پر تکرار زیست شناسی (2) یازدهم تجربی

با عرض سلام خدمات همکاران محترم و دانش‌آموزان عزیز، کتاب پیش رو دارای ویژگی‌های برجسته‌ای است که به‌صورت کلی و جزئی در زیر به آن اشاره می‌کنیم:
1- درخت دانش
همان‌طور که از نام این عنوان برمی‌آید، طبقه‌بندی مطالب کتاب درسی در هر فصل به‌صورتی تنظیم شده که بتوانید موضوعات مطرح شده در هر فصل را در یک نگاه بررسی کنید و با برنامه‌ریزی دقیق‌، قدم ‌به قدم پیشرفت خود را ارزیابی کنید.
2- خلاصه درس
در نگارش این بخش از کتاب سعی شده منطبق با متن کتاب درسی یعنی دقیقاً همان چیزی که در آزمون‌ها و امتحانات ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد ارائه شود، البته با سازمان‌دهی منظم و بیانی ساده و شفاف جهت درک بهتر متن کتاب درسی.
ویژگی برجسته‌ای که می‌توان برای این خلاصه درس‌ها بیان نمود، کم‌حجم بودن آن‌هاست که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد در هنگام امتحانات با سرعت مناسب و در زمان کوتاه‌تر مطالب را جمع‌بندی نمایند. (با یادآوری این نکته که هیچ نوشته‌ای برای شما جای کتاب درسی را پر نمی‌کند!)

200000 تومان

شابک : 978-600-00-1098-0
سال نشر: 1401
نوبت چاپ : 5
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 4000


3- سؤالات با قالبی شبیه امتحانات هماهنگ کشوری
مؤلفین محترم سعی کرده‌اند قالب سؤالات مطرح شده، منطبق با سبک سؤالات امتحانی مدارس باشد تا دانش‌آموزان بتوانند با مطالعه و حل سؤالات این مجموعه به سرعت ذهن خود را با امتحانات هماهنگ نمایند. (توضیح این موضوع در نمایه با ذکر مثال)
4- پاسخ‌نامه‌ی تشریحی با سبک خاص
یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری مناسب دانش‌آموزان در امتحانات این است که نمی‌دانند چه میزان مطلوب پاسخ بنویسند تا نمره‌ی کامل بگیرند.
در این مجموعه سعی کردیم پاسخ‌نامه‌ها را مطابق با راهنمای تصحیح اوراق امتحانات تنظیم کنیم تا دانش‌آموزان یاد بگیرند نه زیاد و نه کم بلکه به اندازه پاسخ بنویسند تا هم زمان کم نیاورند هم نمره‌ی کامل را اخذ کنند.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت