کتاب کار علوم (پایه نهم) سوم متوسطه اول

در كتاب حاضر كه به عنوان كتاب كار و آموزش تدوين شده است، سعي گرديده تا بر اساس كتاب درسي،ابتدا خلاصه اي از مباحث اصلي هر يك از فصل هاي كتاب درسي ارائه گردد. اين خلاصه درس شامل نكات مهم و مثال هايي از مفاهيم مرتبط است كه پس از كتاب درسي مي تواند به آموزش بهتر دانش آموزان كمك كند. در ادامه سؤالات درسي كه هدف اصلي از تدوين كتاب كار است، در قالبي تقريباً مشابه در همه ي فصل ها در اختيار دانش آموزان قرار مي گيرد. اين قالب به صورت زير تقسيم بندي شده است:
الف -سؤالات درست يا نادرست:روشي مؤثر جهت سنجش يادگيري نكات يك مبحث است كه باعث بالا بردن تسلط بر نكات كليدي يك بخش مي گردد.
ب-سؤالات جاي خالي:در اين قسمت بر پايه ي مفاهيم مباحث مورد نظر، بايد جواب صحيح در جاي خالي گنجانده شود كه باعث سنجش ميزان يادگيري دانش آموز مي گردد.
ج-سؤالات با پاسخ تشريحي:اين قسمت اصلي ترين بخش از تمرين ها را شامل مي شود. در اين بخش، بيشتر آموخته ها و دانش شما درمبحث مورد نظر سنجيده مي شود.
د -سؤالات چهارگزينه اي:به جهت اهميت آزمون هاي مختلف از جمله آزمون هاي ورودي دبيرستان هاي نمونه دولتي و تيزهوشان،تعدادي سؤال چهارگزينه اي در انتهاي سؤالات هر بخش گنجانده شده است.

150000 تومان

شابک : 978-600-00-0528-3
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 14
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500

شماره سوالات 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 16، 17، 18، 19، 20، 21، 22، 23، 24، 26، 27، 52، 95 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  یونس ابوالقاسمی - کاربر سایت

  کتاب بسیار خوبیست ولی بعد از کتاب درسی

 • Electrro
  ریحانه حسینی - کاربر سایت

  این کتاب بعد از کتاب درسی ابزار اصلی آموزش محسوب شده و باعث یادگیری گام به گام دروس از طریق ارائه ی خلاصه ی مباحث میشود سپس با طرح مثال ها و سوالات چهار گزینه ای مناسب باعث تکمیل و تثبیت یادگیری میشود.

 • Electrro
  مهدى لشگرى - پشتیبان - تهران جنوب

  این کتاب یکی از بهترین کتاب های کار قلمچی به حساب می آید.
  درسنامه ی جامع و کامل از ویژگی های بارز این کتاب است. تنوع سوالات تشریحی و جای خالی و صحیح و غلط و تستی همه ی مباحث کتاب درسی را پوشش می دهد. در آخر هم پاسخی کاملا تشریحی مهر تاییدی بر مفید بودن این کتاب است.
  من به عنوان پشتیبان به تمام شاگردان خود تهیه این کتاب را پیشنهاد کرده ام.

 • Electrro
  حسن ميرزا على - پشتیبان - رباط كريم

  کتابی بسیار کارآمد و مفید برای دانش آموران پایه ی نهم .
  در این کتاب انواع مختلفی از سوالات از جمله تستی:تشریحی؛جای خالی و ... ارائه شده است تا دانش اموزان با حل این سوالات میزان یادگیری خود را بسنجند.
  علاوه بر این در ابتدای هر فصل خلاصه نکات مهم درس به منظور اموزش و یادگیری بهتر دانش آموزان ارائه شده است.

 • Electrro
  مريم اسدالهى - پشتیبان - خرم آباد1

  ین کتاب همراه گام به گام تدریس معام میباشد بعد از کتاب درسی ابزار اصلی آموزش محسوب شده و باعث یادگیری گام به گام دروس از طریق ارائه ی خلاصه ی مباحث میشود سپس با طرح مثال ها و سوالات چهار گزینه ای مناسب باعث تکمیل و تثبیت یادگیری میشوداین کتاب بعد از کتاب درسی به عنوان مکمل آن به دانش آموز در یادگیری بهتر و تسلط بیشتر به مطلب مورد نظر کمک می کند.
  وهمچنین شامل سوالات درست و غلط، جای خالی،وازمونهای اخرفصل وسوالات تستی و تشریحی می باشد

 • Electrro
  حسنیه سوزنی - کاربر سایت

  بسیار کتاب عالی می باشد و به دانش آموزان با توجه به این که سال اول چاپ کتاب بود بسیار کمک کرد

 • Electrro
  هايده اميرنهاوندى رهبر - پشتیبان - مراغه

  این کتاب بعد از کتاب درسی ابزار اصلی آموزش محسوب شده و باعث یادگیری گام به گام دروس از طریق ارائه ی خلاصه ی مباحث میشود سپس با طرح مثال ها و سوالات چهار گزینه ای مناسب باعث تکمیل و تثبیت یادگیری میشود.

 • Electrro
  مريم فرخ آبادى - پشتیبان - نيشابور

  این کتاب به عنوان کتاب کار و آموزش تدوین شده که شامل خلاصه ای از مباحث اصلی نکات مهم و مثال هایی برای ملموس ساختن مطلب است.
  این کتاب بعد از کتاب درسی به عنوان مکمل آن به دانش آموز در یادگیری بهتر و تسلط بیشتر به مطلب مورد نظر کمک می کند.
  در ادامه شامل سوالات درست و غلط، جای خالی، تستی و تشریحی می باشد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت