كتاب كار علوم هشتم

در این کتاب علاوه بر درس‌نامه ،‌انواع تیپ سوال « درستی - نادرستی»،«جاخالی» ، «تشریحی»،« تستی» را خواهید دید.پاسخ تشریحی تمرینات را در پایان کتاب ملاحظه خواهید کرد.

160000 تومان

شابک : 978-600-00-0285-5
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 14
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 1، 1، 2، 3، 3، 4، 4، 5، 6، 7، 7، 8، 9، 11، 12، 13، 13، 20، 21، 22، 23، 23، 24، 25، 26، 27، 28، 28، 29، 30 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 20 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


در این کتاب هر درس با یک درس‌نامه که خلاصه و گزیده‌ی نکات آن درس را در بر دارد، آغاز می‌گردد.بعد از مطالعه‌ی خلاصه نکات هر درس مثل یک برگه‌ی امتحانی انواع تیپ سوالات را دارد،ابتدا با سوالات صحیح و غلط دانسته‌های دانش آموز را در نکات ظریف به چالش می کشد، در ادامه سوالات جاخالی را خواهیم داشت.تمام سوالات تشریحی را خواهید دید که جا برای پاسخ گویی آن‌ها نیز وجود دارد.در پایان با سوالات چهارگزینه نکات مهمی مورد ارزیابی قرار گرفته است. پاسخ تشریحی همراه با نکات آموزشی سوالات، در پایان کتاب قابل مطالعه هستند.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  سهيل ربيعى - پشتیبان - تهران شمال

  این کتاب ابزاری مناسب برای یادگیری عمیق مطالب درسی میباشدچند ویژگی شاخص دارد این کتاب .اولا هر فصل یک درسنامه ی کامل دارد که دانش آموز میتواند مطالب را عمیق یاد بگیرد هم چنین سوالات تشریحی وجود دارد ودر انتها چندسوال تستی وجود دارد که برای یادگیری بهتر مطالب درسی می باشد

 • Electrro
  زهرا پورعباس - کاربر سایت

  این کتاب کار مخصوص پایه هشتم است و برای تمامی دروس وجود دارد.درابتدای هردرسی یک درسنامه و چکیده ازدرس وجود دارد. چیدمان خاصی دارد که شامل همه ی عنوان تیپ سوالات (صحیح و غلط -جاخالی-تستی- تشریحی)است. همچنین شامل =
  پاسخ تشریحی است.

 • Electrro
  سحر آزادى چگنى - پشتیبان - خرم آباد1

  کتاب کار علوم هشتم شامل سه بخش درسنامه و سوالات(شامل تشریحی جهت تثبیت مطالب در ذهن و تستی جهت ارزیابی نکات مهم) و پاسخ سوالات می باشد. از نکات مثبت کتاب کار درس نامه این کتاب است که با توضیح مفید و مختصر تمامی نکات مهم مربوط به هر مبحث را برای دانش آموز فراهم آورده است.همچنین سوالات تشریحی به دانش آموز برای تثبیت مطالب در ذهن و یادگیری نکات کمک زیادی می کند.
  مطالعه این کتاب بعد از مطالعه کتاب درسی جهت تثبیت مطالب و حل سوالات تشریحی بسیار مفید می باشد.

 • Electrro
  طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

  کتاب کار علوم هشتم تمامی نکات مهم مربوط به هر مبحث را برای دانش آموز فراهم آورده است. سوالات مخصوصا سوالات تشریحی کمک زیادی به تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان و یادگیری نکات می کند.

 • Electrro
  طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

  درس نامه کتاب کار ریاضی هفتم با توضیح مفید و مختصر تمامی نکات مهم مربوط به هر مبحث را برای دانش آموز فراهم آورده است. سوالات مخصوصا سوالات تشریحی کمک زیادی به تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان می کند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت