتاب درسی است.
✔ 10 تیپ مختلف سوال در هر درس
✔ 7 آزمون های دوره ای در انتهای هر فصل
✔ 58 آیتم خود ارزیابی در انتهای هر فصل
✔ 7 آزمون یک گام فراتر از کتاب در انتهای هر فصل
✔ 40 درج اهداف آموزشی در ابتدای هر درس

47000 تومان

شابک : 978-600-00-1044-7
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 1، 1، 2، 2، 3، 3، 4، 4، 5، 5، 6، 6، 7، 7، 8، 8، 9، 9، 10، 10، 11، 12، 14 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 10 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


ويژگي¬هاي كتاب کار جدید گروه دبستان

✔ اهداف آموزشی: در ابتدای هر فصل و درس، اهداف مهم آموزشی ارائه شده تا با آنچه که قرار است دانش آموزان یاد بگیرید، آشنا شوند.

✔ درس¬نامه¬ی آموزشی: در ابتدای هر درس، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا دانش آموزان قادر به پاسخ‌گویی سوالات مختلف از جمله جای خالی، صحیح و غلط و پرسش‌های تشریحی و چهار‌گزینه‌ای و .. ‌باشند.

✔ تیپ های مختلف سوال: دانش آموزان در هر درس با انواع مختلف سوال که توسط مولفان طراحی شده است، آشنا می شوند. همچنین در طراحی مساله های مختلف به مساله های کاربردی نگاه ویژه ای شده است.

✔ آزمون های دوره ای: در انتهای هر فصل یک آزمون با انواع مختلف سوال قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند ارزیابی از آموخته های خود از درس های آن فصل داشته باشند.

✔ خودارزیابی: در انتهای هر فصل بخشی را با نام خودارزیابی قرار داده ایم تا با توجه به اهداف آموزشی آن درس، دانش آموزان قبل از معلم، به ارزیابی و تکمیل دانسته های خود بپردازند.

✔ یک گام فراتر از کتاب: در انتهای هر فصل یک آزمون با نام یک گام فراتر از کتاب قرار داده ایم تا دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس خاص از آن بهرمند شوند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    حانيه سليمانى گرمابكى - مدیر - تهران غرب

    کتاب بسیار مناسبی می باشد من به دانش اموزان خود پارسال هم معرفی کرده و طی سال از کتاب کار استفاده می کردند
    نکته بسیار خوب ابن کتاب خلاصه درسی که ابتدا کتاب گفته شده و تمرینات طبقه بندی شده ان و پایان هر بخش خود ارزیابی قرار دارد که برای دانش اموزان انگیزه بسیار خوبی میباشد
    و مهم تر از همه انواع سوال می باشد که تشریحی تستی....

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت