كتاب كار ریاضی هفتم

✔486 سوال طراحی شده گه پوشش کامل مطالب کتاب درسی را داشته
✔ به ازای هفته های آموزشی مدرسه41 جلسه آموزشی در این کتاب آماده شده است.
✔ به ازای هر جلسه به طور تقریبی12 سوال در این کتاب آمده است تا متناسب با هر جلسه تمرین کافی داشته باشید
✔در انتهای هر فصل یک آزمون جمع بندی گنجانده شده تا ارزیابی مطالب فصل انجام گردد.
✔ مطالب و بخش بندی این کتاب منطبق بر کتاب درسی انجام شده و هماهنگ با روند آموزشی مدرسه است.

180000 تومان

شابک : 978-600-00-0244-2
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 14
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500

شماره سوالات 1، 3، 4، 5، 6، 7، 7، 8، 9، 15، 17، 18، 20، 22، 25، 26، 27، 30، 32، 34، 35 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 25 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  فائزه سالمی - کاربر سایت

  کتاب کار ریاضی و دیگر دروس میتوانند ابزاری مناسب در جهت تثبیت وتکمیل یادگیری دانش آموزان باشند کتاب های کار با استفاده از مثال های کاربردی متنوع که از خط به خط کتاب درسی تالیف شده اند میان مفاهیم کتاب درسی به تحکیم یادگیری و تقویت آموخته ها در ذهن دانش آموزان کمک خواهند کرد.بطور کل می توان کتاب کار را به سه بخش تقسیم کرد : ۱) مفهوم ها وکاربرد ها: نکات مهم و آموزشی هر فصل از کتاب نوشته شده است.
  ۲)سوال ها :که شامل همه نوع تیپ سوال است از جمله :صحیح غلط.پاسخ کوتاه. جای خالی. چهارگزینه ای و سوال های تشریحی .
  ۳)پاسخنامه تشریحی

 • Electrro
  اميرحسين مفيد - پشتیبان - تهران جنوب

  این کتاب برای این که به عنوان تمرین و تکلیف به دانش آموز داداه شود بسار عالی میباشد. همچنین چون سوالات روتین وخوبی دادرد میتواند یکی از منابع اصلی هر دانش اموز باشد.

 • Electrro
  فاطمه علی دوست رزمگاه - کاربر سایت

  این کتاب کار مخصوص پایه هفتم است و برای تمامی دروس وجود دارد.درابتدای هردرسی یک درسنامه و چکیده ازدرس وجود دارد. چیدمان خاصی دارد که شامل همه ی عنوان تیپ سوالات (صحیح و غلط -جاخالی-تستی- تشریحی)است. همچنین شامل =
  پاسخ تشریحی است.و تااخرپایه هفتم هم به امتحانای درسی و هم به ازمونهای کانون مفیداست.

 • Electrro
  مریم فرخی - کاربر سایت

  با سلام
  در کتاب کار ریاضی هفتم از خط به خط مباحث کتاب درسی سوال طرح شده و دانش آموزان با حل کردن تمرین های این کتاب می تواند کاملا بر روی مباحث تسلط پیدا کنند بویژه کسانی که درس هر روز را همان روز میخوانند با حل کردن تمرین های این کتا ب میتوانند مطالب یادگیری شده را از حافظه کوتاه مدت شان به حافظه بلند مدتشان منتقل کنند همچنین با وجود همه نوع تیپ سوال از قبیل (جاخالیُ..تستی...تشریحی...)باعث آشنایی دانش آموز با همه نوع سوال می شود

 • Electrro
  نيكتا كارآمد - پشتیبان - مشهد دختران

  کتاب کار ریاضی ابزاری ضروری برای تکمیل یادگیری و تثبیت آموخته ها میباشد.
  در ابتدا این کتاب درسنامه وجود دارد که نکات مفیدی در آن ذکر شده است و سپس دانش آموز میتواند در قالب سوالات تشریحی تیپ های مختلف خود را ازریابی کند همچنین در این سوالات صحیح و غلط و چهارگزینه ای برای نکات تکمیلی نیز وجود دارد.

 • Electrro
  مهسا شكرى - پشتیبان - اردبيل

  کتاب کار ریاضی شامل درسنامه مختصر ومفیدی است که دانش آموز پس از مطالعه کتاب درسی و خواندن این درسنامه مختصر میتواند آگاهی کافی از موضوع درس داشته باشد وهکچنین سوالات این کتاب مفهومی می باشد وبا حل این سوالالت مطالب درسی کاملا در ذهن دانش آموز تثبیت خواهد شد وقبل از حل سوالات تستی برای یادگیری مفهومی بسیار مفید بوده وتوصیه می شود.

 • Electrro
  مرتضى محمد جانپور - پشتیبان - امير کلا

  این کتاب برای دانش آموزان سال هفتم بسیار مفید می باشد به علت این که بعد از درس نامه دانش آموز با انواع سوالات ( سوالات صحیح و غلط، سوالات جاخالی، سوالات تشریحی و سوالات چهارگزینه ای) آشنا خواهد شد. حسن کتاب کار این می باشد که دانش آموز با کمک این کتاب می تواند برای تسلط بیشتر درمدرسه و هم برای آزمون های کانون خود را آماده کند.

 • Electrro
  طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

  درس نامه کتاب کار ریاضی هفتم با توضیح مفید و مختصر تمامی نکات مهم مربوط به هر مبحث را برای دانش آموز فراهم آورده است. سوالات مخصوصا سوالات تشریحی کمک زیادی به تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان می کند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت