کتاب کار علوم چهارم دبستان

ویژگی‌های کتاب کارمنطبق بر اهداف آموزشی کتاب درسی است.
✔ مخاطب: همان مخاطبان کتاب درسی است. (همه‏ ی دانش‌آموزان)
✔ درسنامه آموزشی مختصر و جامع
✔ استفاده از روش‏های مختلف طرح سوال
✔ فضای مناسب برای نوشتن پاسخ
✔ تناظر سوال‌ها با خط به خط كتاب درسي
✔ انطباق با طرح درس دبیران
✔ پوشش کامل مطالب کتاب درسی

130000 تومان

شابک : 978-600-00-0538-2
سال نشر: 98
نوبت چاپ : 5
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 1، 1، 2، 2، 3، 3، 4، 4، 5، 5، 6، 6، 7، 7، 8، 8، 9، 9، 10، 11، 12، 15، 16، 18، 20، 23، 25 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


ويژگي هاي كتاب کار جدید گروه دبستان

✔ اهداف آموزشی: در ابتدای هر فصل و درس، اهداف مهم آموزشی ارائه شده تا با آنچه که قرار است دانش آموزان یاد بگیرید، آشنا شوند.

✔ درس نامه ی آموزشی: در ابتدای هر درس، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا دانش آموزان قادر به پاسخ‌گویی سوالات مختلف از جمله جای خالی، صحیح و غلط و پرسش‌های تشریحی و چهار‌گزینه‌ای و .. ‌باشند.

✔ تیپ های مختلف سوال: دانش آموزان در هر درس با انواع مختلف سوال که توسط مولفان طراحی شده است، آشنا می شوند. همچنین در طراحی مساله های مختلف به مساله های کاربردی نگاه ویژه ای شده است.

✔ آزمون های دوره ای: در انتهای هر فصل یک آزمون با انواع مختلف سوال قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند ارزیابی از آموخته های خود از درس های آن فصل داشته باشند.

✔ خودارزیابی: در انتهای هر فصل بخشی را با نام خودارزیابی قرار داده ایم تا با توجه به اهداف آموزشی آن درس، دانش آموزان قبل از معلم، به ارزیابی و تکمیل دانسته های خود بپردازند.

✔ یک گام فراتر از کتاب: در انتهای هر فصل یک آزمون با نام یک گام فراتر از کتاب قرار داده ایم تا دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس خاص از آن بهرمند شوند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

  • Electrro
    یاسمن سلیمی - کاربر سایت

    کتاب کار علوم قدم اول در یادگیری علوم است. چون خلاصه درس بسیار کامل و جامع و قابل فهمی دارد و بعد از آن تمرین های طبقه بندی شده که هر یک یادگیری مطلب خاصی را با شیوه ی تکرار و تمرین به همراه دارد. تمرینات شامل جای خالی صحیح غلط تشریحی و تستی و از خیلی آسان تا سخت هستند

  • Electrro
    فائزه عاطفی - کاربر سایت

    کتاب علوم درسی پایه چهارم دارای مطالب آموزشی کلی می باشد و نمونه سوالات بسیار محدود به همین دلیل برای فهم بهتر مطالب دانش آموز نیازمند کتابی آموزشی در کنار کتاب درسی خود میب اشد که کتاب کار به دلیل داشتن ویژگی هایی از جمله درسنامه ابتدای فصل و نمونه سوالات متنوع در سطح های مختلف و سوالات تیز هوشان میتونه به عنوان منابع مطالعاتی برای پیشرفت درسی به دانش آموز کمک کند .

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت